Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

I ma klasę...Podobała mi się jak ostatnio przyjechała do Polski,skromna,skoncentrowana i b.sympatyczna.Pozamiatała i wyjechała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma klasę...Podobała mi się jak ostatnio przyjechała do Polski,skromna,skoncentrowana i b.sympatyczna.Pozamiatała i wyjechała.

U nas to już jest Ameryka, Panie!

Znane tenisistki przyjeżdżają do Polski sprzątać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Grzesiak - jednej z najbardziej znanych coachów w Polsce.

 

06813744281913729449.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

kto to jest coach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

kto to jest coach?

Kiedys, dawno temu jak bylem moze w 2 klasie podstawowki to mielismy na SKSie trenera a wiekszosc szkolen w tamtych czasach prowadzili wowczas instruktorzy lub szkoleniowcy. Ale ja jestem zacofany. Teraz to sa juz coach'e  :P

To tak jakby kominiarz mowil o swojej pracy chimney sweeping  a sprzedawca w spozywczaku to shop assistant   :)

No chyba, ze sie myle i facet jest ''transformersem'' , ktory ''konwertuje'' sie do postaci autokaru - wowczas takze moglby sie z nowoczesna tytulowac per coach  ;)

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys, dawno temu jak bylem moze w 2 klasie podstawowki to mielismy na SKSie trenera a wiekszosc szkolen w tamtych czasach prowadzili wowczas instruktorzy lub szkoleniowcy. Ale ja jestem zacofany. Teraz to sa juz coach'e  :P

To tak jakby kominiarz mowil o swojej pracy chimney sweeping  a sprzedawca w spozywczaku to shop assistant   :)

No chyba, ze sie myle i facet jest ''transformersem'' , ktory ''konwertuje'' sie do postaci autokaru - wowczas takze moglby sie z nowoczesna tytulowac per coach  ;)

 

Wielu ubolewa, ale nie ma dobrego odpowiednika w języku polskim na to co robi "coach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za "brzydal" na ręce A. Dudy?

 

duda1.jpg

 

 

Tissot Quadrato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki gość który Ci mówi że jesteś zwycięzcą, tutaj przykład kołczowania:

 

 

Mi ten gość wygląda na przegrańca. :D


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ubolewa, ale nie ma dobrego odpowiednika w języku polskim na to co robi "coach".

 

A co robi? Czy czasem po prostu nie szkoli?


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ubolewa, ale nie ma dobrego odpowiednika w języku polskim na to co robi "coach".

Kiedyś było-oficer polityczny:-) ,no ale język nam ubozeje , no i te kompleksy....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie proste. Nie jest to zwykla tresura. Nie jestem specjalista, ale prosta kalka "trener, szkoleniowiec" to za malo.

A co robi? Czy czasem po prostu nie szkoli?

  

Kiedyś było-oficer polityczny:-) ,no ale język nam ubozeje , no i te kompleksy....:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

a moze ,,motywator,,?

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ,,motywator,,?

O, chyba cos w ten desen...

Moj dobry kolega jest coachem i jego robota to przeprowadzanie glebokiej terapi (psychoterapi?) z klientami. To cos jak spowiednik, psycholog, przyjaciel, wredny szef, trener w jednym. Wszystko mozna obsmiac, ale to powazna dziiedzina jest. Moze jest ktos kto zajmuje sie coachingiem to wytlumaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, chyba cos w ten desen...

Moj dobry kolega jest coachem i jego robota to przeprowadzanie glebokiej terapi (psychoterapi?) z klientami. To cos jak spowiednik, psycholog, przyjaciel, wredny szef, trener w jednym. Wszystko mozna obsmiac, ale to powazna dziiedzina jest. Moze jest ktos kto zajmuje sie coachingiem to wytlumaczy

To może jest psychologiem? Bo jeśli trener (coach), to czego? Jeśli trener "jak życ"/"jak się zmotywować, osiągać cele" to psycholog. Psycholog ds. motywacji. Dorabianie tutaj nowej ideologi to jednego słowa to przesada. Dobry psycholog nie musi nazywać się coachem, by bili do niego drzwiami i oknami. Sam znam dwóch "coachów". Jeden zajmuje się sprawami związanymi z postępowaniem z kobietami, drugi dążeniem do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jeden nazywa się nauczycielem uwodzenia, drugi psychologiem biznesu. Jeden i drugi jest po prostu psychologiem, i w mojej ocenie po prostu pomagają uwierzyć w siebie. Żaden nie określa się "coach". Jakbym był jakimś o takiej profesji nie chciałbym, by nazywali mnie coach. Kojarzy mi się to z wysiedzianą kanapą.

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brzmi idiotycznie, a nie fajnie.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej fotce to bulgari bulgari. Na drugiej, wydaję mi się, że też coś bulgari :)

Edytowane przez mwist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kołczem" może być manager z dużym doświadczeniem w stanie spoczynku zajmujący przekazywaniem swojej wiedzy i doświadczenia młodszemu koledze po fachu.

 

Trener to jest moim zdaniem całkiem dobre określenie. Dość często zresztą używane :)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Nie wiem czy znany ale na pewno jest osobą publiczną Sędzia Wojciech Łączewski

post-59653-0-46087700-1427829001_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jest bardzo znany:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi znany Kucharz i prezenter TV Andrzej Polan?

 

172334169_weneasn.jpg

Edytowane przez Łukasz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.