Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek Olszewski
PO GODZINACH --> Temat: "Co noszą znani ludzie?" --> Opcja: Wyszukiwanie... --> Ten temat --> Pieskow.

Napisano przez Jacek Olszewski w 09 marzec 2016 - 17:34 w PO GODZINACH

Napisano przez Jacek Olszewski w wczoraj, 11:24 w PO GODZINACH

Napisano przez dziadek w wczoraj, 11:55 w PO GODZINACH

Napisano przez Jacek Olszewski w wczoraj, 12:23 w PO GODZINACH

Napisano przez gustaw6666 w wczoraj, 20:44 w PO GODZINACH

Napisano przez Jacek Olszewski w wczoraj, 21:39 w PO GODZINACH

 

Pozwolę sobie jeszcze na kontynuowanie, moim subiektywnym zdaniem, interesującego  wątku dotyczącego Dmitrija Pieskowa.

Tym razem  w wersji sportowo-motoryzacyjnej, czyli  luxury chronograph Hublot Big Bang Ferrari Carbon Ceramic:

 

post-89266-0-32160300-1457688454_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tak robi?

 

to był żart. A na poważnie, to jestem ciekaw, czy gdyby dać takiego hublota komuś, kto nie zna tej marki, czy uznałby ten zegarek za jarmarczny, czy renomowany i na ile by wycenił. Co w nim jest tyle warte?

To trochę tak, jak ze sztuką nowoczesną, tylko znawcy wiedzą, czym się zachwycać, ile to warte. 

Podobnie złoto i metale oraz kamienie szlachetne - same właściwości nie decydują o cenie, tylko "Mechanizmy rynkowe", "prawa popytu i podaży".

Podobnie muzyka: arcydzieła klasyki rozchodzą się jako niszowe, a łubu du w setkach tysięcy egzemplarzy. Podobnie różnice w zarobkach prawdziwych artystów, a modnych gwiazd i gwiazdeczek.

Jednym słowem rzeczy cenne w jednym kręgu kulturowym, nie muszą mieć takiej wartości w innym (przykład złota, gdy porównamy stosunek do niego Indian Północnoamerykańskich). 

Kompletnym absurdem jest wartość wirtualnych przedmiotów pochodzących z gier, czy właściwości, etc. 

Dla mnie cywilizacja, która produkuje podobne wartościowe dobra, najlepsze lata ma za sobą i chyli się ku upadkowi.

 

Żaden z zegarków prezentowanych tutaj: http://chronos24.pl/oscary-2016-zegarki-na-tegorocznej-gali/

nie trafiłby do tematu zegarki-koszmarki, nawet ten ekstrawagancki skeleton. Skeleton trafiłby do kategorii "niby zegarki, a naprawdę świecidełka" ponieważ nie posiada podstawowej cechy zegarka - czytelności wskazań. Podobnie 

Van Cleef & Arpels Midnight Planétarium

Taka sytuacja: "cześć Kolego, która godzina"? Odp. "wpół do fakapa" albo "poczekaj, daj sekstans, to za 10 minut powiem" - a po 10 minutach: "płyniesz do Lisbony"

 

Wiele drogich, horrendalnie drogich zegarków to przerost formy nad treścią.

 

Najładniejszy jest  Chopard L.U.C. XPS i zaraz potem junghans bauhaus chrono z reklamy.

 

Bajdełej - czy subiektywne oceny zegarków znanych, mieściłyby się w formule tematu? Argumentacja i uzasadnienie - to mogłyby być ciekawe posty

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja syna jednego z najzamożniejszych meksykańskich przedsiębiorców., 

Nie wiem o kim piszesz ale to zdjęcie z klamkami jest autorstwa Dana Bilzeriana.

Często chwali się podobnymi;

 

Bez_tytu_u.png

 

Tu jego kolekcja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TBOfvwDRSe4

 

A tak się obchodzi z wszelkimi "replikami"

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

(...)

Bajdełej - czy subiektywne oceny zegarków znanych, mieściłyby się w formule tematu? Argumentacja i uzasadnienie - to mogłyby być ciekawe posty

 

Moim subiektywnym zdaniem stawianie konkretnych tez, a następnie przedstawianie argumentów i ich uzasadnianie, to podstawa każdej merytorycznych dyskusji.

Dlatego też uważam powyższą propozycję za niezwykle interesującą i mam nadzieję, że godną do zaakceptowania przez Administrację Forum... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego Administracja? Chcesz to zakładasz temat jaki Ci się podoba.

Merytoryczna dyskusja dopiero co tu była i nawet zegarki moim zdaniem były całkiem niezłe, chyba nawet i Tomkowi się podobały gdyż obszernie zabierał głos w dyskusji argumentując, co oczywiście się chwali.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek zostaw już... dla mnie Hubloty też są koszmarne... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

(...) Podam przykład: uważam, że hubloty są koszmarne, ich jedynym celem jest pokazanie, że są drogie i właściciela stać na taki zegarek.

(...) Podyskutujmy. Pokażcie eleganckiego hublota, napiszcie, co w nim jest takiego, że kosztuje aż tyle

 

Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph - tytanowa koperta, tarcza szkieletowa, szafirowe szkło, pasek skórzany (z krokodyla - sic!)... :rolleyes:

 

Cóż więcej potrzeba nowoczesnemu, a zarazem eleganckiemu mężczyźnie, lubiącemu wciąż nowe i coraz większe wyzwania?!?

A za to wszystko trzeba przecież odpowiednio słono zapłacić... B)

 

post-89266-0-94784800-1457818653.jpg

Edytowane przez Jacek Olszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Cards ep 44 Remy Danton

Co to za moonphase?

 

 

To raczej do tematu zegarków na szklanym ekranie ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Casio Edifice EQB-500RBB-2A / INFINITI Red Bull Racing Limited Edition - czasomierz ze specjalnej edycji limitowanej dla fanów motoryzacji.

 

Ambasadorami tej linii zegarków firmy Casio są: Daniel Ricciardo i Sebastian Vettel - kierowcy Formuły 1.

 

Wymieniony model wyróżnia się charakterystycznym wzornictwem, w tym kolorystykę koperty i tarczy. Interesująca funkcją jest możliwość konfiguracji za pośrednictwem aplikacji Casio Watch+ ze smartfonami IPhone (iOS) i Samsung Galaxy (Android).

 

post-89266-0-78361600-1457976097_thumb.jpg

 

PS.

Mam nadzieję, że przedstawiony w tym wątku model czasomierza nie był już wcześniej prezentowany na Forum Miłośników Zegarów i Zegarków... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Vettel od 2015 reklamuje Hublota.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie co Figurski nosi bądż nosił?

post-77242-0-64851600-1457989291_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Grande Vitesse Chrono...

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Wydawało mi się, że Vettel od 2015 reklamuje Hublota.

 

 

Faktycznie Sebastian Vettel - czterokrotny mistrz świata Formuły 1, obecnie jest jedną z "twarzy" firmy Hublot.

 

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=266668

 

Wcześniej jednak był jednym z ambasadorów firmy Casio, a konkretnie kolekcji zegarków sportowych - Red Bull Racing Limited Edition.

 

post-89266-0-91993700-1457995243_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Vettel od 2015 reklamuje Hublota.

Hublot jest partnerem Ferrari w F1, Oris Willimsa, Casio Red Bulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Sebastian Vettel - czterokrotny mistrz świata Formuły 1, obecnie jest jedną z "twarzy" firmy Hublot.

 

Wcześniej jednak był jednym z ambasadorów firmy Casio, a konkretnie kolekcji zegarków sportowych -

Nie wiem czy wiesz ze ten slodziak ze zdjecia ktore zaprezentowales to nie Vettel tylko Danill Kvyat.

Kierowca ktory zastapil Vettela w Red Bull


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Nie wiem czy wiesz ze ten slodziak ze zdjecia ktore zaprezentowales to nie Vettel tylko Danill Kvyat.

Kierowca ktory zastapil Vettela w Red Bull

 

Przyznaję się, że faktycznie do swojej wcześniejszej wypowiedzi wkleiłem niewłaściwe zdjęcie... :rolleyes:

 

Pozwolę więc sobie na zaprezentowanie, tym razem mam nadzieję właściwego materiału ilustrującego omawiany wątek:

 

post-89266-0-38535400-1458062916.jpg

 

Ponadto proponuję zapoznać się z interesującą stroną internetową przedstawiającą kolekcję zegarków sportowych - Red Bull Racing Limited Edition:

 

http://www.edifice-watches.com/asia-mea/en/collection/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk Vega reżyser "pitbulla" i "służby specjalne", a nosi rolex submariner no date

 

28e0d13777e3289fa1ee2fa8ace32327.jpg

 

f5c48efd7e2b71a0b277baa820acb2ab.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jego łapie ta 40tka wygląda średnio.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Nicolas Cage, znany aktor

 

No a co Mikołaj Klatka ma na nadgarstku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.