Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Liroy :?

 

Żeby nie zapłacić za żonę 180-ciu zł ,taki gwiazdor, żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w jednej z gazet pokazywano zdjęcie męza hiszpańskiej księżniczki - Inaki'ego Urdangarin'a a na jego nadgarstu piękny AP Royal Oak w wersji City of Sails

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard
W kwestii ust, to wyjasniam, że kiedyś, kiedy ludzie chodzili na czworakach, to nie były takie pełne i czerwone. Natomiast inne elementy anatomii były widoczne jak na dłoni i całkiem podobne :lol: Po wyprostowaniu natura wynagrodziła to paniom w postaci ust :lol:

 

Marcin

:)

a jak ta teoria ma sie do facetow, ktorych usta nie sa bynajmniej bezbarwne, a niektorych nawet pelne. ...ze o murzynach nie wspomne... :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie do końca tak z tymi ustami. Były one zawsze "powiązane" z narządami płciowymi. Dowartościowanie i skupienie uwagi na ustach (szminki nadające wargom czerwoną barwą na wzór kobiecych genitliów podczas stosunku, powiększanie ich silikonem) ma związek z naszymi normami cywilizacyjnymi zabraniającymi kobiecie publicznie obnosić się z jej nagością.

 

Mężczyźni też nie są wolni od podkreślania swojej płci. Przykład? Dlaczego nie depilujemy sobie twarzy? Przecież golenie to żadna przyjemność. Czysta strata czasu. A jednak nikt nie chce mieć twarzy gładziutkiej jak pupka niemowlaka, bo mogloby to sugerować kłopoty z hormonami lub po prostu niedojrzałość :wink:

 

 

Nie wspomnę już o pewnym elemencie renesansowego stroju tak zwanym mieszku - worka na penisa. Każdy chciał mieć coraz większy mieszek ,bo to oczywiście zwracało uwagę dam i wyraźnie budziło odpowiedznie skojarzenia. W końcu mieszki stały się olbrzymie i tak pretensjonalne (wysadzane kamieniami szlacchetnymi), że wyszły z użycia. :lol:

 

Polecam wam książki Morrisa Desmonda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A, jeszcze jedno - podobno oprócz ust skojarzenia seksualne budzić ma również kobiecy... pępek. Coś w tym jest. W końcu po cóż kobiety kupowałyby te przykrótkie bluzeczki? Besides, większość modelek ma pępki wydłużone w pionie (tak, tak wiecie z czym się ma kojarzyć :mrgreen: ) bo pępek okrągły budzi z kolei skojarzenia z... odbytem.

 

Co o tym sądzicie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
A, jeszcze jedno - podobno oprócz ust skojarzenia seksualne budzić ma również kobiecy... pępek. Coś w tym jest. W końcu po cóż kobiety kupowałyby te przykrótkie bluzeczki? Besides, większość modelek ma pępki wydłużone w pionie (tak, tak wiecie z czym się ma kojarzyć :mrgreen: ) bo pępek okrągły budzi z kolei skojarzenia z... odbytem.

 

Co o tym sądzicie? :)

 

CIEKAWE MASZ SKOJARZENIA

:lol::lol::)

nie ma co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie moje skojarzenia tylko wynik obserwacji zoologa Morrisa Desmonda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

jasne :idea: to w takim razie napisz jakie Ty masz skojarzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej nie :?: :wink:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

eee tam

mi i tak wszystko się kojarzy z jedzeniem

:):lol::lol:

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

:shock: :? :evil: :roll:

Cóż za obleśnie szowinistyczny wątek...

Felek, raczej mnie to nie zachęciło do wrzucenia na forum swojej fotki z zegarkiem :roll: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shock: :? :evil: :roll:

Cóż za obleśnie szowinistyczny wątek...

Felek, raczej mnie to nie zachęciło do wrzucenia na forum swojej fotki z zegarkiem :roll: ...

 

Cześć bossa.

 

Te moje teksty to są zdaje się z Focusa, i jak najbardziej na poważnie :!: :lol:

 

Co zaś do kwestii szowinizmu - cóż, gdzieś musimy pozgrywać fajterów i ważniaków, bo w domu to już wszystko wraca do normy i dyrekcja kontroluje sytuację :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

a swoją drogą... jakby więksozść na forum stanowiły kobiety... to by się dopiero działo :!:

 

:lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Felek, raczej mnie to nie zachęciło do wrzucenia na forum swojej fotki z zegarkiem

 

a co TY chcesz od Felka?

ja się tylko dołączyłem do tej gawędy :oops:

i wszystko na mnie???????

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
Cześć bossa.

 

Te moje teksty to są zdaje się z Focusa, i jak najbardziej na poważnie :!: :lol:

 

Co zaś do kwestii szowinizmu - cóż, gdzieś musimy pozgrywać fajterów i ważniaków, bo w domu to już wszystko wraca do normy i dyrekcja kontroluje sytuację :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marcin

ML, nie chodzi mi jakoś szczególnie o Twoje antropologiczne dociekania, ale o całokształt ...

Rozumiem, że to forum odgrywa rolę zastępczej psychoterapii :twisted: , ale bierzcie jednak pod uwagę fakt, że bywają tu kobiety...

A ja poczułam się, jakbym przez pomyłkę weszła do męskiej szatni :shock: 8) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
:oops:

 

a swoją drogą... jakby więksozść na forum stanowiły kobiety... to by się dopiero działo :!:

 

:lol:

A co takiego by się działo :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
Felek, raczej mnie to nie zachęciło do wrzucenia na forum swojej fotki z zegarkiem

 

a co TY chcesz od Felka?

ja się tylko dołączyłem do tej gawędy :oops:

i wszystko na mnie???????

8)

Felku, skierowałam do Ciebie komunikat o fotce, bo w innym wątku się takowej dopominałeś 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co takiego by się działo ?

 

hm... powiedzmy że po prostu tematem "offtopicowym" byliby faceci :lol: I dyskusja krążyłaby wokół podobnych zagadnień :) No, ale może mi się zdaje tylko :lol:

 

tak czy owak wybacz, jaśli poczułąś się urażona :oops:

 

peace 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Felku, skierowałam do Ciebie komunikat o fotce, bo w innym wątku się takowej dopominałeś

 

Koleżanko Sympatyczna-zrobisz jak uważasz,a o ile pamiętam to ja w tym poście broniłem urody Angeliny....

i tylko tyle

8) 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bossa,

a o zdjęcie również i jak prosiłem :oops: :twisted:

 

 

 

Marcin

 

ps. spróbuj zrozumieć facetów, których jedynym problemem jest czy wystarczająco kręcą reką tak aby im rezerwy chodu wystarczyło :wink:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
Koleżanko Sympatyczna

Ojej, zabrzmiało to niezmiernie oficjalnie 8) ...

 

 

@ Bossa,

a o zdjęcie również i jak prosiłem :oops: :twisted:

Felek był jak raz pod ręką, więc mogłam się odwinąć 8) :twisted: , ale oczywiście komunikat był również do Ciebie :lol: ...

 

 

ps. spróbuj zrozumieć facetów, których jedynym problemem jest czy wystarczająco kręcą reką tak aby im rezerwy chodu wystarczyło :wink:

Spokojnie, Panowie, zrelaksujcie się ...

Wątek skusil mnie podstępnie swoim tytułem, ale naprawdę nie muszę tu zaglądać 8) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Zabrzmiało to niezmiernie oficjalnie ...

 

a miało być miłe :oops: :lol:

:):lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
Zabrzmiało to niezmiernie oficjalnie ...

 

a miało być miłe :oops: :lol:

:):lol::)

Wychodzi na to, że we wszystkim dopatruję się podstępu :wink: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.