Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

To ten atlantic? Zawsze sie zastanawiałem co on nosi.

 

222cf46eec0e92ae35f5610a488bb1c8.jpg

 

581e1aa8640ccf36151483ead9b0ba19.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje. Nie widziałem nigdy na oczy, ale słyszałem gdzieś jego odpowiedź na pytanie dziennikarza co ma na ręce, przy okazji półformalnych rozmówek przed konferencja jakąś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno nieaktualne informacje posiadacie odnośnie już jedynie mecenasa Giertycha. Co prawda nadal jest widywany z Conquestem z czasów bycia przystawką pisu jednakże aktualnie jako że nie musi udawać biednego polityka nosi IWC PILOT'S WATCH CHRONOGRAPH, poniżej zdjęcie z bieżącego roku, podczas rozprawy:

ed77e87af7d67ee1fc84a52877783a64.jpg

Podczas posiedzenia komisji i "bronieniu" młodego Tuska przed zakusami posła Suskiego również go dumnie dzierżył.

Patrząc po kolorze paska możliwe że to edycja limitowana albo z brązową tarczą EXUPERY lub z niebieską PRINCE albo trzecia opcja jest to standardowa czarna wersja a mecenas poprostu udał się do eyelipa który wykonał identyczny w brązowej nucie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz Urbański nie ma nic przeciwko rasowemu diverowi do garnituru. Ten srp777 wygląda super. Kto powiedział że jedynie submariner z diverów pasuje do garnituru?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moim zdaniem, połączenie beznadziejne.

 

Wracając jeszcze do Romana Giertycha, taki wybór zegarka jest całkiem logiczny.  Politycy i ludzie z ich otoczenia w większości przypadków nie epatują wyjątkowymi zegarkami aby nie drażnić ludzi. Szczególnie w Polsce, po aferze Pana Nowaka.  Taki Pan Schetyna np. chodzi w Atlanticu za 1000 zł

Ale mnie nie chodziło o to, że Conquest to za tani, jak na Giertycha zegarek - po prostu w ogóle się, IMO, nie nadaje do garniaka.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nosi IWC, na powyższym zdjęciu chyba Portuguese Yacht Club Chronograph:

 

a0234212_12255322.jpg

 

Jako Jack Vincennes nosił Bulovę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Wracając jeszcze do Romana Giertycha, taki wybór zegarka jest całkiem logiczny.  Politycy i ludzie z ich otoczenia w większości przypadków nie epatują wyjątkowymi zegarkami aby nie drażnić ludzi. Szczególnie w Polsce, po aferze Pana Nowaka.  Taki Pan Schetyna np. chodzi w Atlanticu za 1000 zł

 

 

uważasz ze co niektórzy maja pochowane w szafach "grubsze" marki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie atlantik do roboty. A na łikend jakiś luksusowy, tylko po domu ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy ludzie mający kasę zwracają uwagę na zegarek. Niektórzy jak prezesi Ikea czy Facebooka jeżdżą używanymi Volvo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu spotkałem go w butiku Rolexa, więc może już wkrótce będzie nieaktualny :)

Mi się wydaje że on już ma pare fajnych zegarków. Widziałem gdzieś jak nosił speedmastera. Także ten seikacz to pewnie sezonowe upodobanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ian McKellen, aktor a na ręku patek worldtimer

 

11af11507f904dc1f5ede0649352e4c6.jpg

 

d1e462af36f310ef9cef2bffe48127ae.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się jedno powiedzonko: ładnemu we wszystkim ładnie :)

 

Na wysokich i szczupłych  ubrania leżą dobrze. 

04-18-SPACEY-800x567.jpg

Co nosi Kevin Spacey?

 Kevin  Spacey może wszystko, nawet nurka z zaworem helowym  do  smokingu. Zawsze się znajdzie  ktoś,  kto to zrozumie.   :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nieaktualne informacje posiadacie odnośnie ...  mecenasa Giertycha.  ...  nosi IWC PILOT'S WATCH CHRONOGRAPH, poniżej zdjęcie z bieżącego roku, podczas  Podczas posiedzenia komisji i "bronieniu" młodego Tuska" .

 

 

 Jeśli ktoś słusznie uważa, że ten zegarek jest za mało oficjalny do garnituru  i Sali Kolumnowej Sejmu powinien pamiętać, że   mec. Giertych nie jest znany z  przesadnie dobrych manier.  Nie wchodząc w  szczegoły:  nie jest to jego specjalnością. Z drugiej strony  podczas posiedzenia sejmowej komisji w sprawie afery  Amber Gold mowa była  o miejcu pracy młodego Tuska i szemranej linii lotniczej OLT Express, wiec może  pilot na ręku mecenasa  Giertycha  nie jest aż takim dysonansem?   :)

 

Edytowane przez Euryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera taki dobry piłkarz a tu DJ z diamencikami ...jednak nie każdy Włoch to Agnelli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnelli nie nosił zegarka na rękawie marynarki ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wyglądał jak czereśniak :D  ;)

54d1af7c95c08_-_buttoned-button-down-gia

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wam będzie, ale brak smaku takiego rozwiązania nie jest ani trochę mniejszy ;). Zaraz ktoś oczywiście napisze, że nie znam się bo przecież to ikona mody i w ogóle paseczki do kreseczek dobierał idealnie, ale jednak uważam że trzeba mieć klapki na oczach żeby tego bezsensu nie widzieć :D.

Akurat sens był- szkoda mu było czasu na odsuwanie rękawa ...a przy okazji stało się to jego znakiem rozpoznawczym i mediom dało kolejny powód do celebrowania jego osoby i...pomnażania jego majątku ( elegancki wizjoner biznesu ...w dużo lepszym stylu niż tupecik bunga- bunga )...

Wg mnie wyglądał jak czereśniak :D;)

 

Wrzuć swoje zdjęcie ( może być to które podpisałeś - przystojniak ;-) i zrób ankietę Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nosił je tak by zwaracać na siebie uwagę, odstawać od reszty białych kołnierzyków. Taka trochę fanaberia jak u Maradony z dwoma identycznymi zegarkami na każdej ręce lub Castro który nosił też dwa zegarki ale na tej samej ręce.

 

636eb430d328d3b8b5172558af71d10a.jpg

 

232f8962b478ceef29ade99239b810c6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ram83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castro miał inną eksplanacje tego przyzwyczajenia

 

"In most of the photos, Che and Castro appear wearing two watches, a fact the former Cuban president explained as the following: “We were wearing two watches all the time because we have experienced that one watch may let you down. Punctuality is so important in military operations. So, we always wore two. Then, it turned into a habit.” "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć swoje zdjęcie ( może być to które podpisałeś - przystojniak ;-) i zrób ankietę

Mam inny pomysł. Wrzućmy fotki Paolo Maldiniego (od niego zaczęła się ta dyskusja) i Agnellego na jakieś popularne forum dla pań i zróbmy ankietę na temat tego, który im się bardziej podoba. Myślę, że mimo "tragedii DJ z brylancikami", Maldini miałby jednak pewne szanse... :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.