Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bossa
tak czy owak wybacz' date=' jaśli poczułąś się urażona :oops:

 

peace 8) [/quote']

peace 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bossa, sama tu nie jesteś. Jest jeszcze jedna koleżanka i była kiedyś Izunia-załóżcie sobie wątek o facetach. Myślę, że się nie pogniewamy. Ja na pewno nie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak generalnie, Pań tu na forum zdecydowanie jest za mało :cry: Dlatego takie wirtualne czasem zagoszczą na fotkach za sprawą forumowiczów :wink: :lol: Ale to nic złego, chyba... W każdym razie, nie czuj się dotknięta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bossa, sama tu nie jesteś. Jest jeszcze jedna koleżanka i była kiedyś Izunia-załóżcie sobie wątek o facetach. Myślę, że się nie pogniewamy. Ja na pewno nie. :)

 

Grzesiek, nie zapominaj o jeeves, która jest żoną artisana. I prawniczką, więc lepiej nie podskakuj :lol:

 

Pozdrowienia :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem, że jest jeszcze jedna koleżanka. Tylko nie pamiętałem xyfki, a nie chciało mi się poszukać :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co to się z tego tematu zrobiło :roll:, jakiś potworek. Wracając jednak do wątku głównego, chciałbym dorzucić jeszcze listę kilku znanych osób. Jest to informacja pochodząca z tygodnika "Wprost".

 

Jan Kulczyk: Breguet

Jolanta Kwaśniewska: Cartier

Robert Smoktunowicz: Frank Muller

Dorota Soszyńska: Cartier

Leszek Miller: IWC

Jan Paweł II: Ulysse Nardin

Krystyna Janda: Cartier

Ryszard Kalisz: Rolex

Ryszard Krauze: IWC

Aleksander Kwaśniewski: Patek Philippe, Frank Muller, Piaget, Maurice Lacroix

Andrzej Olechowski: Cartier

Józef Oleksy: IWC

Michał Tober: Jaeger-LeCoultre

Marek Wagner: Patek Philippe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem wywiad z Robertem Smoktunowiczem, chyba w Z&B, albo Top Class. To było parę lat temu. Wówczas bardzo ciepło mówił o firmie IWC, zegarek tej marki miał też na ręku. Modelu niestety nie pomnę :roll: , ale tak na looka to był portugalczyk, albo Portofino.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O IWC można mówić pozytywnie, gdyż jakość wykonania zegarków firmy z Schaffhausen jest naprawdę znakomita. Niestety, IWC w oczach wielu klientów trochę jednak traci z uwagi na zbyt często wykorzystywane kalibry ETA. Obecnie dużą wagę przywiązuje się do pochodzenia mechanizmu. Pożądanym jest "in-house". Ostatnio to nawet moja kobieta mnie zadziwiła swoim podejściem do tematu zegarków, bo ona też przywiązuje dużą wagę do tego co zegarek ma w środku. Okazuje się, że bardziej woli czasomierze mechaniczne niż kwarcowe :shock: o czym ja nie wiedziałem. Mało tego, jest wkurzona na IWC i twierdzi, że dyskryminują kobiety, gdyż nie mają w swojej ofercie kolekcji dla Pań. Kiedy próbowałem jej wyjaśnić, że kobiety przeważnie wybierają zegarki biżuteryjne i głównie kwarcowe, bo te są wygodniejsze w użyciu, to ona poczęstowała mnie takim tekstem:

Uważam, że IWC dyskryminuje kobiety. Nie wszystkie to słodkie idiotki o syndromie sroki - ważne żeby się świeciło. Może dla niektórych kobiet ważniejsze jest wnętrze.

 

No i co Wy na to :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuj się Mariusz na kolejny, poważniejszy wydatek :wink: :)

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Noooo, nie zapowiada się to wszystko najlepiej. Ostatnio zaczyna pytać czy mechanizm zegarka firmy "x" to "in-house" czy nie :?: :shock: :). Oprócz tego, czasomierz ma być klasyczny i koniecznie nie biżuteryjny, bo o takich zegarkach jej zdanie jest dość jednoznaczne. Takie są efekty dzielenia się swoją pasją tak więc myślę, że i Ty Marcin powinieneś z tym uważać :) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie są efekty dzielenia się swoją pasją tak więc myślę, że i Ty Marcin powinieneś z tym uważać :) :wink:

Niestety ja już to wiem :!: :twisted:

Mogę to zauważyć podczas przechodzenia obok dowolnych sklepów z zegarkami- też zaczęła przylepiać nos do szyby, choć jednak nie tak bardzo jak ja- na razie :wink: :)

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sławni i bogaci... to ja dorzucę kolejną osobę:

 

John Malkovich - IWC Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też coś dodam : Mateusz Kusznierewicz Omega seamaster, Kuba Wojewódzki jesli się nie mylę IWC taki ....[img=http://img379


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusznierewicz ostatnio dzwiga na nadgarstku Planet Ocean. Swojej byłej kobiecie też sprezentował Omegę jako jeden z prezentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Planet Ocean, na zdjęciu w ostatnim Twoim Stylu widać go wyraźnie...


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

post-0-0-36105600-1330478258.jpg

 

james20gandolfini20with20kobol.jpg

 

nawet Billowi na łapie chodzi:

 

post-0-0-58276300-1330478265.jpg

:):) :twisted:

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Clinton szpanuje,Toniemu Soprano taki pasuje(rym niezamierzony),ale ta babka...z takim sprzętem...na łapce...to wielce intrygująco wygląda!

Dlaczego damskie zegarki sa takie malutkie?A moze dlatego ze to takie nietypowe (TAAAki sikor na tyciej łapce)to tak efektownie wygląda?W każdym razie super zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrov@

moja kumpela nosi Omegę Seamaster Profesional, całkiem spory, męski nurkowy zegarek (z takim śmiesznym zaworkiem na 10) i to wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Cholera,ja w krakowie a żyrardów daleko (a koleżanka pewnie fajna) :oops: :) Kurcze ten zegarek to moje ciche marzenie,ale jak na razie to ratuje mnie tylko napad na bank albo totek :)

 

P.S. w każdym bądx razie pozdro Ją i pogratuluj(zreszta jak nosi takie cudo to wie co nosi)

P.S.2.Dobra już nie zaśmiecam wątku.Rozmarzylem się :wink: SORRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martin.t

Ja bym obstawiał rolexa submarinera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.