Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Lincoln Six Echo napisał przecież, że nie chodzi o to, że nie przywiązują do tego wagi. Ale poprzez np. wspomniany garnitur i buty, pokazują, że przywiązują wagę, ale decydują się na tani zegarek w konkretnym celu.

Dżizas, chociaż Ty, Janie! Dziękuję! ;):)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie politykow od zawsze balansuje na krawędzi klamstwa i wprowadzania w błąd, dziwie sie ze sie dziwicie.

 

I wracajmy do naprawde znanych ludzi ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wracajmy do naprawde znanych ludzi ;)

 

Ależ Marku, bohater ostatnich wpisów jest wystarczająco znany, a będzie jeszcze bardziej :)

 

Z drugiej strony zastanawiające jest, że głowy rozpalają kwestie niezłożenia oświadczeń majątkowych w terminie lub niepodania jakiegoś składnika majątku (celowo lub przez przeoczenie), natomiast nikogo nie interesuje kwestia osób, które od kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu lat są parlamentarzystami/radnymi, zarabiają comiesiąc kilkanaście tys. PLN, a w oświadczeniach wpisują: oszczędności - 0zł, nieruchomości: brak lub współwłasność małego mieszkanka, gdzieś pod Piłą lub Chełmem, samochód: opel/fiat z 1998 r.

 

To co oni te pieniądze jedzą, a może palą w piecu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem o innym zjawisku. Chodziło mi o polityków, którzy np. ubierając garnitury za 10 koła i buty za 3-4, mając doskonałą orientację w różnicy między Timexem na baterię a Longinesem za 20 tysięcy złotych, decydują się na tani zegarek WYŁĄCZNIE z obawy przed reakcją mediów, wyborców, itd. To, nie dość, że przeciwskuteczne (ludzie nie są aż tak głupi, żeby nie mieć świadomości, kto ile może trzepać kasy), to jeszcze pokazuje ich jako hipokrytów. 

 

Rozumiem, ale jeśli zakładamy, że ktoś faktycznie ma garnitur za 10k, buty za 3k i potrafi rozróżnić jakość od tandety to czy faktycznie byłby w stanie, świadomie, założyć EA? Moim zdaniem to niemożliwe. Uważam wobec tego, że pan Jaki nie zna się na zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale jeśli zakładamy, że ktoś faktycznie ma garnitur za 10k, buty za 3k i potrafi rozróżnić jakość od tandety to czy faktycznie byłby w stanie, świadomie, założyć EA? Moim zdaniem to niemożliwe. Uważam wobec tego, że pan Jaki nie zna się na zegarkach.

Kiedyś jak jeszcze jie trafiłem na to forum podobał mi się analogiczny zegarek ML kwarcowy.

Do wielu może nie przemawiać wydawanie dużej kasy na zegarek do tego jeszcze mechaniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale jeśli zakładamy, że ktoś faktycznie ma garnitur za 10k, buty za 3k i potrafi rozróżnić jakość od tandety to czy faktycznie byłby w stanie, świadomie, założyć EA? Moim zdaniem to niemożliwe. Uważam wobec tego, że pan Jaki nie zna się na zegarkach.

Już kilka razy pisałem, że NIE ODNOSIŁEM SIĘ z moimi uwagami personalnie do Patryka Jakiego. Więcej nie będę powtarzać.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bill Clinton nosił cyfrowego Timexa, George W Bush Junior też Timexa w kwarcu, to mocne zagrania pod publikę :)

Nie tylko zagranie pod publikę. Będąc w czołówce osób decydujących o losach świata, ma się znacznie ciekawsze zabawki niż jakieś tam zegareczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np cygara... I stazystki w przypadku pierwszego , i , tu cytat " wprowadzaniu ludzkosci do Ukladu Słonecznego " w przypadku drugiego ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już kiedyś pytanie o Cezarego Pazurę, wiemy, że nosi Breitlinga na zmianę z jakimś innym. Czy ktoś rozpoznaje co to zegarek? :)

 

pazura-jest-goly-wyprzedaje-majatek_2267

 

6fiZC.jpg

Edytowane przez svj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tag Heuer Aquaracer Chrono.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki zegarek ma Anita Werner w wiadomościach tvn24, na srebrnej bransolecie, będę wdzięczna za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie omege 

ale daj foto


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny.

 

Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu.

+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąłeś kawałek mojej wypowiedzi pozbawiając ją istotnego kontekstu. To jednak wypacza sens mojego posta - tym bardziej, że w kolejnym napisałem, że mówiłem o ogólnym zjawisku, a nie o Patryku Jakim personalnie.

 

Więc jeszcze raz, skoro może nie zostałem zrozumiany zgodnie z moimi intencjami. Nie nazywam nikogo "tragikomicznym" z powodu nieznajomości marek zegarkowych, etc.

 

Mówiłem o innym zjawisku. Chodziło mi o polityków, którzy np. ubierając garnitury za 10 koła i buty za 3-4, mając doskonałą orientację w różnicy między Timexem na baterię a Longinesem za 20 tysięcy złotych, decydują się na tani zegarek WYŁĄCZNIE z obawy przed reakcją mediów, wyborców, itd. To, nie dość, że przeciwskuteczne (ludzie nie są aż tak głupi, żeby nie mieć świadomości, kto ile może trzepać kasy), to jeszcze pokazuje ich jako hipokrytów. 

 

Ile razy jeszcze trzeba będzie tłumaczyć, że wielbłąd nie jest słoniem? Przecież polemika z wypowiedzią, która miała zupełnie inne znaczenie niż polemista to próbuje przedstawiać to kompletny absurd...

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczajaco dlugo jestes na forum by wiedzieć ze jak napiszesz ze swieci słońce, to bedziesz atakowany ze narzekasz na pogodę? :);)

 

P. S Jak temat dotyczy polityka(ów) to koledzy się " gotują" w postawie obywatelskiej, jak byla rocznica wybuchu II wojny swiatowej, przypomne to bylo 1 września, to jeden kolega @Enkil odpisał w temacie....

Tak sie losem kraju interesują.

 

P. S @ Istvan odpisał na sb i kolega @ tarant przypomniał w innym temacie.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co ma wspólnego los kraju z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej... Obecnie... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie omege 

ale daj foto

witam, nie wiem czy widoczne są zdjęcia które zamieściłam, chociaż słabo na nich widać, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.