Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Anthony Joshua chyba upodobał sobie firmę Audemars Piguet. Ze zdjęć publikowanych w sieci wynika, że zgromadził całkiem pokaźną kolekcję zegarków manufaktury z Le Brassus.
 
anthonyjoshua5.jpg
 
Nie znam się na modzie, ale ten biżuteryjny T3 wydaje się być mocno niedopasowany do ubioru  :). Może Antek chciał podkreślić swój status finansowy - cena katalogowa zegarka przekracza pół miliona zł (178800 $).

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Antek chciał podkreślić swój status finansowy - cena katalogowa zegarka przekracza pół miliona zł (178800 $).

Trochę zastanawia mnie ta sugestia. Prowadzone we Władywostoku badania ;) wyraźnie wykazały, że czarnoskórzy raperzy, bokserzy i koszykarze noszący bardzo drogie zegarki robią to z pasji do haute horlogerie. W ślad za nimi idą zresztą coraz częściej w tym zakresie raperzy, bokserzy i koszykarze białoskórzy.

mac1.jpg?w=658


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu ostatniemu pasuje do pasa ...więc prawdą jest że mistrzom wolno więcej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych dwóch Panach na zdjęciach powyżej to przeciętny Cygan ze złotym pseudo Rolexem to skromny Święty Franciszek z Asyzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj super zawodnicy.

Prezentowane zegarki wizualnie koszmarne.

 

Szkoda tylko ze wielki sukces odbiera wolność.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Trochę zastanawia mnie ta sugestia. Prowadzone we Władywostoku badania ;) wyraźnie wykazały, że czarnoskórzy raperzy, bokserzy i koszykarze noszący bardzo drogie zegarki robią to z pasji do haute horlogerie.

Nie ma się co śmiać :). Gdyby firmy zegarkowe opierały swoją sprzedaż wyłącznie na miłośnikach haute horlogerie, to wszystkie by zbankrutowały, a my nie mielibyśmy tutaj o czym dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla Conora ten AP jest zdecydowanie za duży.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Václav Havel – czeski pisarz i dramaturg, działacz antykomunistyczny. Dziewiąty i ostatni prezydent Czechosłowacji oraz pierwszy prezydent Czech.

 

Omega speedmaster

 

7e4c873fa137590c078eb86e465f0138.jpg

 

0ec615470a4c79ce5bc7a2fb4641bf0e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co śmiać :). Gdyby firmy zegarkowe opierały swoją sprzedaż wyłącznie na miłośnikach haute horlogerie, to wszystkie by zbankrutowały, a my nie mielibyśmy tutaj o czym dyskutować.

Myślę, że gdyby zniknęły firmy zarabiające w 99% na sprzedawaniu zegarków za pół miliona złotych lub więcej raperom, koszykarzom bądź bokserom, jednak zostałoby nam całkiem spore pole do rozmów. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Myślę, że gdyby zniknęły firmy zarabiające w 99% na sprzedawaniu zegarków za pół miliona złotych lub więcej raperom, koszykarzom bądź bokserom, jednak zostałoby nam całkiem spore pole do rozmów. :)

 

Nie tak spore jak obecnie :). Ja uważam, że ludzie, którzy kupują zegarki za pół miliona zł, to błogosławieństwo dla naszej pasji. Firmy zegarkowe zarabiają, a w konsekwencji mają pieniądze na rozwój. Zauważ jak w ostatnich latach wzrosła ilość mechanizmów "in-house" oraz quasi "in-house". Mamy rozwój na płaszczyźnie materiałów, komplikacji. Kolekcje są coraz bardziej zróżnicowane, a nakręcanie rynku sprawia, że rośnie też konkurencja. Pojawiają się nowe firmy, które czasem z powodzeniem rzucają rękawicę producentom o ustalonej pozycji rynkowej. To wszystko sprawia, że nie ma stagnacji w naszej pasji i mamy tu o czym dyskutować. Nic tylko się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czyli pogłoski o stagnacji i kryzysie branży to tylko plotki..?

 

Kryzys?  :) To wymysł dziennikarzy, którzy żyją z ilości kliknięć w artykuły. Trzeba walnąć tytuł wyrzucający ludzi z kapci - wojna, katastrofa, hekatomba. To się dobrze sprzedaje. Kryzys to był wtedy jak firma IWC produkowała zabawki, żeby przetrwać. Obecną sytuację nazywam korektą. Kiedyś z tego napompowanego balona musiało ujść trochę powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick Nolte i heuer autavia gmt

 

c00a381b9781727a2ef517808a7e3fb1.jpg

 

5d6179485a47583872d19503ba5bf2f4.jpg

 

c19f5511a11c458d1267bd5c5aea151c.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ram83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia Nolte'ego to chyba akurat kadry z filmu "Under Fire" ("Pod ostrzałem"), gdzie grał fotoreportera wojennego. Bardziej pasowałyby zatem do tematu o zegarkach na ekranie. Ale fajnie, że przypomniałeś tego wspaniałego aktora :)

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia Nolte'ego to chyba akurat kadry z filmu "Under Fire" ("Pod ostrzałem"), gdzie grał fotoreportera wojennego. Bardziej pasowałyby zatem do tematu o zegarkach na ekranie. Ale fajnie, że przypomniałeś tego wspaniałego aktora :)

Akurat ten zegarek jest u mnie na top liście najlepszych heuerów ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz podam kolejną rzecz: Mons Kallentoft, znany pisarz kryminałów (Szwecja):

Znalazłem takie coś, ale nie mogę wyłapać co to za zegarek  :)

 

fc1f4b7ffe6c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@svj - Wittnauer z ok. 1960.

 

@Ram83 - no tak, Heuer świetny. Czy @primabaleron nie ma czasem takiego?

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wittnauer diver

 

eb45bc8fd39f04c6a3372b269278830e.jpg

 

8838a775923a7efbd395c0f0ebf7a47d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ram83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@svj - Wittnauer z ok. 1960.

 

@Ram83 - no tak, Heuer świetny. Czy @primabaleron nie ma czasem takiego?

 

Dziękuję.

Ależ on podobny do Glycine Sub. A właściwie Glycine podobne do Wittnauera... Praktycznie takie same wskazówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.