Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Genialny architekt Oscar Niemeyer nosił JLC Memovox (chyba?):

http://www.gettyimages.com/detail/news-photo/brazilian-architect-oscar-niemeyer-smoking-a-cigarette-in-news-photo/472141066?esource=SEO_GIS_CDN_Redirect#brazilian-architect-oscar-niemeyer-smoking-a-cigarette-in-his-studio-picture-id472141066

 

A kiedy miał już jakieś 104 lata, to uznał, że lepiej założyć coś bardziej stonowanego, np. Hublota Big Bang:

 

Oscar-Neimeyer-Hublot-watch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) kontrowersyjna opinia. Pearce jako prawdziwy Edmund nosił coś jeszcze ciekawszego - na poniższym filmie (skądinąd świetna kompilacja) to 0:48:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HHvuN6i8Urk

Ale ja napisałem, że Edmund z forum nosi fajniejsze zegarki niż Pearce, a nie niż... Edmund. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deiter Meier (z zespołu muzycznego Yello, posiadacz bardzo niskiego i charakterystycznego głosu) i jego Rolex. Czyżby Daytona?

post-35535-0-23935800-1513944699_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, nie jestem, ale najbardziej przypominał mi ten zegarek Rolexa :)

Pewnie masz rację. Zdjęcie trochę niewyraźne.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię zarówno Yello, jak i solowe dokonania obu panów - i ich styl w ogóle - a kiedyś przypadkiem natknąłem się na spory artykuł o ich związkach z Buchererem i teraz mi się po prostu przypomniało. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieter Meier to bardzo ciekawa osobowość, lubię sobie czasem Yello włączyć - jak np. w tej chwili. Ale chyba jednak tym razem jest to rzeczywiście Rolex Daytona:

 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam. Dałem się nabrać

Edytowane przez piotr.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieter Meier to bardzo ciekawa osobowość, lubię sobie czasem Yello włączyć - jak np. w tej chwili. Ale chyba jednak tym razem jest to rzeczywiście Rolex Daytona

Po czym poznajesz, że to Daytona?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościkiewicz stara PO i to w rozmiarze big size zdaje się.

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ma ale po czym Edmundzie poznajesz na zdjęciu zapięcia, że to Daytona a nie np. GMTM?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmundowi chyba chodzi o to, że udało mu się zweryfikować w necie, iż Meier jest posiadaczem Daytony, co czyni sugestię, że to ją ma na zdjęciu w miarę prawdopodobną. Jednocześnie (ja tak to zrozumiałem) zaznaczył, że jako fan zegarków, Meier pewnie posiada z parę różnych Rolexów. :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dwa moje kolejne pytania, bo nurtuje mnie od jakiegoś czasu jaki zegarek nosi Łukasz Jakóbiak, znany prowadzący 20m2, youtuber, ostatnio już trochę celebryta.

Nie wdaję się czy jest znany, ale zegarki (dwa różne) nosi ładne. Przynajmniej na takie wyglądają z odległości.

 

oraz drugi zegarek:

 

 

 

Też się kiedyś zastanawiałem. Jedyne, co może posłużyć za podpowiedź, to to zbliżenie:

post-90102-0-64464800-1514337715_thumb.jpg

 

Nie wiem, co to za model, ale znając zamiłowanie tego Pana do modnych ubrań, może też mieć podobny stosunek do "męskiej biżuterii".


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam jakiegoś „majtkowca” w kwarcyku u tego jegomościa.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.