Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wskazowka12

Prokop nosi Patek Philippe Nautilus. Kto wam takich głupot naopowiadał, że to bagelsport? :huh:  Chyba jakiś złośliwiec i zazdrośnik :huh: Sam widziałem bo byłem na konferencji którą prowadził.

 

 

A tak swoją drogą to co nosi znany globtroter, obieżyświat i niedoszły zdobywca złotej piłki Iron Majdan?

 

malgorzata-rozenek-i-radoslaw-majdan-na-

Edytowane przez wskazowka12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się obawiam cokolwiek napisać, bo za chwilę zostanę okrzyknięty obrońcą tego "badziewia" (przepraszam jeśli kogoś uraziłem). ;)  :D. Chodziło mi tylko o precyzję w nazewnictwie, co jest podróbką a co ohydnie zerżniętym, wręcz skopiowanym zegarkiem lecz mino wszystko pod własna nazwą , by nie pisać marką. Takich przykładów mamy bardzo wiele chociażby.

Wzięli się za Parnisa to miejmy nadzieję, że i na takie firemki przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięli się za Parnisa to miejmy nadzieję, że i na takie firemki przyjdzie czas.

Co masz na myśli?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i osłona koronki. Raczej nie z powodu wyrzutów sumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i osłona koronki. Raczej nie z powodu wyrzutów sumienia.

ZTCW ochrona patentowa osłony skończyła się lata temu.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ochrona znaku towarowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ochrona znaku towarowego.

Czyli czego konkretnie w danym przypadku? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o osłonę koronki samą w sobie. Tak samo jak butelka Coca-Coli jest znakiem towarowym.

Przy każdym Luminorze na stronie Paneraja jest napisane, że osłona koronki jest chronionym znakiem towarowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o osłonę koronki samą w sobie. Tak samo jak butelka Coca-Coli jest znakiem towarowym.

Przy każdym Luminorze na stronie Paneraja jest napisane, że osłona koronki jest chronionym znakiem towarowym.

Rozumiem, dopytuję bo bardzo zdawkowo się wypowiadasz i miałem wątpliwości do czego się odnosisz... zwłaszcza, że napisałeś iż ktoś "wziął się za Parnisa", a po wejściu na ich stronę trudno zobaczyć jakieś zmiany, jest ta sama oferta co zawsze. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by ktoś w imieniu forum  napisał do Prokopa, czy jego przydupasa jakiegoś, pytanie odnośnie zegarka. Nie od razu "chamie masz podróbę czy oryginał?"  :D , tylko na miękko.

Mistrzu jaki to model? Takie pajace Tacy artyści zarabiają takie kwoty, że jest to niemoralne (na przeciw np neurochirurga). 

Ciężko bym się zdziwił gdyby to nie był oryginalny Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dopytuję bo bardzo zdawkowo się wypowiadasz i miałem wątpliwości do czego się odnosisz... zwłaszcza, że napisałeś iż ktoś "wziął się za Parnisa", a po wejściu na ich stronę trudno zobaczyć jakieś zmiany, jest ta sama oferta co zawsze.

 

Przecież zmienili, w końcu, osłonę koronki. Więc oferta się zmieniła.

Niestety te ze starą osłoną co jakiś czas wypływają na naszym bazarku.

 

Ciężko bym się zdziwił gdyby to nie był oryginalny Nautilus

Też nie mogę uwierzć, że to podróbka... Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

aha, czyli  jak producentem "homara"jest marka "swiss made" albo "made in germany" to mówimy o inspiracji czy oddawaniu hołdu danemu modelowi,

a jak marka jest chińska itp to jest to już jest to zupełnie co innego, hm postaram się zapamiętać, 

bo ja głupi już dawno temu pisałem, że nie toleruje wyrobów udających inne, niezależnie od napisu na tarczy,  min steinhart'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dla mnie nie ma znaczenia, czy jest to Chińczyk czy słismejd.

Jeśli coś ewidentnie rżnie, z innego projektu, jest podróbą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolmega - Szkoda, że nadal jesteś w grupie, która nie odróżnia np kisiela ;) będącego wymiarami i designem właściwie zrzyną 1:1 od Steinharta, który jest umiejętnie podobny, ale w kopercie nie ma ani jednego elementu choćby kształtem zbliżonego zbliżonego do odpowiedniego Rolexa. Wszystko ZUPEŁNIE inne. No może poza podobnym bezelem....... Oczywiście nie to, żebym przepadał za i takimi odniesieniami, ale niesprawiedliwe jest wrzucanie zegarków podobnych do jednego wora z prymitywnymi zrzynami, i to jeszcze od "firm", które w ofercie mają tylko zrzyny i wariacje na ich temat.

A co do jak to napisał Staszek "ohydnych zrzyn" ;) to zachodzę głowę co one robią a forum Miłośników skoro do tej pasji/branży nie wnoszą zupełnie nic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz? Zdaje mi się, że Najwyższe Autorytety całkiem niedawno zabrały głos w tej kwestii, poczyniono ustalenia, uzgodniono Kanon. Teraz znowu się rodzi falanga herosów chcących zawalczyć nie wiadomo z kim i po co o nieswoją sprawę. :lol:   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

Rolmega - Szkoda, że nadal jesteś w grupie, która nie odróżnia np kisiela ;) będącego wymiarami i designem właściwie zrzyną 1:1 od Steinharta, który jest umiejętnie podobny, ale w kopercie nie ma ani jednego elementu choćby kształtem zbliżonego zbliżonego do odpowiedniego Rolexa. Wszystko ZUPEŁNIE inne. No może poza podobnym bezelem....... Oczywiście nie to, żebym przepadał za i takimi odniesieniami, ale niesprawiedliwe jest wrzucanie zegarków podobnych do jednego wora z prymitywnymi zrzynami, i to jeszcze od "firm", które w ofercie mają tylko zrzyny i wariacje na ich temat.

A co do jak to napisał Staszek "ohydnych zrzyn" ;) to zachodzę głowę co one robią a forum Miłośników skoro do tej pasji/branży nie wnoszą zupełnie nic. :)

 

Ogromnie cieszę się, że Steinhart w swoim modelu wyglądającym jak Rolex Submariner ma "wszystko zupełnie inne". To jest sztuka zerżnąć prawie wszystko i wklepać człowiekowi do mózgu, że to jest "zupełnie inne".

Szczypta inspiracji spadła na bezel, wskazówki, indeksy, tarczę i wyszło tak samo jak w pierwowzorze, ale zupełnie inaczej. Spójrzcie sami poniżej na zdjęciach. Technologicznym szczytem jest zastosowanie w Steinharcie bransolety 22mm bez glidelocka. Całe szczęście, że lata prac laboratoryjnych umożliwiły wykonanie tego zabiegu, który już całkowicie odróżnia ten model od swojego zupełnie inaczej wyglądającego pierwowzoru.

 

5ddcc9bab8536de26caca60d500937b1.jpg

 

Screen+Shot+2014-07-05+at+9.40.56+PM.png

 

c3cdb16b9ea1dead88b90aade77e18f2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu nikt nie pomyśli, że masz Roleksa na nadgarstku.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

Dzięki temu nikt nie pomyśli, że masz Roleksa na nadgarstku.

 

Wiadomo.

 

Również cyklop w Steinharcie, który powiększa podobno 1.75x zamiast 2.5x jak w Rolexie pozwala na bezproblemowe odróżnienie tych modeli.

Edytowane przez wskazowka12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można więc liczyć na nobilitację w środowisku sumsiadów, bowiem istnieje spora szansa na zostanie sklepanym przez jakichś bandziorów jako posiadacz nie tylko Kombiaka w dyzlu, ale również domniemany właściciel Rolka. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo.

 

Również cyklop w Steinharcie, który powiększa podobno 1.75x zamiast 2.5x jak w Rolexie pozwala na bezproblemowe odróżnienie tych modeli.

 

Nie każdy chce się obnosić z majętnością, dlatego powstały homary.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

Nie każdy chce się obnosić z majętnością, dlatego powstały homary.

 

Ja mam odmienne zdanie. 

Z punktu widzenia producenta/sprzedawcy "homary" powstały w celach przede wszystkim zarobkowych oraz spopularyzowania swoich marek.

Natomiast klienci wybierają takie zegarki chcąc posiadać namiastkę luksusu, na który ich nie stać.

 

Jak ktoś nie chce się obnosić z majętnością to nie musi wybierać taniego zegarka, który coś udaje tylko może sprawić sobie alternatywę o równie dobrym własnym designie. Takie modele występują w różnych przedziałach cenowych-Casio, Seiko, Chrisyopher Ward itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie cieszę się, że Steinhart w swoim modelu wyglądającym jak Rolex Submariner ma "wszystko zupełnie inne". To jest sztuka zerżnąć prawie wszystko i wklepać człowiekowi do mózgu, że to jest "zupełnie inne".

Szczypta inspiracji spadła na bezel, wskazówki, indeksy, tarczę i wyszło tak samo jak w pierwowzorze, ale zupełnie inaczej. Spójrzcie sami poniżej na zdjęciach. Technologicznym szczytem jest zastosowanie w Steinharcie bransolety 22mm bez glidelocka. Całe szczęście, że lata prac laboratoryjnych umożliwiły wykonanie tego zabiegu, który już całkowicie odróżnia ten model od swojego zupełnie inaczej wyglądającego pierwowzoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

A doczytałeś" Napisałem w KOPERCIE włączając bezel jako jej element. Jeśli uważasz, ją za kopię roleksowej to zostaje okulista ;) Badziej inny byłaby... nie wiem, kwadratowa? A reszta to oczywiście celowe upodabnianie. Nie napisałem inaczej. Także, że mi się to średnio podoba. 

 

Jakoś nie czuje parcia na udowadnianie racji - ale masz na szybko zestawienie ze Squale mającym kopertę zdecydowanie bardziej podobna do Rolexa. 

post-6254-0-37694800-1521565842_thumb.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można więc liczyć na nobilitację w środowisku sumsiadów, bowiem istnieje spora szansa na zostanie sklepanym przez jakichś bandziorów jako posiadacz nie tylko Kombiaka w dyzlu, ale również domniemany właściciel Rolka. ;)

Masz coś do kombiaków w dizlu..? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.