Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Te 3 zegarki moim zdaniem nie sa tak bardzo podobne, no w kazdym razie nie tak bardzo jak nautilius do bajgla :)

 

Rozumiem jednak, ze tego typu podobienstwo jest juz zupelnie akceptowalne

post-60090-0-29090000-1521836297_thumb.jpeg

post-60090-0-67388800-1521836316.jpeg

post-60090-0-89493300-1521836352_thumb.jpeg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie protestujecie, że Rolex zerżnął Submarinera od Blancpaina Fifty Fathoms ;)

No, a Polonez to kopia Lotusa.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Admof, można odnieść nieodparte wrażenie, że masz jakiś problem w związku z Rolexem ;)

Nie do końca problem jest z Rolexem, ale raczej z polską rzeczywistością, bo bądź co bądź lubię Polskę, ale trochę mnie dobija, że pracując na tym samym stanowisku w Niemczech, UK czy Francji już bym sobie spokojnie na tego "prawdziwego" Rolka uciułał, a tak to pozostaje mi Orient i Invicta, (A Pro Diver od Invicty jest lepiej wykonany niż Seiko 5 za taką samą kasę ma lepszy Seikowy mechanizm i tu naprawdę warto machnąć ręką na problemy zamożniejszych ludzi - czyli, że ten produkt niby coś udaje)  a Ci co mieli więcej szczęścia i należą do 5% społeczeństwa w tym kraju to mogą sobie spokojnie pozwolić na taki zegarek i się przejmować, że pomimo legalności według ich widzimisię i tak tzw. homage to podróbka bo design podobny. ;) Ale nie wyjadę, za bardzo lubię wiele rzeczy w tym kraju.

 

Jak już minęła przykładowo fala na przypisywanie sukcesów przykładowo Ś.P. Jana Kulczyka wyłącznie ciężkiej pracy, to Pan Jan wreszcie powiedział prawdę, że tutaj to przede wszystkim trzeba sobie dobrze wybrać rodziców ;) Polecam książkę Kamila Fejfera -  Zawód. Opowieść o pracy w Polsce. To o nas 

 

 

Widzę tu na forum wielu prawdziwych miłośników zegarków, którzy są naprawdę zadowoleni z Tisella, i za noszenie podróbek są (które powtarzam po raz setny podróbkami de facto nie są) głównie hejtowani przez tutejszych właścicieli Rolexa, których coś piecze, że ktoś ośmielił się mieć coś podobnego do ich świętego Grala, a nie wydał 30 kafli albo więcej na sikor, tylko kupił auto, albo spłacił część klredytu na mieszkanie :)

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że rozmawiamy w wątku co noszą znani ludzie a tu jak zwykle narzekanie na Polskę, układy i ....właścicieli Rolexów. Brzmi trochę jak „ pieczenie „. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie do końca problem jest z Rolexem, ale raczej z polską rzeczywistością, bo bądź co bądź lubię Polskę, ale trochę mnie dobija, że pracując na tym samym stanowisku w Niemczech, UK czy Francji już bym sobie spokojnie na tego "prawdziwego" Rolka uciułał, a tak to pozostaje mi Orient i Invicta, (A Pro Diver od Invicty jest lepiej wykonany niż Seiko 5 za taką samą kasę ma lepszy Seikowy mechanizm i tu naprawdę warto machnąć ręką na problemy zamożniejszych ludzi - czyli, że ten produkt niby coś udaje)  a Ci co mieli więcej szczęścia i należą do 5% społeczeństwa w tym kraju to mogą sobie spokojnie pozwolić na taki zegarek i się przejmować, że pomimo legalności według ich widzimisię i tak tzw. homage to podróbka bo design podobny. ;) Ale nie wyjadę, za bardzo lubię wiele rzeczy w tym kraju.

 

Jak już minęła przykładowo fala na przypisywanie sukcesów przykładowo Ś.P. Jana Kulczyka wyłącznie ciężkiej pracy, to Pan Jan wreszcie powiedział prawdę, że tutaj to przede wszystkim trzeba sobie dobrze wybrać rodziców ;) Polecam książkę Kamila Fejfera -  Zawód. Opowieść o pracy w Polsce. To o nas 

 

 

Widzę tu na forum wielu prawdziwych miłośników zegarków, którzy są naprawdę zadowoleni z Tisella, i za noszenie podróbek są (które powtarzam po raz setny podróbkami de facto nie są) głównie hejtowani przez tutejszych właścicieli Rolexa, których coś piecze, że ktoś ośmielił się mieć coś podobnego do ich świętego Grala, a nie wydał 30 kafli albo więcej na sikor, tylko kupił auto, albo spłacił część klredytu na mieszkanie :)

 

Widzisz, tutaj kompletnie nie chodzi o Rolex'a. Takie samo oburzenie ogarnia mnie kiedy perfidnie, w majestacie prawa, kopiuje się Seiko, Panerai, IWC, AP czy jakikolwiek inny niezegarkowy produkt. Zawodowo zajmuję się produkcją i szlag mnie trafia kiedy widzę mój własny produkt, mojego pomysłu, perfidnie zerżnięty i wystawiony w cenie -50%... uwierz mi, że nie ma to żadnego związku z Rolex'em, "pieczeniem czegoś", tylko ze zwykłą ludzką przyzwoitością.

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też szlag trafia, że na wynalazku koła nie zarabiają potomkowie tego, który pierwszy na to wpadł, tylko wszyscy zrzynają od niego. ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadziłeś, Admof, z tym kołem, chociaż wydaje mi się, że rozumiem, co chcesz powiedzieć. ;) Ale zgodzimy się chyba, że Bagesport vs. Nautilus, tudzież Rolex vs. Tisell to jednak nie ta sama skala "podobieństwa", co koło i... koło..? :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie w temacie ale ja pracuję w branży meblarskiej i nawet sobie nie zdajecie sprawy, że Wasze meble są podróbkami znanych projektów. Jeśli ktoś nie wierzy to możemy to sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie wątku zabrał głos również prezydent USA i za kradzież intelektualną nałożył cła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie w temacie ale ja pracuję w branży meblarskiej i nawet sobie nie zdajecie sprawy, że Wasze meble są podróbkami znanych projektów. Jeśli ktoś nie wierzy to możemy to sprawdzić ;)

Oczywiście , tak jak wszytkie samochody są kopią siebie samych przynajmniej tak długo jak mają 4 koła...w przypadku jakiegokolwiek 1-2 elemntowego plastikowego krzesła Starcka nie ma problemu bo nawet nie śledzę czy to jeszcze jego czy już nie ale już zestaw Eamesa...nie kupiłbym polskiej podróbki ( przepraszam inspiracji 1:1 ) mając świadomość co to jest ...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

….....wielu ludzi nie ma świadomości, że wybierają „inspiracje”/ w temacie mebli.

Świadomi często kupują namiastkę luksusu, z tym, że tak naprawdę oszukują samych siebie, kupując...........

Chyba tylko Polacy nabrali się na slogan, że skoro nie widać różnicy, to po co............

Posiadam fibreglassowe Eamsy z pierwszego rzutu dla Hermana Milera i choć mają swoje lata, są w doskonały stanie i można je śmiało użytkować. Ciekawe ile wytrzymają „wydmuszki”.

Edytowane przez jimmy6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

….....wielu ludzi nie ma świadomości, że wybierają „inspiracje”/ w temacie mebli.

Świadomi często kupują namiastkę luksusu, z tym, że tak naprawdę oszukują samych siebie, kupując...........

Chyba tylko Polacy nabrali się na slogan, że skoro nie widać różnicy, to po co............

Posiadam fibreglassowe Eamsy z pierwszego rzutu dla Hermana Milera i choć mają swoje lata, są w doskonały stanie i można je śmiało użytkować. Ciekawe ile wytrzymają „wydmuszki”.

I właśnie o tę świadomość chodzi - jeśli taki zakup jest podyktowany jej brakiem ( nie znam oryginału a kupiłem bo mi się spodobał ) - trudno mieć pretensję do kupującego jeśli jednak jestem świadom co kupuję ( bo jestem miłośnikiem mebli, zegarków itd ) i mimo to kupuję to pozostaje już tylko ...dorabianie teorii do praktyki

Jest wreszcie trzecia grupa która mając świadomość i podchodząc do tematu racjonalnie - świadomie wybiera coś oryginalnego i tańszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu z piłką wygląda na P.P Nautilus

A w pubie AP RO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan aktor (to wiedziałem, bo zagrał sensowną rolę w filmie, w którym poza tą rolą wszystko było słabiutkie) o nazwisku Sebastian Fabijański (tego dowiedziałem się z okładki) ma dość fajny zegarek. Ktoś rozpoznaje?

f67b0a4124c67f42b44065b24e4d97a2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Rysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki, Rysiek

Tak z ciekawości, jali to film z jego udziałem, o którym wyżej napisałeś, bo nie mogę gościa skojarzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pittbull któryś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pittbull któryś.

Ok, dzięki za info. Poszukam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan aktor (to wiedziałem, bo zagrał sensowną rolę w filmie, w którym poza tą rolą wszystko było słabiutkie) o nazwisku Sebastian Fabijański (tego dowiedziałem się z okładki) ma dość fajny zegarek. Ktoś rozpoznaje?

Tissel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissel ;)

 

Na pytanie o największą życiową ekstrawagancję odpowiedział "zegarek", więc raczej nie. :D


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jali to film z jego udziałem, o którym wyżej napisałeś, bo nie mogę gościa skojarzyć?

Pitbull Niebezpieczne kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.