Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Pitbull Niebezpieczne kobiety.

Znakiem tego, trzeba obejrzeć. Oczywiście korzystając z jakiegoś legalnego źródła ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o największą życiową ekstrawagancję odpowiedział "zegarek", więc raczej nie. :D

Ciekawe, ile na niego czekał

A tak BTW, nie wiem, czy akurat ten aktor jest tak bardzo rozpoznawalny, ale załóżmy, że wchodzi do Kruka Konrad\Linda\Dorociński, czy ktoś w tym stylu i prosi o Suba. Jak myślicie, ile czeka?

 

Pitbull Niebezpieczne kobiety.

Dokładnie ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pan Linda gdyby chcial pokazac sie z subem to nie musialby dlugo czekaz na...... pozew od Eposa ktorego to przeciez jest ambasadorem ;) A tak serio to bardzo znani ludzie raczej nie kupuja sami w zwyklym butiku tylko ich asystent kontaktuje sie z dealerem i przedstawiciel przyjezdza do nich w dogodnym dla gwiazdy miejscu i czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo filmów się naoglądałeś ;)

 

Znani i zamożni kupują tak samo jak inne osoby w salonie, nie ma powodów aby firma angażowała dodatkowy czas i środki na sprzedaże jak każde inne.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo filmów się naoglądałeś ;)

 

Znani i zamożni kupują tak samo jak inne osoby w salonie, nie ma powodów aby firma angażowała dodatkowy czas i środki na sprzedaże jak każde inne.

 

Oj mam nadzieje że nie pracujesz w dziale sprzedaży żadnej luksusowej marki skoro uważasz że dajmy na to zegarek który pojawi się na ręce kogoś znanego w telewizji i okładkach magazynów to sprzedaż jak każda inna  :)

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip pracuje w dziale sprzedaży luksusowej marki - własnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo filmów się naoglądałeś ;)

 

Znani i zamożni kupują tak samo jak inne osoby w salonie, nie ma powodów aby firma angażowała dodatkowy czas i środki na sprzedaże jak każde inne.

Czyli Lynda kupil Eposa u Sobotow z wystawy.... ;-))))


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Lynda kupil Eposa u Sobotow z wystawy.... ;-))))

Na szczęście ambasador marki nie musi kupować ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na szczęście ambasador marki nie musi kupować ;)

Taki ambasador marki to dostaje zegarek w ramach darowizny, czy może na zasadzie użyczenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ambasador marki to dostaje zegarek w ramach darowizny, czy może na zasadzie użyczenia?

To już pewnie kwestia umowy.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dostają w prezencie zegarki w zamian za pokazywanie się z nimi a nawet za granie w tenisa mimo ze się do tego nie nadają ;)http://sport.se.pl/inne-sporty/tenis/rafael-nadal-zepsu-zegarek-za-po-miliona-dolarow-zdjecia_201795.html

 

Znani ludzie są zapraszani na zamknięte eventy gdzie dosłownie dostają rzeczy, a nóż się z nimi gdzieś pokażą i ktoś zrobi im zdjęcie. Reklama stosunkowo tania i bardzo efektywna, co widać nawet po tym wątku który ma ponad 500 stron więc ludzi interesuje co noszą znani i lubiani.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To już pewnie kwestia umowy.

No więc ja trochę z powodów czysto zawodowych zacząłem właśnie się zastanawiać, jaka to konkretnie umowa, bo jednak różnica jest fundamentalna  ;) Nie, żeby mi groziło zostanie ambasadorem jakiejś marki  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ja trochę z powodów czysto zawodowych zacząłem właśnie się zastanawiać, jaka to konkretnie umowa, bo jednak różnica jest fundamentalna ;) Nie, żeby mi groziło zostanie ambasadorem jakiejś marki :D

Jako ciekawostkę powiem że miałem kilka zegarków które dostałem od dystrybutorów aby mieć na ręku w salonie i większość z nich była jako wypożyczenie, jeden od razu jako darowizna, ale za to w przypadkach zegarków z dużej grupy benefitem była możliwość wykupienia za symboliczną kwotę.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jako ciekawostkę powiem że miałem kilka zegarków które dostałem od dystrybutorów aby mieć na ręku w salonie i większość z nich była jako wypożyczenie, jeden od razu jako darowizna, ale za to w przypadkach zegarków z dużej grupy benefitem była możliwość wykupienia za symboliczną kwotę.

Czyli podsumowując, nie jest źle zostać ambasadorem marki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując, nie jest źle zostać ambasadorem marki  ;)

 

Jeśli taki pan Linda jest fanem Rolexa a został ambasadorem Eposa który mu się nie podoba to mu pewnie cieżko bo musi nosić to co mu dadzą a nie to co by chciał ;)

 

A co do umów to jest kwestia indywidualna zapewne za każdym razem. Płacą Ci za noszenie zegarka więc częścią honorarium może być sam zegarek. Lubisz zegarki to Ci to pasuje, masz gdzieś zegarki to wolisz gotówke a sikora niech sobie zabiorą.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli taki pan Linda jest fanem Rolexa a został ambasadorem Eposa który mu się nie podoba to mu pewnie cieżko bo musi nosić to co mu dadzą a nie to co by chciał ;)

Wiesz, że jest fanem Rolexa i nie marzy o niczym innym, jak o zostaniu jego ambasadorem? Zakładasz, że nosi Eposa tylko dlatego, że ktoś mu go dał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest biznes. Podoba Ci się rolex ale rolex nie jest zainteresowany podpisaniem umowy z Tobą albo Ci powiedzą że mogą Ci dać zegarek i tyle. Przychodzi do Ciebie epos i mówi że zapłacą Ci np 500tys za noszenie ich zegarków przez 5 lat. Odmawiasz eposowi? :)

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To jest biznes. Podoba Ci się rolex ale rolex nie jest zainteresowany podpisaniem umowy z Tobą albo Ci powiedzą że mogą Ci dać zegarek i tyle. Przychodzi do Ciebie epos i mówi że zapłacą Ci np 500tys za noszenie ich zegarków przez 5 lat. Odmawiasz eposowi? :)

Moja wątpliwość dotyczyła raczej czegoś innego, a mianowicie tego, czy ta konkretna osoba przez Ciebie przywołana faktycznie nie marzyła o niczym innym, jak o podpisaniu umowy z Rolexem? Przy całym szacunku do Rolexa, być może Pan Linda nie był nim nawet zainteresowany  :) Ale może dysponujesz jakimiś innymi informacjami w tym przedmiocie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mój post o panu Lindzie i Rolexie zaczynał się od "jeśli".

Spoko  ;) Ja bym w takim razie od razu napisał o PP, AL&L czy AP, bo skoro "jeśli", to czemu mu żałować?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zazdroszczę tym znanym...zwłaszcza tym z pazernymi agentami. Chciałoby się czasem ponosić Rolexa i zadzwonić iPhonem a tu trzeba wyginać nadgarstek z przykładowym Eposem i dzwonić Huawei ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO zestawienie EPOS + Huawei jest całkiem spoko  ;) Wcale nie dlatego, że mam jedno i drugie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zestawienie EPOS + Huawei jest całkiem spoko ;) Wcale nie dlatego, że mam jedno i drugie :D

Nie chodzi o marki a o rodzaj matni w którą wpadają niektóre „ gwiazdy” ...”czy mogę pokazać się z tym produktem ( bo lubię ) czy powinni mi za to płacić” ...

A jeszcze inną sprawą na przykład w wypadku sportów zespołowych są grupowe umowy sponsorskie ...musisz nosić hublota i jeździć Audi :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie chodzi o marki a o rodzaj matni w którą wpadają niektóre „ gwiazdy” ...”czy mogę pokazać się z tym produktem ( bo lubię ) czy powinni mi za to płacić” ...

A jeszcze inną sprawą na przykład w wypadku sportów zespołowych są grupowe umowy sponsorskie ...musisz nosić hublota i jeździć Audi :-)

Tu pełna zgoda  :) Kiedyś strasznie jarałem się NBA i z tamtego podwórka pamiętam któryś z tzw. Dream Teamów, gdzie część koszykarzy do zdjęć całego zespołu musiała stawać w taki sposób, by na zdjęciach nie było widać ich obuwia z logo innej firmy niż NIKE  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o marki a o rodzaj matni w którą wpadają niektóre „ gwiazdy” ...”czy mogę pokazać się z tym produktem ( bo lubię ) czy powinni mi za to płacić” ...

A jeszcze inną sprawą na przykład w wypadku sportów zespołowych są grupowe umowy sponsorskie ...musisz nosić hublota i jeździć Audi :-)

No cóż, tylko współczuć jak ciężkie mają życie...

Jeden z koszykarzy kupił wszystkim kolegom z nowego zespołu po Submarine. I pewnie niektórym było głupio, bo co nosić tego nikt nie chce, a wyrzucić nie wypada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.