Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Mnie tam bardziej podoba się Blancpain Putina ;-) Gdyby to jeszcze był FF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej podoba się Blancpain Putina ;-) Gdyby to jeszcze był FF...

Z tych dwóch bardziej mi się podoba Casio, mimo tego, że na mojej ręce wygląda dość dziwnie :D Nadgarstek 16,5 cm, a Casio 44 mm :D Ale mam płaski nadgarstek, więc to 44mm to jest maksimum. Ale fakt, gdyby to był FF, to wolałbym Blancpain :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podpowiedział mu dawno temu. ;)

Haha, też możliwe :D Aczkolwiek myślisz że ktoś by zmusił multimiliardera do chodzenia w zegarku za 250 zł i zwykłych ciuchach, gdyby chciał się ubierać drogo? Myślę że po prostu nie ma takiej potrzeby, a może i czasu

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żartowałem sobie. Nie wiem, co kieruje Gatesem, że nosi się, jak się nosi. To, rzecz jasna, jego sprawa. Faktem jednak jest, z drugiej strony, że ani jeden informatyk, którego znam osobiście (a znam całkiem kilku ;) ), nie zwraca szczególnej uwagi ani na garderobę, ani - tym bardziej - dodatki. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żartowałem sobie. Nie wiem, co kieruje Gatesem, że nosi się, jak się nosi. To, rzecz jasna, jego sprawa. Faktem jednak jest, z drugiej strony, że ani jeden informatyk, którego znam osobiście (a znam całkiem kilku ;) ), nie zwraca szczególnej uwagi ani na garderobę, ani - tym bardziej - dodatki. ;)

Bo informatycy to dziwni ludzie, ale mądrzy :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

avicii1.jpg
 

Niedawno zmarły Tim Bergling znany szerzej jako Avicii. Tim lubił i chętnie nosił zegarki Audemars Piguet. Szczególnie upodobał sobie modele z kolekcji Royal Oak Offshore, których miał kilka chociaż był też widywany ze złotym Royal Oakiem zawierającym stoper. Na powyższym zdjęciu ma na ręku Royal Oak Offshore Diver Ref. 15706AU.


Bo informatycy to dziwni ludzie, ale mądrzy :D

 
Dziękuję za to, że uważasz moją grupę zawodową za ludzi mądrych.  :)  Sam nie przykładam szczególnej wagi do ubioru, a gdyby zegarki nie były moją pasją, to pewnie godzinę sprawdzałbym w smartfonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jakimś dinozaurem. :rolleyes:  Po dwóch dniach natykania się w mediach na wiadomości o śmierci tego pana sprawdziłem kto zacz.... jakiś umcyk umcyk. "Szerzej znany", dobre sobie.  B)  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Chyba jestem jakimś dinozaurem. :rolleyes:  Po dwóch dniach natykania się w mediach na wiadomości o śmierci tego pana sprawdziłem kto zacz.... jakiś umcyk umcyk. "Szerzej znany", dobre sobie.  B)

 

Ktoś, kto naprawdę lubi muzykę, potrafi docenić dobrą robotę. Nawet jeżeli została wykonana na komputerze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szerzej znany", dobre sobie. B)

Jedna z jego piosenek ma na YouTube 1.5 mld wyświetleń, więc zdecydowanie szerzej znany, bez względu na to czy robił dobrą muzykę czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"znany szerzej jako Avicii" oznacza że większość ludzi go kojarzy jako Avicii, a nie Tim. To nie zmienia faktu, że jest znany i tego nikt nie zmieni. Można go nie lubić, ale go i tak nikt nie znał oprócz rodziny... Był bardzo skryty I przestał sobie radzić.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub ND i nie wiem czy ten drugi to nie Hublot.

Sub tak. A drugi to raczej richard mille.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Szkoda chłopaka,całe życie było przed nim. Na pewno  na tym zdjęciu ma zegarek AP?

 

Audemars Piguet to moja ulubiona firma zegarkowa więc możesz być pewien tego, co napisałem.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów juz nie widać, Panowie  - pax :)

 

Mamy długi weekend, cieszmy sie tym jeśli mamy wolne  lub jeśli jednak musimy iść do pracy to cieszmy się, że mamy pracę  :D  :ph34r:

Miłej majówki życzę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z natury jestem optymistą, więc ciesze się ze jadę do pracy i pustki na mieście. I co najważniejsze, że zarząd ma dlugi weekend :) ps jakiś dobry film polecicie? :) :) :)

 

Pozdro!

 

Kilka postów juz nie widać, Panowie - pax :)

 

Mamy długi weekend, cieszmy sie tym jeśli mamy wolne lub jeśli jednak musimy iść do pracy to cieszmy się, że mamy pracę :D:ph34r:

Miłej majówki życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z natury jestem optymistą, więc ciesze się ze jadę do pracy i pustki na mieście. I co najważniejsze, że zarząd ma dlugi weekend :) ps jakiś dobry film polecicie? :) :) :)

 

Pozdro!

 

 

Dokladnie, jak to mowia czlowiek ma dwa rodzaje wolnego kiedy sam ma urlop i kiedy szef ma urlop ;) 

 

Uwielbiam takie dni w pracy czlowiek od razu bardziej efektywny ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o film to "Scyte" (Skif) z Rosji.Dość brutalny ale klimatyczny ( o ile ktoś lubi takie klimaty).Złośliwi dopatrują się tam zapożyczeń z Conana ale ja raczej czegoś w rodzaju rozprawy o ruskich szachistach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dorzućmy jeszcze trochę klasy - Cannes 1974 (czy jest lepsze miejsce i lepszy czas?) i Jean Paul Belmondo. Czy na nadgarstku ma Patka 1518?

 

post-64635-0-35827700-1525205114_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak się spojrzy na ubiór męskiej części społeczeństwa, to i tak jest znacznie lepiej niż kiedyś było, chociaż jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.

Przykładem niech będzie Radosław Majdan. Pamiętacie jak kiedyś chodził? A jak teraz chodził? Dzień do nocy w stosunku do tego co było kiedyś... 

 

z20680687IH,Dla-Sylwii-zwiazek-z-pilkarz

 

Fajnym pomysłem jest połączenie spodni, koszuli i takiej kamizelki: http://tombigo.pl/kategoria/kamizelki

 

Są one popularne np w Hiszpanii, Francji, Włoszech i innych państwach. Coraz częściej widuje się je też w PL.

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nawet mu koledzy z klasy, nie powiedzieli przed maturą aby nie zapinac wszystkich guzików w marynarce :)

 

Generalnie jak się spojrzy na ubiór męskiej części społeczeństwa, to i tak jest znacznie lepiej niż kiedyś było, chociaż jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.

Przykładem niech będzie Radosław Majdan. Pamiętacie jak kiedyś chodził? A jak teraz chodził? Dzień do nocy w stosunku do tego co było kiedyś...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.