Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Krauze nosi/ł też Daytonę

 

PS. Jak zwykle w takich chwilach nie mogę znaleźć zdjęcia :roll:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po zdjęciach trzech osób (Krauze, Kwaśniewski, Miller)- zegarki ich odpowiednio "pozycjonują".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Jak widać po zdjęciach trzech osób (Krauze, Kwaśniewski, Miller)- zegarki ich odpowiednio "pozycjonują".

 

Czyli im większy prestiż zegarka tym więcej sałaty w kieszeni... ale to złudne rozumowanie. Zdarza się i tak, że osoba majętna nie przywiązuje wagi do zegarka, który nosi na ręku, a niektórzy robią coś przekornie i na przykład jeden z dyktatorów mody z premedytacją nosi lub nosił chińską podróbę zegarka swojej własnej firmy, a był to (o ile mnie pamięć nie myli) Armani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam osobiście gościa który 2 razy do roku zmienia auto za ok 200k zł a na ręce Q&Q z rozerwaną do połowy bransoletą. Wniosek - każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie, raczej Blancplain-a z Tourbillonem :(

 

Chyba model Le Brassus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
a niektórzy robią coś przekornie i na przykład jeden z dyktatorów mody z premedytacją nosi lub nosił chińską podróbę zegarka swojej własnej firmy

 

ciekawe co chcial tym udowodnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A może gość ma dystans do rzeczywistości i poczucie humoru chociaż... mnie noszenie podróby bardziej by wkurzało niż cieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorus

jaki zegarek miał na reku w ostatnim programie Szymon Majewski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilon

Mam pytanie :D

 

Czy to co Leo nosi na fotosie z Krwawego Diamentu to Breitling Chrono Avenger? Nie mam zbyt wprawnego oka, ale z netowych poszukiwań podpasowała mi wersja paskowa tego zegarka... I tu pytanie, bo nie doszukałem się info w sieci (a raczej znalazłem lekko sprzeczne...): czy ten zegarek był na rynku w roku 1999 kiedy to toczy się akcja filmu?

Pozdrawiam i jeśli pytanie jest zbyt laickie - przepraszam... Dopiero początkuję w zegarkomanii :D

 

post-0-0-62776100-1330701287.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotnim dzienniku na pierwszej stronie był Ojciec "dyrektor" Tadeusz no i miał na ręce jakiś zegarek niestety było widać tylko pasek...

 

Pytanie co nosi Tadeusz Rydzyk??? :lol:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem film "Słaby Punkt" (Fracture) gdzie w roli głównej występuje Anthony Hopkins i Ryan Gosling.

Ryan Gosling nosi coś dużego na ręce jestem przekonany że to IWC Portugesier tylko teraz czy się mylę?

 

38929_1187426919_5a0d_p.jpeg


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądnąłem film "Słaby Punkt" (Fracture) gdzie w roli głównej występuje Anthony Hopkins i Ryan Gosling.

Ryan Gosling nosi coś dużego na ręce jestem przekonany że to IWC Portugesier tylko teraz czy się mylę?

 

38929_1187426919_5a0d_p.jpeg

 

Michele Ty takie stare filmy ogladasz? :lol:

Oczywiscie masz calkowita racje z IWC lecz popraw nazwe modelu na : Portuguese.

 

P.S Gratuluje Ci nowego nabytku 8) Hamilton calkiem calkiem...

pozdrawiam


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj leciał w telewizji "Upadek" i M. Douglas nosił Lorusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.