Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Moda się zmienia. Nie ma co porównywać lat 90 do obecnych czasów. To po pierwsze. A po drugie zawsze znajdzie się "wieśniak". :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Faraon. Mina panny młodej mówi wszystko.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, to panna młoda decydowała o stylizacji pana młodego... sam by tego nie wymyślił. :P


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina ds2 precidrive.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, to panna młoda decydowała o stylizacji pana młodego... sam by tego nie wymyślił. :P

To jest projekt i wykonanie Tomasza Ossolińskiego jesli mnie pamięć nie myli więc ostrożnie z tym "wiesniactwem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieśniackie by było, jakby to jakaś Krysia albo Bożena uszyła, jak Ossoliński, to jest awangarda.

PS. Większość Krystyn i Bożen, które znam, to spoko kobiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest projekt i wykonanie Tomasza Ossolińskiego jesli mnie pamięć nie myli więc ostrożnie z tym "wiesniactwem" ;)

 

Chyba się kolego pomyliłeś z tym koientarzem, czy ja coś pisałem o "wieśniactwie"? Ostrożnie ze słowami.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, nie pisałeś...o Boże, co ja narobiłem, co ja narobiłem...zacytowałem tylko jeden, ostatni post, który zresztą nawiązywał do poprzedniego, a ty pomyślałeś, że mam Internet od wczoraj... :)  Bardzo się gniewasz?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przerąbane, ze złości włoży Ci 4 palce :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

A co nosi Ryszard Petru?

 

Brzydka ta jego dziewczyna :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma brzydkich dziewczyn :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, nie pisałeś...o Boże, co ja narobiłem, co ja narobiłem...zacytowałem tylko jeden, ostatni post, który zresztą nawiązywał do poprzedniego, a ty pomyślałeś, że mam Internet od wczoraj... :)  Bardzo się gniewasz?? :)

 

Cóż, po ostatnich wypadkach wolę dmuchać na zimne. Jak parę dni temu przeinaczono moje słowa to skończyło się na gównoburzy, groźbach pobicia i furmańskich wyzwiskach na priv. Tak więc chcę z całą siłą podkreślić, że nie napisałem jakoby kubraczek Radka był wieśniacki. :D    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt :-) Są ...nieumalowane ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę z całą siłą podkreślić, że nie napisałem jakoby kubraczek Radka był wieśniacki. :D

To zrąbałeś bo on jednak był wieśniacki :D I tak opierdol na priv Cię nie ominie ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ??? nie jest wieśniacki ? koszmarnie wygląda ... za duży i wygląda jak by był na poduszkach na ramionach - każdy chodzi jak lubi ja bym czegoś takiego nie założył

Oczywiście nie komentuję samego gościa tylko jego wielką marynarę żeby nie było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam lekką gorączkę i ogólnie się nieco rozchorowałem, pora na odrobinę porannego ekshibicjonizmu. Nie wiem, czy ktoś z Was tak ma, ale ja mam tak, że poza kategorią ludzi, których podziwiam (np. za ich osiągnięcia), uroiłem sobie jeszcze kategorię ludzi, których tak podziwiam, że gdybym miał w jakiejś iluzji zostać kimś innym, to chciałbym być właśnie tym człowiekiem. No i w ścisłym niezwykle gronie osób, którymi z pewnością chętnie mógłbym zostać ;) w alternatywnym życiu, jest Mads Mikkelsen. Pozwalam sobie zatem - może nie widzieliście - pyknąć niniejszym kilka fotek MM z czerwonego dywanu w Cannes i z Ulysse Nardin Executive Skeleton Tourbillon na nadgarstku. No i .... Madsem mógłbym być, ale czy chciałbym tego UN, to pewien nie jestem... A Wam się podoba?

 

32283785_10156452634057052_7467517624461

32240268_10156452633947052_8765523077082

32267397_10156452633767052_5321868833735


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek podoba mi się bardziej, niż MM. Choć nie kupiłbym go nawet za 10k pln. Mojej żonie MM bardziej, niż zegarek. Twoich upodobań nie oceniam ;-) 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greubel Forsey GMT Tourbillon

 

post-95072-0-99962500-1526037699.jpg

 

 

 

Brzydka ta jego dziewczyna

Dziobata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greubel Forsey GMT Tourbillon

 

attachicon.gifD.JPG

 

 

 

Dziobata .

To zaraz nowy filmik będzie nagrywał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Nie ma brzydkich dziewczyn :)

Jesteś pewny tego co napisałeś? ;)

To jest projekt i wykonanie Tomasza Ossolińskiego jesli mnie pamięć nie myli więc ostrożnie z tym "wiesniactwem" ;)

Kolega nie wspomniał nic o wieśniactwie ale widzę, że przy komentarzu do tego projektu właśnie tobie wpadło takie określenie do głowy :) Swoją drogą czy ważne kto to projektował? Gajer w sam raz do skupu dywanów. Do Radka nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ??? nie jest wieśniacki ? koszmarnie wygląda ... za duży i wygląda jak by był na poduszkach na ramionach - każdy chodzi jak lubi ja bym czegoś takiego nie założył

Oczywiście nie komentuję samego gościa tylko jego wielką marynarę żeby nie było

 

Radek jest spoko :huh:

Przecież mógł tak się zainspirować https://www.eatliver.com/insane-fashion/#2WX7xS73WhY0pGvf.01


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.