Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mistrz Yoda

Na ulicach Warszawy widać coraz więcej takich "jamochłonów", tragedia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Zapytałem jedną koleżankę w pracy (jamochłon, tipsy z 6 cm, podoklejane rzęsy ze 4 cm) czy to "wygodne", znaczy całe te zabiegi...

"teraz jest modne bycie plastikiem, mnie się podoba"

Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prościej plastikową reklamówkę zakładać na głowę - biedroburkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Z litr gorzały i się można brać ;-)

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lothar Matthäus i TH Carrera chrono

 

 

Matthäus ma już oficjalną piątą , tym razem Polkę Joannę Tuczyńską (rzecz gustu).

Brrrr, nie znosiłem gościa, piłkarsko na pewno duży format, ale taki typowy erefenowski, pyszałkowaty beton...  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważalne, że im wiecej zabiegów plastycznych , tym wyglądają starzej jak na swój wiek.  Jakiś czas temu moda na pamele /sztuczność z jasnymi włosami, a teraz  z ciemnymi. Pozostając w humorystycznym temacie. Była też taka, której facet zafundował powiększenie biustu, a gdy się rozstali  to żądał zwrotu implantów.  ,,Wart Pac pałaca, a pałac Paca’’. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy tym takie kobiety są wyzywające, wulgarne i bardzo często chamskie - bo przecież jak mają tyle pieniędzy, że zrobiły sobie operacje to im się wszystko należy... A przy tym, co tu kryć - zwykle nie grzeszą intelektem. Dziś u mnie w pracy widziałem dwie takie interesantki. Dodatkowo miały jeszcze tatuaże - jedna zdaje się na łydkach...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Proponuję trochę " luzu" :)

 

 

Zgadzam się z kolegą @Walter 87 , w odmienności do przywolanych panów z wasem i brzuchem, jamochlony z tatuazami i tipsami i reszta sztucznych części ciala często bywają kretynkami :)

( np moja koleżanka z pracy :) )

Mówią na Nią " delfin " bo usta ma wielkości brzegów od zeliwnej wanny :)

Edytowane przez Mistrz Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często plastikowa niunia, opętany z tatuażami i Janusz z wąsem to są szalenie sympatyczni ludzie... tylko rzadko jest tyle czasu żeby pogadać i się poznać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuję tego, że są sympatyczni. Wiem, że nie powinno się generalizować i oceniać wszystkich w ten sam sposób, ale często takie "plastikowe niunie" są opryskliwe, roszczeniowe i w mało kulturalny i nieadekwatny sposób przekazują innym informacje, gdy np. zwróci im się uwagę. Miałem dosyć nieprzyjemną sytuację w zeszłym roku w pewnym supermarkecie... Może jestem przewrażliwiony.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżu, jak ja jej zawiszczę idealnego ciała i pracy w godzinach 16-8! Pozdrawiam znad Bałtyku!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Jeżu, jak ja jej zawiszczę idealnego ciała i pracy w godzinach 16-8! Pozdrawiam znad Bałtyku!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz plusa :)

 

Jak widać dziś jak masz inne zdanie niż te co kreują celebryci jesteś " przecietniakiem i przegrywem " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią, że głupota razi w oczy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-62285600-1527166643_thumb.jpg

 

 

 

to a propos przewijającego się w temacie wątku modowego ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

post-95072-0-30440300-1527166723_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Jeszcze w sprawie fotografii , często to tzw " szmatlawce " pokazują prawdziwy wizerunek celebrytow, nie te publikowane w " szanowanych" mediach.

Tam działa tak zwana " post produkcja " , czyli zdjęcie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera typowy Polak 40+ to gość z brzuchem i wąsem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wąsa nie mam. Nietypowy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Cholera typowy Polak 40+ to gość z brzuchem i wąsem ?

  

Dobrze, że wąsa nie mam. Nietypowy jestem.

Ja wąsy mam i brodę, ale nie mam brzucha , też nietypowy jestem...

 

Ale lepiej tak niż być 20+ i nie mieć " jaj" co też jest typowe teraz ,i modne :)

 

Jakie ma Pan zalety ?, pyta pracodawca typowego młodego polaka...

- Toleruje gluten.....

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda

Otyłość, nie zawsze, ale często bywa skutkiem różnych schorzeń .

Oczywiście większość to własne życzenie, podobnie jak jamochlony , które powiększają usta stricte nie w celach " konsumowania nadmiernej ilości pokarmu " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Yoda
:) Edytowane przez Mistrz Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Prawda jest taka, że dziewczyna nie zrobiła nic czego nie praktykowałoby miliony zwykłych Polek, czyli znalezienie sobie bogatszego mężczyzny. Różnica jest tylko taka, że ten "jamochłon" ma bardzo dobrze płatną pracę modelki, jest pracowita i zdyscyplinowana bo inaczej nie miała by ciała które jest po prostu idealne. Pewnie zjeździła pół świata i żyje na bardzo wysokiej stopie, dlatego przegrywy i przeciętniaki z internetu muszą sobie popluć jadem w jej kierunku bo wiedzą że max na co ich stać to wycieczka Passatem nad Bałtyk i gów***na praca za grosze 8-16. To co osiągnęła już świadczy o tym że jest mądrzejsza od całej masy biednych, leniwych i zaniedbanych lasek. Może trochę przesadziła z operacjami twarzy, natomiast to ostatnie zdjęcie ewidentnie niekorzystne specjalnie wybrane przez jakiś szmatławiec, wystarczy poszukać na Google żeby zobaczyć że wcale źle nie wygląda.

 

Sukces z mądrością czy nawet inteligencją nie ma zbyt dużo wspólnego, a jest najczęściej dziełem przypadku. W znacznie większym stopniu nasze życie determinują rzeczy na które nie mamy wpływu  (kraj urodzenia, rodzice i ich status oraz kontakty, ludzie których spotykamy et.c) niż ciężka praca. Chociaż sporo osób lubi sobie powtarzać, że osiągnęli to właśnie swoją mądrością i ciężką pracą. :) Utożsamianie biedoty z lenistwem to daleko posunięta ignorancja, jak twierdzenie że każdy posiadacz Rolexa to pustak co chce się pochwailić pieniędzmi. Znam zaniedbane dość i niezamożne kobiety z bardzo interesującą karierą naukową, niestety jeżdż jak plebs nad Bałtyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tnb Ciekawa historia, zawsze tak jest?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Dyskutowałbym czy najczęściej ale to prawda że nie jest to skorelowane 1:1.

 

 

No ale w jaki sposób to niby gloryfikuje te kobiety? Polskie uczelnie to dno i karierę tam może zrobić nawet ktoś mało inteligentny, wystarczy być lizusem i można łatwo się zaczepić bo struktura uczelni to typowy beton, z resztą pieniądze są tam marne więc siłą rzeczy rekrutacja jest negatywna. Prowadzenie bezsensownych badań które psa z kulawą nogą nie obchodzą tylko dlatego że Unia dała grant to nie jest interesująca kariera naukowa, a tak wygląda praca 99% zespołów naukowych w Polsce które od niepamiętnych czasów niczego nie wynalazły.

 

NIc nie pisałem o gloryfikacji, a tym z czego ludzie czerpią satysfakcję. Co jest miarą sukcesu. Dla ciebie rozumiem pieniądze i ok, nie zamierzam tego wartościować. Ocena środowiska naukowego, którą przedstawiłeś to jakaś aberracja, więc nie skomentuję. NIe jestem naukowcem, ale nie chce mi się komentować jakiś podań internetowych czy stereotypów nie opartych na konkretach. 

 

Tak mi się skojarzyła historia celebrytek sprzed paru lat, które były chętne na imprezy z szejkami na jachcie wraz z przyjęciem kupy na klatę za euro. Kobiety sukcesu. Będzie na torebkę LV i fajny zegarek. ;)

 

@oprzemyslaw Nie wiem czego tyczy się twoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.