Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałem, że to jest jakiś żart, a jak widzę, ten koszmarek faktycznie istnieje  :blink:

A z czego tu żartować? Biznes jak każdy inny... BTW coś konkretnego stoi za określeniem "koszmarek"? Taki se kwarcyk, nawet niespecjalnie drogi.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A z czego tu żartować? Biznes jak każdy inny... BTW coś konkretnego stoi za określeniem "koszmarek"? Taki se kwarcyk, nawet niespecjalnie drogi.

Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-)

Istnieje skończona ilość możliwych kombinacji graficznych, więc co się komu z czym kojarzy to kwestia dyskusyjna. Także "włoskie" nazewnictwo nie jest ich domeną, prawda? :P  Widywałem brzydsze zegarki, na widok których znaffcy cmokali z ukontentowania pod warunkiem wszakże, że brandowane były logiem znanej marki. To jest skok na kasę i tyle. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Istnieje skończona ilość możliwych kombinacji graficznych, więc co się komu z czym kojarzy to kwestia dyskusyjna. Także "włoskie" nazewnictwo nie jest ich domeną, prawda? :P Widywałem brzydsze zegarki, na widok których znaffcy cmokali z ukontentowania pod warunkiem wszakże, że brandowane były logiem znanej marki. To jest skok na kasę i tyle.

Pewnie, że to skok na kasę. Mnie te zegarki się nie podobają i zmiana logo/brandu/producenta niewiele by tu zmieniło :-) Co do włoskiego nazewnictwa, to faktycznie, nie jest ich domeną. Na myśl przychodzi mi tu Panerai czy Parmigiani, więc Twoja uwaga dotycząca tego nazewnictwa nie do końca jest dla mnie jasna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-)

 

Bo za krótko jesteś na forum i odpowiedniego gustu jeszcze sobie nie wyrobiłeś :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo za krótko jesteś na forum i odpowiedniego gustu jeszcze sobie nie wyrobiłeś :P

I to jest merytoryczna wypowiedź ;-) Ale fakt, jeszce długa droga przede mną i gdzieś tam, na końcu, na pewno jakieś cudo w typie tej Vendetty na pewno się pojawi. Oby tylko nie za szybko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zegarek widać na ręce Anny Lewandowskiej?

Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. :D

Koleżeńsa przysługa + lokowanie produktu. Już widzę babskie czasopisma ze zdjęciami polskich WAGs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. :D

IMO ona tego nie nosi. Ona (i inni) zakładają to pozując do zdjęć, na mecze, na spotkania z fanami, na różne ścianki i dywany... najlepsza forma reklamy.

 

Jeśli wierzyć mediom to ona się obnosi z cartierami, hublotami i innymi brajtlingami.

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek na nadgarstku Lewego podczas dzisiejszej konferencji prasowej to któryś z oferty Richard Mille?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clapton jest świetny, a PP w platynie prima sort B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora zacząć odkładać pieniążki:)


I może w którymś pokoleniu ktoś z mojej rodziny go kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze z komórki, a coś screen nie chce mi wyjść jak należy.. od dawna się zastanawiałem.. co nosi zachar - dziennikarz motoryzacyjny, twórca autocentrum, ma kanał Autocentrum i zacharoff na youtube.

 

 

Tu tak od 3 minuty można złapać stopklatkę z bliska..

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze https://www.certina.com/watch/ds-8-chronograph-moon-phase/C0334503605100

zapiecie paska na 100% wyglada jak z certiny

 

w temacie youtuba, nie wiem czy ogladacie carpool caraoke. O ile James ma AP, to zastanawiam sie co Paul ma na rece bo nie wyglada mi to na jego patka, a moze jednak?

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek-Philippe-Aquanaut-Reference-5167.j


Wydaje mi sie ze https://www.certina.com/watch/ds-8-chronograph-moon-phase/C0334503605100

zapiecie paska na 100% wyglada jak z certiny

 

w temacie youtuba, nie wiem czy ogladacie carpool caraoke. O ile James ma AP, to zastanawiam sie co Paul ma na rece bo nie wyglada mi to na jego patka, a moze jednak?

 

 

 

Moja żona to namiętnie ogląda, już ją oswajam z pomysłem wymiany polowy pudła na AP;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki. Tutaj nosi 41mm rolex datejust.

 

f16e437249a011224fb5c172c421fe2e.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki.

a kto nie lubi... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki. Tutaj nosi 41mm rolex datejust.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobre trunki pewnie też  :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zdjęcie słabe (może macie jakieś lepsze), ale ciekawi mnie, co miał na nadgarstku Stanisław Królak - zwycięzca Wyścigu Pokoju w 1956 roku, a prywatnie stryjeczny brat mojego dziadka.

post-35535-0-85928900-1530086090_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.