Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki poleci kolega kanon zegarka dla swetra i szalika?

I po co od razu ten ton? Hulk sam w sobie jest niczego sobie ale prostu uwazam, ze tego typu zegarek nie pasuje na koferencje prasowa do tego stroju, nawet jesli to Rolex, szalik zreszta podobnie. Jak dla mnie niech nosi nawet G-shock'a albo czapkę z daszkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

I po co od razu ten ton? Hulk sam w sobie jest niczego sobie ale prostu uwazam, ze tego typu zegarek nie pasuje na koferencje prasowa do tego stroju, nawet jesli to Rolex, szalik zreszta podobnie. Jak dla mnie niech nosi nawet G-shock'a albo czapkę z daszkiem.

 

Pewnie dlatego, że Kolega "balansuje" na granicy śmieszności ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co od razu ten ton? Hulk sam w sobie jest niczego sobie ale prostu uwazam, ze tego typu zegarek nie pasuje na koferencje prasowa do tego stroju, nawet jesli to Rolex, szalik zreszta podobnie. Jak dla mnie niech nosi nawet G-shock'a albo czapkę z daszkiem.

Mój ton był raczej beztonowy jeśli chodzi o wydźwięk;) ale nadal nie wiem co kolega poleca na konferencję? Amfibia czy może Breguet?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ton był raczej beztonowy jeśli chodzi o wydźwięk;) ale nadal nie wiem co kolega poleca na konferencję? Amfibia czy może Breguet?

Jak na konferencję, to chyba tylko ten98595d4b21ab0f5878c92347f5f6cee3.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że Kolega "balansuje" na granicy śmieszności ;)

Niepotrzebnie kolega "zawyża" poziom forum.

 

Mój ton był raczej beztonowy jeśli chodzi o wydźwięk;) ale nadal nie wiem co kolega poleca na konferencję? Amfibia czy może Breguet?

Ja założyłbym cos bardziej EDC w stonowanej kolorystyce, raczej na pasku. Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że Kolega "balansuje" na granicy śmieszności ;)

Niepotrzebnie kolega "zawyża" poziom forum.

Niepotrzebnie to kolega po raz kolejny brnie w jakieś wywody na temat motywacji posiadaczy zegarków które kolega uważa za drogie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie to kolega po raz kolejny brnie w jakieś wywody na temat motywacji posiadaczy zegarków które kolega uważa za drogie...

Proszę bez żadnych insynuacji, wyrazilem jedynie swoją opinie. Czytamy ze zrozumieniem i bez podtekstów, nawet jesli inny członek forum nie należy do klubu miłośników marki Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bez żadnych insynuacji, wyrazilem jedynie swoją opinie. Czytamy ze zrozumieniem i bez podtekstów, nawet jesli inny członek forum nie należy do klubu miłośników marki Rolex.

Na ja czytam ze zrozumieniem i dlatego zapytam czy Ricardo opwiedział koledze że kupił Rolexa bo jest drogi czy tylko tak to kolega insynuuje?

Koledze Filipowi też kolega insynuował „ wysoki ton” mimo że go nie było ...także porządki warto zacząć od swojego ogródka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dajcie spokój.

Sobota, długi weekend, Dzień Niepodległości

Taki fajny wątek, na luzie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Panowie.

Co to za sikor na ręce od jakiegoś czasu u Anity Werner TVN

post-33158-0-48594900-1542048540_thumb.jpeg

Edytowane przez lastom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ma swój urok to Seiko.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma prosty wygląd, zgodnie z filozofią Jobsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do golfa i wycirusów pasuje.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ma prosty wygląd, zgodnie z filozofią Jobsa.

To fakt, prosta filozofia - po co wymyślać coś, co ktoś już to wymyślił skoro można to ukraść ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, wśród wielu wspaniałych zegarków jakie Seiko wypuściło/ma nadal w ofercie to Jobs wybrał największy badziew. ;) Prosty do bólu, ascetyczny, kwarcyk w stylu obecnych wypustów Q&Q czy Casio do 150 PLN w mosiądzu. I tak zapewne był ten zegarek pozycjonowany dawno temu. Byle piąteczka w obecnej ofercie Seiko jest przy tym jak Rolex. Symptomatyczne, pasuje to do tych jego badziewnych, chińskich telefonów i jego golfów.  :)

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, wśród wielu wspaniałych zegarków jakie Seiko wypuściło/ma nadal w ofercie to Jobs wybrał największy badziew. ;) Prosty do bólu, ascetyczny, kwarcyk w stylu obecnych wypustów Q&Q czy Casio do 150 PLN w mosiądzu. I tak zapewne był ten zegarek pozycjonowany dawno temu. Byle piąteczka w obecnej ofercie Seiko jest przy tym jak Rolex. Symptomatyczne, pasuje to do tych jego badziewnych, chińskich telefonów i jego golfów.  :)

 

Taki ten wpis jest nie bardzo... badziew? Prosty kwarcyk sprzed ~40 lat i tyle. Pasujący do stylu tej osoby i tamtych czasów. Obecnie zegarek ikoniczny. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC Polaris Date

Piękny zegarek.

To taki jak Twój chyba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Panowie.

Co to za sikor na ręce od jakiegoś czasu u Anity Werner TVN

 

Ice watch obstawiam. :)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz coś trudniejszego... jaki zegarek nosi ta pani? (Kim Wexler's z serialu "Better Call Saul")

 

post-96207-0-35142500-1542225719.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.