Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosimy o dowód że nie nosi :)

 

Nautilus jest o wiele cieńszy od bagelsporta(niecałe 9mm vs 13mm). W dodatku bransoleta tego drugiego jest źle skonstruowana nie zgina się pod kątem 90 stopni tak jak widać na zdjęciu Prokopa poniżej. No chyba, że ten popularny prezenter przypiłował bransoletę pilnikiem-na watchuseek był wątek, gdzie ludzie tak poprawili ten mankament w tym chińskim wypuście.

 

Widać problem z bransoletą.

 

 

Fota z Nautiliusem Prokopa.

 

marcin-prokop-viva-grudzien-2017-449338-

 

Kolega widać nie zrozumiał :)

 

Doskonale zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega widać nie zrozumiał :)

No nie zrozumiał że Twój post był żartobliwy i dotyczył zdjęcia znanego piłkarza z żoną, nie ( dobrego moim zdaniem) dziennikarza.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zrozumiał że Twój post był żartobliwy i dotyczył zdjęcia znanego piłkarza z żoną, nie ( dobrego moim zdaniem) dziennikarza.

 

Doskonale zrozumiałem czytam forum od kilku lat, pamiętam sprawę Prokopa i dlatego do niej celowo przy okazji powróciłem.

Wiem, że Lewy to entuzjasta zegarków i wiele ciekawych, drogich modeli nosi.

Zaraz wkleję kolejny dowód na to, że Prokop na prawdziwego Nautilusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dyskusje. Kolega zrozumiał, ale mimo wszystko postanowił polemizować z tym czego nie miałem na myśli. Oj, chyba moja żona powinna się obawiać konkurencji :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie kolejny dowód, bo łykacie fejki jak pelikany. Kiedyś bohater udzielił słynnego wywiadu, a później nosił Carrerę za 20koła...

 

 

Zdjęcia bagelsport- zwróćcie uwagę na kolor tarczy i odległość datownika od brzegu koperty

 

Bagel

 

vezwikv1mk501.jpg

 

Fotka z nadgarstka Prokopa w przybliżeniu

 

rHGJhhk.png

 

Uwaga fotka trochę creepy :D

 

6fc6e67f-b5af-4eb1-8a4d-641801131c75.jpg


Uwielbiam dyskusje. Kolega zrozumiał, ale mimo wszystko postanowił polemizować z tym czego nie miałem na myśli. Oj, chyba moja żona powinna się obawiać konkurencji :)

 

Nie wiem o Co Tobie chodzi.

Doskonale rozumiem, że tylko żartobliwie przywołałeś bagelsporta bo kiedyś dużo osób łyknęło, że osoba znana i zamożna jaką jest Prokop nosi zegarek udający inny luksusowy model.

Ja tylko sprostowałem bajkę puszczoną na forum dawno temu.

"Chyba nie sądzisz, że sądzę, że sądzisz, że lewy nosi bagelsorta"  :rolleyes:

Edytowane przez fylback30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie tylko o to chodzi i Marek to wie. Nie sądzę ani, że Lewandowski, ani że Prokop nosi Bagelsporta :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie sądzisz, ale np. Pan Master Yoda sądził, że Prokop nosił bagelsporta :ph34r:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/160566-co-noszą-znani-ludzie/page-435#entry1819433

Co sądzi pan Yoda pozostaw jemu samemu :P , bo coraz bardziej odnoszę wrażenie że się "znamy" i nie tylko czytasz forum od kilku lat, a aktywnie brałeś udział w jego życiu.... ;)

 

 

Nieważne, zakończmy temat.

 

 

W kwestii Nautiliusa i Bagelsporta, ostatnio na forum była ankieta, zobaczcie proszę :

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/172255-ankieta-do-tematu-homage%C5%9Bliski-temat/

Mnie to "przeraża".

Przeszło 51% biorących udział w ankiecie uważa że taki Bagelsport jest ok!


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni. By the way: Ile było pseudoafer na zachodzie ludzi udających ze noszą oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ciebie Marku to przeraża.

Czy to konsupcjonizm i chęć posiadania za wszelką cenę, w tym wypadku niską tak wpływa na ludzi...?

Kto bogatemu zabroni. By the way: Ile było pseudoafer na zachodzie ludzi udających ze noszą oryginały.

Ktoś kiedyś prezentował link zdaje się do instagrama w którym autor wstawiał zdjecia 'znanych i lubianych" ze świata z podróbkami....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To może ta zagadka będzie łatwiejsza. Zegarek Sławomira Peszko- piłkarz reprezentacji. Rolex?

 

 

GMT TT, ale który? Ostatni z ceramicznym bezelem czy może poprzedni?

 

 

 

 

 

 

Aż tak się nie znamy ;-) ale obstawiam współczesną ceramikę

 

GMT TT, pięciocyfrowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to konsupcjonizm i chęć posiadania za wszelką cenę, w tym wypadku niską tak wpływa na ludzi...?

 

W tych czasach zdecydowanie Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia bagelsport- zwróćcie uwagę na kolor tarczy i odległość datownika od brzegu koperty

 

 

Całość wygląda jak odlana w jednym kawałku z szajsmetalu jako uboczny produkt w fabryce AK47. Ale powierzchownie owszem, podobny do Nautilusa. Jednak nieprzesadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe wrażenie robi gwiazda z Seiko SKX007 lub Casio DW-5600 na nadgarstku, niż wysadzanym kamieniami AP. Gdyby to wiedzieli, nie musieliby kompromitować się z fejkami.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe, ale raczej wśród grup fascynatów. Teraz dla osób popularnych medialnie, w większości, niestety, styl ma mniejsze znaczenie niż efekt „bling”. A klasa to często pusty frazes. Są oczywiście chlubne wyjątki, ale one znów na „ścianki” się tak nie pchają. I koło się zamyka. Bo skąd dzieciaki mają czerpać wiedzę?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe, ale raczej wśród grup fascynatów. Teraz dla osób popularnych medialnie, w większości, niestety, styl ma mniejsze znaczenie niż efekt „bling”. A klasa to często pusty frazes. Są oczywiście chlubne wyjątki, ale one znów na „ścianki” się tak nie pchają. I koło się zamyka. Bo skąd dzieciaki mają czerpać wiedzę?

Dzieciaki nie wiedzą też ( i nie tylko one) ze Artyści i artyści ( w większości) noszą i robią co im się każe, taki mają fach...

Kazik to dobrze podsumował..

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dl7VykCTXX7M&ved=2ahUKEwiUu9iP1MLgAhVvk4sKHbsjDcMQwqsBMAB6BAgLEAU&usg=AOvVaw3bqcpro5lOX5oF1yF2kUOm


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o sobie śpiewał, nasłuchał się Rage Against The Machine i poleciał z trendem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Robert Lewandowski chyba polubił firmę Patek Philippe. Zdjęcie z wczorajszego pomeczowego wywiadu.

 

robertlewandowski2.jpg

 

No brawo Robert, świetny gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już było, ale jak to piłkarz z dobrą pensją widać, że lubi zegarki ;)

 

IsQB9gy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to dla niego kupic zegarek za 200k zl. To jest kilka - kilkanascie minut gry na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.