Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

to jak to jest koledzy ?

Federer mimo, że płaci mu MAURICE LACROIX za reklamę i firmowanie swoim nazwiskiem kilku modeli to może nosić oficjalnie inne marki ?

a może zmienił ostatnio zegarkowego sponsora?

chociaż dobrze, że na lepszego ;)


mark191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak to jest koledzy ?

Federer mimo, że płaci mu MAURICE LACROIX za reklamę i firmowanie swoim nazwiskiem kilku modeli to może nosić oficjalnie inne marki ?

a może zmienił ostatnio zegarkowego sponsora?

chociaż dobrze, że na lepszego ;)

 

tak, zmienił zegarkowego sponsora


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo, że oglądam dużo tenisa, przegapiłem ten fakt.

teraz poszukałem i nawet znalazłem reklamę Federera i Rolka

http://www.youtube.com/watch?v=Rk2KKi98MWo

Cieszę się, że mój sportowy idol związał się z lepszą marką chociaż tez nie całkiem kochaną przeze mnie.


mark191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mi nie uwiezycie bo nie mam zadnuch zdjec zeby to udokumentowac ale ostatnio mialem okazje spotkac Billa Clintona 8) , i on mial akurat Franck Muller na rece .

 

tak poza tym to moniki z nim nie bylo

 

pozdroweinia z Vancouver


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaj w dzienniku "Metro" jest zdjęcie Jana Rokity i widac dość dobrze zegarek na ręku - można poznać Maurice Lacroix po logo na skórzanym pasku. Nie wiem jaki to model - kopera złota, indeksy rzymskie, biała tarcza bez bajerów.


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mi nie uwiezycie bo nie mam zadnuch zdjec zeby to udokumentowac ale ostatnio mialem okazje spotkac Billa Clintona 8) , i on mial akurat Franck Muller na rece ...

Dlaczego mamy ci nie wierzyc. Ja mialem kiedys okazje zamienic kilka slow z Hillary Clinton (w czasach kiedy byla jeszcze ona 'Pierwsza Dama,' mialo to miejsce w warszawskich Lazienkach, bylem akurat wtedy w Polsce w tym samym czasie w ktorym ona byla w Polsce z wizyta).

Mialem rowniez okazje obcowac z Tedem Kennedy'm (senator z Massachusetts), takze wszystko jest w zyciu mozliwe.

 

BTW, pamietam, ze czasomierzem jaki mial na reku Edek byl 'shitty' Casio... :D (oczywiscie zartuje z tym "shitty", :D , byl to tani model prostokatny G-shock z czarnego plastyku)

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premier Ehud Olmert nosi Breitling-a model: Aerospace

chyba dokladnie ten na zdjeciu ponizej..(tylko na pasku)

a08ad218a00e2b45.jpg

chodz nie jestem dokladnie pewnien , moze Wy macie lepsze oko..

WPROST nr.46 (18listopada 2007) strona: 108 pozdrawiam


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD
Dzsiaj w dzienniku "Metro" jest zdjęcie Jana Rokity i widac dość dobrze zegarek na ręku - można poznać Marice Lacroix po logo na skórzanym pasku. Nie wiem jaki to model - kopera złota, indeksy rzymskie, biała tarcza bez bajerów.

 

Zobacz jedna z pierwszych stron tego tematu: Jest i zdjęcie i opis zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorosAquanaut.jpg

G. Soros i Patek Philippe "Aquanaut" na okładce biografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie bylo, a warto pokazac ten zegarek !

Znany wszystkim : Enrique Iglesias nosi : Girard-Perregaux VINTAGE 1945 JACKPOT TOURBILLON zegarek wedlug chronosa kosztuje 472000euro.. sporo a tutaj foto piosenkarza z zegarkiem, oraz sam zegarek na osobnej fotce..

7a9fb7fb84400293.jpg

957d9925f6a37d4a.jpg

Czy Enrique Iglesias nie jest przypadkiem ambasadorem GP?

pozdrawiam serdecznie


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sobie za to nie dam uciąć, ale jesteś pewien, że to jest Enrique? :D Bo z tego, co kojarzę, to nie jest to on :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on czy nie on, śpiewać nie umie,

zegarek to jakaś masakryczna porażka, :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest piękny... :shock: :shock: :shock: i zawsze masz rozrywkę w wolnym czasie...:D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zegarek jest piękny... :shock: :shock: :shock: i zawsze masz rozrywkę w wolnym czasie...:D

tylko szkoda że pieniędzy nie wypłaca :twisted:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP koszmarny.

A Putinowi - nie żebym sie czepiał - guma pasuje do garniaka jak .....nie wiem co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy Bond tez nosi PO na gumie do stroju eleganckiego- obydwoje sa/byli agentami. Widac ten typ tak ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GP koszmarny.

A Putinowi - nie żebym sie czepiał - guma pasuje do garniaka jak .....nie wiem co :D

 

Marynarka może być strojem sportowym. Ubranie marynarki na jacht lub do mariny i założenie do tego Brequet Marine jest moim zdaniem jak najbardziej OK i pasuje. Putin lubi drogie zegarki i ma ich trochę, jestem pewien, że zawsze są dobrane jak najbardziej prawidłowo do stroju i okazji, szczególnie, jeśli w pobliżu mają być fotoreporterzy.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ale ta marynarka nie wydaje sie byc sportowa. Do tego biala koszula z krawatem - przecież bez, nie zapiąłby pod szyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie. Na Twoim zdjęciu Igor, Putin wypatruje jaka przyszłość czeka mateczke Rossiję. A na tym z Brequetem lapie się za glowę z myślą: loj jaka ta mateczka Rossija wielka i wspaniała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy Bond tez nosi PO na gumie do stroju eleganckiego- obydwoje sa/byli agentami. Widac ten typ tak ma :D

 

Do garniaka miał z branzoletą :wink:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.