Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Temat Nautilusa u p. Prokopa przewija sie juz od wiekow. Chyba największa zegarkowa zagadka III RP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apodyktyczny, poza jenotem, Adamowicz i podpisanym Szejnfeldem to kto na fotkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kojarzę, jeszcze d

 

Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy

Dominik Tarczyński - o tym panu wiem tylko, że dużo krzyczy

Hanna Gronkiewicz-Waltz - nie wiem co teraz robi

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzaskowskiego po napisaniu rozpoznałem. Jenota również, ale pani z dzieckiem i ci obok HGW to z czego znani? Bo chyba nie chodziło o zegarek HGW - tylko tej pani na I planie. HGW może mieć na tym zdjęciu "każdy" model. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczyński ma Montblanca chrono, https://www.montblanc.com/en-shop/collection/watches/montblanc-star-legacy/118514-montblanc-star-legacy-automatic-chronograph.html gdzieś w jakimś artykule o zegarkach polityków pokazywali zbliżenia na jego nadgarstek.

https://www.ablogtowatch.com/montblanc-star-legacy-automatic-chronograph-watch/

W oświadczeniu majatkowym w mieniu ruchomym o wartości powyżej 10 000 PLN wpisał. "Zegarek Montblanc ok. 4000 EUR."3df8d53291786e40c579a461085e0e23.jpg

 

Wysłane z mojego G-Shocka

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamowiczowa w oświadczeniu majątkowym niestety nie uwzględniła potencjalnego CHYBA Cartiera Tank SOLO, zapisała jedynie 30 tys na biżuterie, zegarki, dzieła sztuki. Troche słabe. Przeglądałem kiedyś ośw majątkowe komorników i jest z nich napisał, że ma SAMOCHÓD MECHANICZNY :rolleyes:

 

Apodyktyczny, poza jenotem, Adamowicz i podpisanym Szejnfeldem to kto na fotkach?

Łysy to Szejnfeld  a blondi to prawa/lewa renca Czaskoskiego, Gajewska Aleksandra.

 

Szejnfeld teraz do Senatu więc pewnie niedługo będą oświadczenia majątkowe. Gajewska Posłanka więc też będzie ośw majątkowe.

Edytowane przez apodyktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku to Vienio? :lol:

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku to Vienio? :lol:

Podobny :D.  To kumpel  Pierce;a o imieniu  Neal, grali w golfa na Hawajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem przed chwila San Andreas. Glowny bohater nosil divera Panerai Submersible Amagnetic.

Edytowane przez maariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - czy tutaj lekko nie śliznęli się z czasem? Bo film jest bodaj umiejscowiony w 1969 roku, a te Bullheady chyba produkowali dopiero od 1970? Czy się mylę?

 

Zgadza się, jest tutaj mały zonk czasowy... aczkolwiek nie ma to większego znaczenia, skoro moim zdaniem, ten zegar wspaniale pasuje do filmowego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce być jak Bond. Divery, elektroniczne Seiko do garniaka, alkohol, pistolety, BMW, Aston Martin, piękne dziewczyny...licencja na zabijanie...

 

Ale jak kupisz BMW i Omegę czy Rolka to w pakiecie nie dają licencji na zabijanie ;(

 

Wysłane z mojego G-Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz Astona i Rolka też nie :P ale kogo to obchodzi jak może jeździć Aston Martinem :D a jeszcze DB5... marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.