Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciągu to można co najwyżej katar złapać.

 

Sam to powtarzam. ;)

 

Co do tego nieszczęsnego biernika, pozostaje nam najwyraźniej - jak to ładnie ujmują Anglosasi - agree to disagree. Postaram się o pomoc specjalistów z Poradni Językowej PWN. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na formy odmian przyjęte odnośnie firm samochodowych: nie mówimy „mam Opel” czy „mam Fiat”.

Odnośnie DO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale "odnośnie" to już jest dopełniacz (kogo? czego), wtedy Fiata i Rolexa już pasuje. Zresztą co ja tam mogę wiedzieć skoro ja zwykły inżynier jestem. :D

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak te dywagacje przenieść do innego wątku? Cel szczytny, ale miejsce niewłaściwe.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to coś w temacie: jeśli oglądacie seriale, to polecam "Ray Donovan". W sezonie 6, Ray jest cokolwiek zaniedbany i zmęczony, lecz tradycyjnie zegary nosi przednie. Tutaj zdjęcie z IWC Mark XVII, hmm, jeden ze słabszych okazów z kolekcji...

 

post-96207-0-11880900-1572887421_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak te dywagacje przenieść do innego wątku? Cel szczytny, ale miejsce niewłaściwe.

 

Może mi jeszcze tylko wytłumaczycie skąd się w ogłoszeniach bierze forma "ten perfum"? "Perfum męski, zafoliowany".

Coś mnie ominęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi jeszcze tylko wytłumaczycie skąd się w ogłoszeniach bierze forma "ten perfum"? "Perfum męski, zafoliowany".

Coś mnie ominęło?

 

"Ten perfum", "ta perfuma" - walczę z tym jak mogę, ale już mi nieraz opadają ręce. U nas w dziale "Perfumy" też to się zdarza...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewis Hamilton, właśnie celebruje szósty tytuł mistrza świata F1.

W tym przypadku Lewis robi za słup reklamowy, trudno to wpisać w sens tego wątku ;)

 

6 mistrzostwa gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa może i wyników jak Mercedes nie ma, ale ma chyba mojego ulubionego kierowcę :D Przynajmniej na konferencjach ( plus team radio) ciężko pobić "Icemana" :D

post-81405-0-02326900-1572941827_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa może i wyników jak Mercedes nie ma, ale ma chyba mojego ulubionego kierowcę biggrin.png Przynajmniej na konferencjach ( plus team radio) ciężko pobić "Icemana" biggrin.png

 

A już się bałem, że tu nie zajrzysz. tongue.pnglaugh.png

W tym przypadku Lewis robi za słup reklamowy, trudno to wpisać w sens tego wątku wink.png

 

6 mistrzostwa gratuluję smile.png

 

Może i tak - jednak wielu chętnie poddałoby się "torturom" takim, jak noszenie różnych modeli IWC. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Może i tak - jednak wielu chętnie poddałoby się "torturom" takim, jak noszenie różnych modeli IWC. ;)

Nie płacąc za nie. Równocześnie otrzymując za to sowite wynagrodzenie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Ty byś tak nie chciał?

Nawet Daytone w złocie bym tak nosił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lepsze fotki Neumanna

Daje w formie linku by mój poprzedni post nie utonął

https://dorzeczy.pl/_thumb/74/70/0d271575708c088b2135ef2b08b1.jpeg

https://i.iplsc.com/slawomir-neumann-w-lawach-sejmowych/00084UGG8C0XR2XL-C122-F4.jpg

 

Co do Prokopa, może nosi PARNIS nautilus hehe. Zegar za 250 k pln to chyba nie jego progi.

Tkneło mnie coś by sprawdzić jego zarobki i jednak go stać. Z programów TV wyciąga w 2011... po 70 tyś miesięcznie z tym, że drugie tyle robił na chałturach. Także chyba możemy założyć, że nosi autentyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Móc a kupić to dwie różne rzeczy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Móc a kupić to dwie różne rzeczy.

 

Hehe, z ust mnie to wyjąłeś Michał, dobrze, że przerzuciłem stronę przed napisaniem, bo bym zdublował Twojego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za promowanie poprawnej polszczyzny. Niestety, możesz się spodziewać odpowiedzi że to jest forum zegarkowe i że zasady gramatyki czy interpunkcji są nieważne, bo i po co.

 

Ja np. walczę z tym aby odmiana rzeczowników pochodzenia obcego zakończonych na samogłoskę była stosowana odpowiednio. Czyli mam Panerai’a ale nie Rolex’a.

Ja z kolei z pisaniem Volksawagen, Ford i Mazda. Ale skoro Auto Świat tak pisze jak jest w niemieckim to walka z wiatrakami.

A Prokop jest baaaaardzo oszczędny wiec różnie z tym jego zegarkiem może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym zegarkiem Prokopa już dał sobie spokój - temat wałkowany chyba dwa lata - i nic  :) .

 

To że facet dobrze zarabia wcale nie znaczy że kupił sobie Nautilusa. Pracując w instytucji finansowej, miałem lepszy zegrek niż mój prezes, który zarabiał 10 milionów rocznie. A on i tak miał Montblanca, bo np. członek zarządu miał Casio. Za to jeden z dyrektorów z korporacji miał A. Lange & Sohne - zagadałem go na jakimś spotkaniu i w ten sposób nawiązaliśmy znajomość. Tak więc z to różnie bywa z zamożnymi osobami i rozumowaniem w stylu że skoro dobrze zarabia to nosi super czasomierz.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.