Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Co nosi tutaj H.Talar?

 

attachicon.gif0009RGLHWJX4TP6N-C122-F4.png

To miała być odpowiedź do Kolegi mandaryn44... ale nie umiem tego teraz zmienić :/ i jeszcze Kolega Jerry wrzucił podobny dowcip wcześniej :)

 

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:

- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna.

Doktor myśli chwilę i mówi:

- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?

- Nie - odpowiada staruszek.

- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.

- Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał strzelić z boku!

- I do tego punktu właśnie zmierzałem...

 

nie żebym się czepiał, zazdrościł, oceniał jego sprawa ale wydaje mi się, że bycie dziadko-ojcem to raczej nie jest fajna sytuacja z perspektywy dziecka

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sean Combs, znany jako P.Diddy. Na ręku Bovet Fleurieur Tourbillon Virtuoso III Perpetual Calendar.

Jak widać łamie stereotyp, że jeśli Afroamerykanin i raper, to tylko z ociekającym złotem i diamentami AP.

e91ea904a1584c6f6dd84869cd548a3f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JayZ wbił do niego na urodziny z Patkiem Grandmasterem Chime to pewnie chłopak pozazdrościł. Swoją drogą, piękny zegarek ten Bovet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sean Combs, znany jako P.Diddy. Na ręku Bovet Fleurieur Tourbillon Virtuoso III Perpetual Calendar.

Jak widać łamie stereotyp, że jeśli Afroamerykanin i raper, to tylko z ociekającym złotem i diamentami AP.

ale jednak zestawu z pierścionkiem nie złożył ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xawery Dunikowski. Wiem, że zegarek nie do zidentyfikowania, ale jak na te czasy bardzo słuszny rozmiar...:

 

post-101332-0-04132000-1579541864_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na ręku Corinny, żony Michaela Schumachera, znajduje się AP Royal Oak?

post-53212-0-15106200-1579680075_thumb.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na okładce Mens Health albo gazety w tym stylu paraduje H. Cavill najprawdopodobniej z Seiko marinemasterem. Ma chłop gust.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina występami w Melbourne zakończyła swoją tenisową karierę.f7b126727a59283f8c08622dcab8076d.jpg4e998cb5da3b2831c60ba3b4b2541818.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać łamie stereotyp, że jeśli Afroamerykanin i raper, to tylko z ociekającym złotem i diamentami AP

Dopiero za drugim razem uchwyciłem ironię :-)

 

Smart-Select-20200125-123531-Chrome.jpg

Edytowane przez Krzysiek16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

]Tom Hardy, znany aktor, z jakimiś namolnymi babsztylami. ;)

 

 

Jakoś by się człowiek przemęczył (◔‿◔)

 

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na fizjonomię gościa, gdyby nie był "wielkim aktorem", to mogłyby być pasztety nieprzeciętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekel, obstawiam Worldmastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.