Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Musieli Mu znów zapłacić. Prywatnie widzieli Go z Rolkiem. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2020 o 19:03, Dorian06 napisał:

Prywatnie widzieli Go z Rolkiem. 

 

 

dwa tygodnie temu na schipholu mial seamastera chrono na czarnej tarczy

byl z rodzina i ochroniarzem

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gość i znany, nie wiem.

Zaś zegarek - nie będę sie wypowiadał...nie mam aż tak "wyrafinowanego" gustu :rolleyes:

 

https://www.o2.pl/sport/floyd-mayweather-oplywa-w-luksusy-trudno-uwierzyc-ile-wart-jest-jego-zegarek-6555403414415904a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Heh, mając 10 czy 11 lat obejrzałem "Drugą prawdę": facet może być w rzeczywistości najmilszym człowiekiem na świecie ale nie wziąłbym od niego szklanki wody nawet jakbym umierał na pustyni z pragnienia... Dobry aktor :)

 

Zegarek: nie wiem... ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi87 napisał:

Luca Modric piłkarz Realu 

 

Poza kilkoma wyjątkami, to zegarkowe wybory sportowców to nuuuda. Patek/RM/AP/Rolex w wersjach jaskrawych albo wysadzanych kamieniami. 

Edytowane przez Zaratsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zaratsu napisał:

zegarkowe wybory sportowców to nuuuda

 

Wiadomo, musisz mieć to co kumple z szatni albo to co najdroższe, polotu w tym mało


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wiadomo, musisz mieć to co kumple z szatni albo to co najdroższe, polotu w tym mało

albo przemyślana inwestycja ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Slimturtle napisał:


albo przemyślana inwestycja

 

Przy ich zarobkach to trochę tak, jakbym ja kupował Timexa i sprawdzał wartość rezydualną każdego z modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2020 o 14:17, Zaratsu napisał:

 

Poza kilkoma wyjątkami, to zegarkowe wybory sportowców to nuuuda. Patek/RM/AP/Rolex w wersjach jaskrawych albo wysadzanych kamieniami. 

Wybierają topowe marki,  to samo z  autami  przewija się ferrari, lambo, mclaren .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafi87 napisał:

Wybierają topowe marki,  to samo z  autami  przewija się ferrari, lambo, mclaren 

Topowymi markami są też VC, niestalowe PP i AP, Breguet, JLC, F.P. Journe i dziesiątki innych marek i manufaktur. Jak widzę na nadgarstkach sportowców dosłownie pięć-sześć modeli z wymienionych wcześniej marek, to mam wrażenie, że Ci goście nie mają za grosz oryginalności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zaratsu napisał:

dosłownie pięć-sześć modeli z wymienionych wcześniej marek,

 

generalizujac (moco) wiekszość zegarków piłkarzy mozna sprowadzić do 3 modeli: nautilus, oak, aquanaut i ich wariacje


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jan napisał:

 

generalizujac (moco) wiekszość zegarków piłkarzy mozna sprowadzić do 3 modeli: nautilus, oak, aquanaut i ich wariacje

+Submariner, Daytona, Richard Mille. Czasem Hublot.

Edytowane przez Zaratsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to top zegarków sportowych. Czyli dobrze wybierają. Wg. mnie oczywiście. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dorian06 napisał:

Co by nie mówić to top zegarków sportowych. Czyli dobrze wybierają. Wg. mnie oczywiście. 

Royal Oak jest taki sportowy, że ma 50m WR. Jest tyle atrakcyjnych i interesujących topowych marek, np. HYT, De Bethune, Urwerk, MB&F, a jak widzę nadgarstki piłkarzy, bokserów, czy zawodników UFC, to chce mi się ziewać. Zero polotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Royal Oak jest taki sportowy, że ma 50m WR. Jest tyle atrakcyjnych i interesujących topowych marek, np. HYT, De Bethune, Urwerk, MB&F, a jak widzę nadgarstki piłkarzy, bokserów, czy zawodników UFC, to chce mi się ziewać. Zero polotu.
Życzę sobie abym miał zero polotu w postaci daytony czarnej na gumie, jakiegoś RM, royal oak w czarnej ceramice, nautilus i aquanaut mogę też przygarnąć. Obiecuję że nie będę na form tymi zegarkami zanudzał nikogo żebyście nie ziewali.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lort napisał:

Życzę sobie abym miał zero polotu w postaci daytony czarnej na gumie, jakiegoś RM, royal oak w czarnej ceramice, nautilus i aquanaut mogę też przygarnąć. 

 

Lort a Ty też kupujesz tylko te modele, które podsunie Ci sprawny marketingowiec, zamiast wykazać się cieniem indywidualizmu? Ja nie mówię, że to złe zegarki. Ale gdyby każdy sąsiad na mojej ulicy jeździł srebrnym Golfem, to nawet gdyby był to najlepszy samochód świata, to i tak szukałabym alternatywy, żeby nie dostawać torsji od patrzenia wciąż na ten sam model samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Lort a Ty też kupujesz tylko te modele, które podsunie Ci sprawny marketingowiec, zamiast wykazać się cieniem indywidualizmu? Ja nie mówię, że to złe zegarki. Ale gdyby każdy sąsiad na mojej ulicy jeździł srebrnym Golfem, to nawet gdyby był to najlepszy samochód świata, to i tak szukałabym alternatywy, żeby nie dostawać torsji od patrzenia wciąż na ten sam model samochodu.
O mój indywidualizm nie musisz się martwić nie tylko w kontekście zegarkowych wyborów. Co do marketingowca od tzw. Wizerunku to pewnie mnie nie stać , ale co bardziej istotne zabierałby mi frajdę z podejmowania wyborów również tych błędnych, tym bardziej jeżeli chodzi o pasję, którą niewątpliwie są dla mnie zegarki.
Tak mówiąc szczerze i patrząc na własny zegarkowy okres dojrzewania to właśnie TO forum było dla mnie swego rodzaju "marketingowcem". Kilkanaście lat temu to forum trochę inaczej wyglądało ale wiem że kształtując i pogłębiając swoją wiedzę zegarkową równocześnie ewoluował mój gust.
Co do 'srebrnego golfa' to na swojej drodze nie spotkałem nikogo u kogo na nadgarstku gościły Patek, RM, czy AP RO - nawet, może na jakimś spotkaniu forumowym coś się trafiło . Wiec tym przyslowiowym golfem dla tych dysponujacych trochę większymi środkami jest pewnie omega, th, longines, FC, epos itp.
Oczywiscie ci pilkarze celebryci obracajacy się w swoim środowisku pewnie często widza te topowe marki.
Ja jednak dopuszczam sytuacje że są wśród tych sportowców świadome osoby, a nawet pasjonaci.
A jak ktoś założy coś innego niż Rolexa to mi się buzia uśmiecha i z ciekawością podglądam te zegarkowe wybory

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lort napisał:

Co do 'srebrnego golfa' to na swojej drodze nie spotkałem nikogo u kogo na nadgarstku gościły Patek, RM, czy AP RO - nawet, może na jakimś spotkaniu forumowym coś się trafiło emoji6.png. Wiec tym przyslowiowym golfem dla tych dysponujacych trochę większymi środkami jest pewnie omega, th, longines, FC, epos itp.

 

 

"Srebrne Golfy" to nie tylko Nautilus, RO o Submarinery. W każdym przedziale cenowym znajdą się zegarki, których hype przewyższa nierzadko realną jakość. Takie SKX-y, Khaki Fieldy , Alpinisty, Aquisy, Black Baye i inne zegarki występujące w każdym filmie na YT zatytułowanym "best watches under ...$". Smutne, bo każda z tych marek ma w ofercie dziesiątki innych świetnych modeli, które klienci pomijają bo jakiś internetowy celebryta powtórzy po innym, że to hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.