Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Zaratsu napisał:

 

Lort a Ty też kupujesz tylko te modele, które podsunie Ci sprawny marketingowiec, zamiast wykazać się cieniem indywidualizmu? Ja nie mówię, że to złe zegarki. Ale gdyby każdy sąsiad na mojej ulicy jeździł srebrnym Golfem, to nawet gdyby był to najlepszy samochód świata, to i tak szukałabym alternatywy, żeby nie dostawać torsji od patrzenia wciąż na ten sam model samochodu.

Kiedyś w Londynie ktoś założył komercyjny teatr; ktoś chciał być bardziej artystą niż tamten i założył off teatr. Jako że już zwykły teatr był fuj, off też komercja, to ktoś, mieniący się prawdziwym artystą, założył off off teatr. 

 

Trzymajc się tematu sportowców, jak wszyscy na twojej ulicy będą jeździć Ferrari czy Lamborghini, wtedy kupuj srebrnego Golfa - będziesz gość!!!!

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał:

Tzymajc się tematu sportowców, jak wszyscy na twojej ulicy będą jeździć Ferrari czy Lamborghini, wtedy kupuj srebrnego Golfa - będziesz gość!!!!

 

Albo kasztanowe BMW e9. Też będę gość, ale za ułamek ceny pokaże, że nie liczy się dla mnie tylko bling. I że można wydać 10x mniej i osiągnąć taki sam efekt, a przy tym pokazać dobry gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage to już inna historia - ale tego bym już się po sportowcach nie spodziewał. Ale wierz mi, to też się trywializuje: mam znajomego co ma supersamochody (niestety, takie jak piłkarze, sorry 🤣)) a ostatnio kupił kilka modeli vintage bo.... znajomi też kupili. Ot, taki z niego oryginał 😁.

 

Pytanie jednak, czy chciałbyś się wyróżnić, czy naprawdę podobają ci się (w superlidze) zegarki inne niż PP Nautilus czy AP RO. Bo jeśli ci się naprawdę podobają F.P Journe czy MBF itp. to gratulacje. Gorzej jak podobają ci się te pierwsze ale na siłę nie chcesz być klasyfikowany jako ktoś kto zarabia duże pieniądze i kupuje to co koledzy - wtedy stajesz się także niewolnikiem schematów (w tym przypadku: muszę być inny i się wyróżniać), tylko uparcie starsz się pokazać innym że jesteś .... inny.

 

 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie taki jest ten Aquanaut. Zwykły, skromny, nie rzucający sie w oczy. W moim przekonaniu tylko osoba świadoma może wybrać taki model. Modric imo wygląda na taką osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasha C 35mm z komplikacją dużej daty

cartier-pasha-c-big-date-automatic-boxed-with-papers-2003-p538-34926_image.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

A ten wk...ny marihuanista? Plastikowy G?

W sumie to by mi do niego pasował: i praktyczny, i pomarańczowy :D

1-4.png

 

"Aria dla Atlety" - pierwszy film jaki zapamiętałem, że oglądałem w TV :)

Krzysztof Majchrzak - drugi z polskich ulubionych aktorów.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi Sokół (raper) ?

 

Sokół.JPG


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopard Mille Miglia.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helena Bohnam Carter5754f02207ea7f88d4cd8ca34a8b3762.jpg

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś rozpoznaje co nosi The Boss w najnowszym klipie? Pierwsze chrono to najpewniej Daytona (ref. 6265?), natomiast na pasku to chyba Autavia ref. 11630?

 

jrjWfZ9.jpg

 

5DQ8f95.jpg

 

vDybS9N.jpg

 

Na marginesie, tydzień temu Springsteen skończył 71 lat...

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Eurosport 2 walczy w tej chwili na RG Stan Wawrinka. Ktoś wie/zauważył, co za zegarek ma na ręce?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, eye_lip napisał:

A to znany ludź? ;)

 

Może po prostu kol. surovy77 ? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Marak napisał:

 

Może po prostu kol. surovy77 ? 🤔

Myślę, że wie co ma na ręce.  ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronnie O'Sullivan, snookerzysta, podczas tegorocznych mistrzostw świata które wygrał.  Pilot IWC - Mark XI

Ron-Sul-watches-snooker.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Krzysiek16 napisał:

Ronnie O'Sullivan, snookerzysta, podczas tegorocznych mistrzostw świata które wygrał.  Pilot IWC - Mark XI

 

To współczesna limitka Tribute to Mark XI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.