Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

A nie DD 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dorian06 napisał:

A nie DD 

Dd ma inną bransoletę. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Netfliksie dostępna już jest czwarta seria "The Crown", więc pytanie co nosi na zamieszczonym zdjęciu Lady Diana?

 

 

 

E115D1D7-E5E3-478F-8CEC-CD9360CFB6FE_1_105_c.thumb.jpeg.b9005f302ba458da6c1e706c4030d886.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu "o co się sądzą znani ludzie", więc zostawiam tu.

Początkowo myślałem, że to artykuł z okazji 1 kwietnia, ale jednak nie. Widocznie granica między geniuszem a  oderwaniem od rzeczywistości jest bardzo cienka. 🙂

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8966063/Lewis-Hamilton-loses-three-year-legal-battle-ban-luxury-watchmakers-Hamilton-brand.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3uhuY-OtAMsrsGX9nxI1_wDjXwYy2wJLKw2U_lOInno4lv4y2A4V-vOKo

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał Majka pochwalił się nowym przychówkiem 👍

FB_IMG_1606157322554.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes z subem

 

image.thumb.png.fec874f0f7a1fcc5dea4ae2c443f45cd.png


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj Steez, połówka duetu hip hopowego PRO8L3M, który jest w PL absolutnym TOP w tym gatunku. Co ma na ręku w najnowszym teledysku?

Swoją droga polecam genialny teledysk i utwór z gościnnym udziałem Andrzeja Zauchy:

 

 

 

 

Pro8l3m Steez zegarek.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pechagto napisał:

R.I.P. :(

 

Nie jestem aż tak dużo młodszy od Diego Maradony, więc można powiedzieć, że prawie równolegle dorastaliśmy, dlatego czasy Diego kojarzą mi się z, jak to się mówi, moimi najlepszymi czasami młodości.  ;) Może po części dlatego zawsze uważałem (i chyba już tak zostanie), że był on najlepszym piłkarzem w historii tego sportu.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam mecz finałowy na mistrzostwach w Meksyku i niesamowite emocje towarzyszące mi wtedy jako dziecku. Dzisiaj np. w Neapolu wielki smutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2020 o 11:15, memento mori napisał:

Nie ma tematu "o co się sądzą znani ludzie", więc zostawiam tu.

Początkowo myślałem, że to artykuł z okazji 1 kwietnia, ale jednak nie. Widocznie granica między geniuszem a  oderwaniem od rzeczywistości jest bardzo cienka. 🙂

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8966063/Lewis-Hamilton-loses-three-year-legal-battle-ban-luxury-watchmakers-Hamilton-brand.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3uhuY-OtAMsrsGX9nxI1_wDjXwYy2wJLKw2U_lOInno4lv4y2A4V-vOKo

No, niektórych sława i pieniądze to naprawdę odrywają od rzeczywistości. Szkoda dogłebniej komentować. 
 

Co do Diego - Wielkim piłkarzem był, jeśli nie największym, to jednym z.
 

RIP Diego. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał:

Wszędzie smutek - wszędzie, gdzie są ludzie, którzy kochają piłkę.  :(

O Neapolu napisałem dlatego, że Diego tam ma status półboga, po tym jak pomógł wywalczyć im mistrzostwo Włoch (2 razy). Od tamtgo czasu czekają na kolejne. No i słynny mecz półfinałowy mistrzostw świata w 1990 Argentyna-Włochy rozgrywany w Neapolu właśnie, podczas którego stadion bardziej dopingował Argentynie niż Włochom, głównie ze wzgldu na występ Diego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, beniowski napisał:

O Neapolu napisałem dlatego, że Diego tam ma status półboga, po tym jak pomógł wywalczyć im mistrzostwo Włoch (2 razy). Od tamtgo czasu czekają na kolejne. No i słynny mecz półfinałowy mistrzostw świata w 1990 Argentyna-Włochy rozgrywany w Neapolu właśnie, podczas którego stadion bardziej dopingował Argentynie niż Włochom, głównie ze wzgldu na występ Diego.

 

Tak, tak - zrozumiałem. Dopisałem tylko, że wszędzie, bo w piłce Diego był kimś takim, jak w rocku Jimi Hendrix. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ale serio tę koszulę musi mieć tak porwaną? To jakaś moda jest, żeby wyglądać jak dziad? 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się, to jest kwas z akumulatora. Też tak miałem, jak mi cela wylała i wytarłem łapy w spodnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chorwat napisał:

No spoko, ale serio tę koszulę musi mieć tak porwaną? To jakaś moda jest, żeby wyglądać jak dziad? 😬

Było wleczone... wiarygodna ta reklama

21 godzin temu, nicon napisał:

A to inny znany piłkarz, reprezentant Polski w reklamie alkomatów (xD), na nadgarstku 5-cyfrowy GMT-Master two-tone.

 

image.thumb.png.13071aae0d1042fd0132beb2cd73948f.png

Groteskowe zestawienie po Diego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.