Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, desmo napisał:

Było wleczone... wiarygodna ta reklama

Groteskowe zestawienie po Diego...

 

Po przeczytaniu iluś tam komentarzy o otyłości Maradony, jego uzależnieniach, "wątpliwych moralnie" relacjach z Chavezem lub Castro, czy Escobarem, jego byciu człowiekiem rzekomo żałosnym, śmiesznym, itp., itd. oraz innych różnych "dojrzałych" tudzież "prześmiewczych" uwag na jego temat, jakoś tak przypomniała mi się ta scena ;):

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 23:00, Lincoln Six Echo napisał:

 

Po przeczytaniu iluś tam komentarzy o otyłości Maradony, jego uzależnieniach, "wątpliwych moralnie" relacjach z Chavezem lub Castro, czy Escobarem, jego byciu człowiekiem rzekomo żałosnym, śmiesznym, itp., itd. oraz innych różnych "dojrzałych" tudzież "prześmiewczych" uwag na jego temat, jakoś tak przypomniała mi się ta scena ;):

 

 

 

 

Jak dla mnie to relacje z Chavezem i Castro jak najbardziej na plus. Zapomniałeś jeszcze dodać, że to damski bokser był.

W dniu 24.11.2020 o 21:13, pisar napisał:

Dj Steez, połówka duetu hip hopowego PRO8L3M, który jest w PL absolutnym TOP w tym gatunku. Co ma na ręku w najnowszym teledysku?

Swoją droga polecam genialny teledysk i utwór z gościnnym udziałem Andrzeja Zauchy:

 

 

 

 

Pro8l3m Steez zegarek.jpg

 

To Tag Heuer Formuła 1 chrono. Zdjęcie niewyraźne, ale jak poszukasz w grafice Googla to znajdziesz lepsze.

W dniu 24.11.2020 o 11:21, Lincoln Six Echo napisał:

Niemal "urodzinowy" Mads Mikkelsen, jeden z moich ulubionych aktorów.  :)

 

https://64.media.tumblr.com/96f48c73544819aa3c8b3c6ce3a05f7c/tumblr_o7sb2ixguQ1urilnho1_640.jpg

 

https://64.media.tumblr.com/abbe2c8f2f587818cdd417269c22c72f/tumblr_o7sb2ixguQ1urilnho2_640.jpg

 

https://64.media.tumblr.com/62a4392d05c5cbaa31e74dbba6359f81/tumblr_o7sb2ixguQ1urilnho3_640.jpg

 

https://64.media.tumblr.com/5cfa06f88d53b5ebd2608470599cdc17/tumblr_o7sb2ixguQ1urilnho4_r1_1280.jpg

 

https://64.media.tumblr.com/95c66c6522e8008b0d91854fb8a4b6fe/tumblr_p3nkkz2uVr1urilnho1_500.jpg

 

Mads Mikkelsen - Maxim Magazine - April 2015 - Photos by Robert Nethery | Mads  mikkelsen, Hannibal, Best actor

 

https://pbs.twimg.com/media/DhwSTpoXcAIjRlK.jpg

 

F&O Fabforgottennobility | Mads mikkelsen, Hugh dancy, Men

 

https://i.pinimg.com/474x/05/de/77/05de77afb78fff2abb538c97695f9681.jpg

 

Szacun za niekonwencjonalne wybory. Jak widzę kolejna gwiazdorzynę, albo piłkarza w RO, Submarinerze, Daytonie, albo Nautilusie to od razu mam wrazenie, że zamiast wybierać zegarek dla siebie, kupił go, żeby się pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ulubionego nie oddał... Wie, co dobre :)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ulubionego nie oddał... Wie, co dobre 
 
 

Ta aukcja ma więcej znanych nazwisk, ale faktycznie kolekcja Stallone jest imponująca.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donald Tusk w najnowszym Newsweeku na okładce ze swoim Grand Seiko GMT Hi-Beat (ref SBGJ001)

 

ezgif.com-webp-to-jpg.jpg

Edytowane przez ghostdog
poprawka pliku z webp do jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Donald Tusk w najnowszym Newsweeku na okładce ze swoim Grand Seiko GMT Hi-Beat (ref SBGJ001)
 
ezgif.com-webp-to-jpg.jpg.793d9008c3e549f9e9b43785f77aa1e8.jpg
Wyglada jak Sting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ghostdog napisał:

Donald Tusk w najnowszym Newsweeku na okładce ze swoim Grand Seiko GMT Hi-Beat (ref SBGJ001)

 

 

Jak ogólnie za nim nie przepadam tak za zegarek ma wielki szacun :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Bugs napisał:

Jak ogólnie za nim nie przepadam tak za zegarek ma wielki szacun :) 

 

Chyba tutaj o to chodzi - nie oceniamy noszącego a to co nosi. Zaintrygował mnie wczoraj baner z reklamą nowego newsweeka, dość rzadko się zdarza żeby na okładce tego typu tygodnika był tak wyeksponowany sikor.  Jak dla mnie tez plus, porządna maszyna, a z drugiej strony nie rzucająca się w oczy "ceną" dla laika - ot ładne Seiko. Taki przykład idealnego zegarka "low profile".

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ghostdog napisał:

 

 

Chyba tutaj o to chodzi - nie oceniamy noszącego a to co nosi. Zaintrygował mnie wczoraj baner z reklamą nowego newsweeka, dość rzadko się zdarza żeby na okładce tego typu tygodnika był tak wyeksponowany sikor.  Jak dla mnie tez plus, porządna maszyna, a z drugiej strony nie rzucająca się w oczy "ceną" dla laika - ot ładne Seiko. Taki przykład idealnego zegarka "low profile".

 

 

 

Tak, on ma ten zegarek już od dłuższego czasu i widać że albo jest to prezent albo świadomy wybór i za to go szanuję, w przeciwieństwie do celebrytów którzy z trudem są w stanie powiedzieć, nie mówiąc o napisaniu czegoś w ojczystym języku ale jak się obwieszą Nautilusami, RO i podobnymi to nagle niektórzy uznają ich za znawców i podziwiają wysmakowane gusta. Odczytanie ceny na metce to za mało żeby być znawcą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zakładasz sytuacji że D. Tusk nosi Grand Seiko właśnie dlatego że zna polskie piekiełko i wie że z Rolkiem/Omegą czy broń Boże Ulysse Nardin by go tu prawicowa prasa zjadła? 
Tak więc może być tak jak piszesz, a może zupełnie odwrotnie.

 

Lekko irytującym jest szukanie na siłę tłumaczeń dlaczego co kto nosi i wciskanie wyjaśnień typu ‚fajny gość’, nie epatuje oczywistym wyborem w danym przedziale cenowym. Ktoś tu kiedyś pisał tak o Brianie May’u że na pewno skromny i fajny gość bo nosi coś taniego będąc milionerem. A ja zapytałem czy być może nie wydaje setek tysięcy na koks, samochody czy jakieś ekskluzywne edycje gitar. My sobie możemy tu gdybać, nie wiemy jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, beniowski napisał:

A nie zakładasz sytuacji że D. Tusk nosi Grand Seiko właśnie dlatego że zna polskie piekiełko i wie że z Rolkiem/Omegą czy broń Boże Ulysse Nardin by go tu prawicowa prasa zjadła? 
Tak więc może być tak jak piszesz, a może zupełnie odwrotnie.

 

Lekko irytującym jest szukanie na siłę tłumaczeń dlaczego co kto nosi i wciskanie wyjaśnień typu ‚fajny gość’, nie epatuje oczywistym wyborem w danym przedziale cenowym. Ktoś tu kiedyś pisał tak o Brianie May’u że na pewno skromny i fajny gość bo nosi coś taniego będąc milionerem. A ja zapytałem czy być może nie wydaje setek tysięcy na koks, samochody czy jakieś ekskluzywne edycje gitar. My sobie możemy tu gdybać, nie wiemy jak jest.

Myślę że bez problemu można dojść do tego że Tusk nosi zegarek za +20k i gdyby się tym miał przejmować to by raczej założył tańszy model. Póki co GS nie jest marką do pokazywania światu że się sra forsą ale że jest drogi to się ukryć nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim świecie prawie nikt nie zna Seiko, pewnie garstka Grand Seiko. Dam sobie palca uciąć, że nikt nie rozpozna zegarka Tuska na zdjęciu i nikt nie  oszacuje wiarygodnie jego wartości. Wy żyjecie chyba w lepszym... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bugs napisał:

Myślę że bez problemu można dojść do tego że Tusk nosi zegarek za +20k i gdyby się tym miał przejmować to by raczej założył tańszy model. Póki co GS nie jest marką do pokazywania światu że się sra forsą ale że jest drogi to się ukryć nie da.

Większość czytelników, jeśli w ogóle zwróci uwagę, zobaczy napis Seiko i założy że facet nosi to co „zwykli ludzie” (zawsze mnie rozwala takie porównanie, bardzo częste w Polsce), a nieprzychylni mu dziennikarze odpuszczą. Jakby zobaczyli nazwę Rolex (a tę zna każdy) no to milioner z niego i za „nasze” kupił, czytaj: ukradł. W Polsce byle właściciel hurtowni akumulatorów (btw, nic nie mam przeciwko hurtownikom akumulatorów) może jeździć autem klasy Audi A6 i jest ok. Założy zegarek za 40k i jest za to wtedy „milionerem”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beniowski napisał:

[...] Założy zegarek za 40k i jest za to wtedy „milionerem”.

 

...a do tego złodziej i pijak! 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, memento mori napisał:

 

...a do tego złodziej i pijak! 😉 

Każdy pijak to złodziej ;)

 

A czy reguła ta jest w reakcji także w drugą stronę?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał:

Większość czytelników, jeśli w ogóle zwróci uwagę, zobaczy napis Seiko i założy że facet nosi to co „zwykli ludzie” (zawsze mnie rozwala takie porównanie, bardzo częste w Polsce), a nieprzychylni mu dziennikarze odpuszczą. Jakby zobaczyli nazwę Rolex (a tę zna każdy) no to milioner z niego i za „nasze” kupił, czytaj: ukradł. W Polsce byle właściciel hurtowni akumulatorów (btw, nic nie mam przeciwko hurtownikom akumulatorów) może jeździć autem klasy Audi A6 i jest ok. Założy zegarek za 40k i jest za to wtedy „milionerem”.

Większość czytelników nie ma pojęcia że istnieje marka Ulysse Nardin a jak było trzeba to się jednak dowiedzieli.

Właściciel hurtowni leasinguje swoje Audi, nie wykłada na stół 300-400k tylko ratę którą jeszcze odlicza a zegarek musi  kupić za prawdziwą, własną kasę więc jak to jest taki za 40k to musi być milionerem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czasem dobrze spojrzeć na nadgarstek i poczuć się jak milioner😀.

 

Wracając do tematu wątku: Igor Strawiński, słynny kompozytor. 
 

 

CD0FE886-64B8-49CC-A6B5-DB3A2C5C585B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, beniowski napisał:

czasem dobrze spojrzeć na nadgarstek i poczuć się jak milioner

 

ronnie jest faktycznie milionerem  :lol:

 

ronnie.thumb.jpg.93417a3b20dcf04d5f3df77be8df4707.jpg.309537aa3a43fdfdd2274bbc1c725313.jpg

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest patrzeć na nadgarstki snookerzystów, bo mają bardzo różne i często ciekawe, a nie zawsze drogie i wystawne zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak Donalda się zaczęli czepiać o Grand Seiko...e3ce1d08a71e8ed5a128714b68ee2be7.jpg

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być fascynujące, tak szperać po internecie, szukając informacji ile kosztują rzeczy które inni mają na sobie. No ale żeby to zrozumieć to by trzeba sięgnąć do podręczników psychoanalizy🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2020 o 13:38, Bugs napisał:

Tak, on ma ten zegarek już od dłuższego czasu i widać że albo jest to prezent albo świadomy wybór i za to go szanuję, w przeciwieństwie do celebrytów którzy z trudem są w stanie powiedzieć, nie mówiąc o napisaniu czegoś w ojczystym języku ale jak się obwieszą Nautilusami, RO i podobnymi to nagle niektórzy uznają ich za znawców i podziwiają wysmakowane gusta. Odczytanie ceny na metce to za mało żeby być znawcą. 

 

Prawda, że to takie oczywiste..? ;) Jednak wciąż zdecydowaną przewagę na naszej pięknej planecie mają przeciwnicy tezy, że sama kasa nie uczyni z chama dżentelmena, a głupi od niej nie zmądrzeje.  ;)

 

A propos z kolei zegarka Donalda Tuska - czy noszenie GS nie jest przypadkiem złamaniem jakichś zapisów unijnych traktatów..? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

A propos z kolei zegarka Donalda Tuska - czy noszenie GS nie jest przypadkiem złamaniem jakichś zapisów unijnych traktatów..? ;)

 

Nie jest. A bo to Szwajcaria np. jest w UE🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.