Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Hahahaha.... No, jak to, kto? Iga Świątek-Piątek, zamężna panna, tylko jeszcze rozwiedziona. ;)

A ja głupi przez moment pomyślałem, że Ty faktycznie nie wiesz o kim piszesz :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

A ja głupi przez moment pomyślałem, że Ty faktycznie nie wiesz o kim piszesz :lol:

 

Oczywiście, że nie wiem. Gdyby nie Internet, nie trafiłbym sam do łazienki. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

 

EDIT: Oczywiście, Iga ŚWIĄTEK. Pewnie myślałem o niedzieli, a tu jeszcze soboty nie było... ;) Jednocześnie, na wyraźną prośbę @mario1971, wyrażam niniejszym głęboki żal, że - mimo tak oczywistego i kardynalnego błędu (!) - aż trzy (!) osoby zalajkowały ten wpis. Mam nadzieję, że odlajkują jeszcze dziś!!!  :lol:

Milczenie owiec...:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Milczenie owiec...:)

 

A właśnie... Przypomniałeś mi coś, co mnie kiedyś "lekko męczyło" (ze względu na tzw. zwichnięcie zawodowe). W słynnej scenie z "The Silence of the Lambs" (czyli jednak nie tak całkiem "Milczenie owiec" ;) ), w której Clarice Starling opisuje Lecterowi swoją traumę z dzieciństwa, słowo "lamb" pada tyle razy i w tak klarowny sposób podkreślono, że zapadła w pamięć Clarice rzeź stanowi wizję tym bardziej przerażającą, że o jagniątka właśnie, młodziutkie owieczki tam chodziło, że daaaawno temu zachodziłem przez chwilę w głowę, jaką to koncepcją kierował się autor "owiec" w "Milczeniu"... :lol: 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

A właśnie... Przypomniałeś mi coś, co mnie kiedyś "lekko męczyło" (ze względu na tzw. zwichnięcie zawodowe). W słynnej scenie z "The Silence of the Lambs" (czyli jednak nie tak całkiem "Milczenie owiec" ;) ), w której Clarice Starling opisuje Lecterowi swoją traumę z dzieciństwa, słowo "lamb" pada tyle razy i w tak klarowny sposób podkreślono, że zapadła w pamięć Clarice rzeź stanowi wizję tym bardziej przerażającą, że o jagniątka właśnie, młodziutkie owieczki tam chodziło, że daaaawno temu zachodziłem przez chwilę w głowę, jaką to koncepcją kierował się autor "owiec" w "Milczeniu"... :lol: 

Oprócz owej konwersacji pomiędzy Clarice a dr. Lecterem i jej snach o jagniątkach, "lambs" w tym filmie ma znaczenie także jako "niewinne ofiary", tj. ktoś kogo łatwo skrzywdzić - jak właśnie owe jagniątka w snach Clarice. Nieprzypadkowo np. włoski tytuł tego filmu brzmiał "Il silenzio degli innocenti" czyli właśnie "Milczenie niewinnych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi Viktor Vekselberg? Właściciel Renova Group, która zatrudnia ponad sto tysięcy pracowników.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 foto  Vacheron Constantin, potem Patek Philippe World Time, 3 od końca to zdaje się emaliowany Ulysse Nardin. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henryk K., były właściciel Zakładów Mięsnych Henryk Kania, jednego z największych producentów wędlin.
Na ręku, zdaje się, Zenith Port Royal.
c92c772a5c688ada8ba10ef394f50d62.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 12:03, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Ciekawe, z czego tak się cieszył Harrison...  ;) Ktoś ma jakieś podejrzenia, co do zegarka...? :)

 

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145204268_3433033693467603_8840058746443911925_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5_l9wfGnTeYAX9TqNwA&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=820de26850af57740fbca6b20883f340&oe=60594466

Sprawa robi się międzynarodowa  https://www.hodinkee.com/articles/harrison-ford-wearing-a-breitling-navitmer-pluton-2100-pvd-military-assigned-french-aviation-1984

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2021 o 23:10, desmo napisał(-a):

 

Najwyraźniej niechcący zostałem Hodinkowym Infuęserem.  ;)

 

Javier Bardem, znany aktor, niedawno miał urodzinki.  :)

 

https://www.rowatches.com/wp-content/uploads/2017/08/Complex-Chopard-L.U.C-Quattro-R%C3%A9gulateur-Fake-Watches-Reflect-Noble-Javier-Bardem.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie brał chyba jeszcze na warsztat "bohatera" ostatnich dni - od wójta Pcimia do CEO PKN Orlen - Daniel Obajtek

 

1. Frederique Constant - model najpewnie Carree FC-315, Rose gold Open heart, automat

2. To mi wygląda na  Adriaticę (ale modelu nie znalazłem - dwu-okienkowa data na 12'tej godzinie, sub sekunda, specyficzne mocowanie paska z widocznymi śrubami /jak w modelu Chrono A8135.1263CH/

 

3,4,5 - ciężko wyczuć

3 - może to być Adriatica jak poprzednio wspomniany - A8135 - lekko widoczne 3 sub tarcze i przyciski od chrono, to taki luźny strzał

4 - ciemna kostka, data na godz.3, dwuczłonowa nazwa (strzelałem Maurice Lacroix Pontos, ale brak loga), przy 6'tej godzinie najpewniej napis Quarty i poniej Swiss Made przy indeksie

5 - bardzo niewyraźne zdjęcie, ciemna tarcza, arabskie indeksy na 12'tej i 6'tej; data na 3'ciej

 

 

Generalnie jak na zarobki CEO jednej z ajwiększych firmy w PL baaardzo słabo, ale z drugiej strony patrząc - Frederique Constant za 4-5k na ręce burmistrza Pcimia (fotka z tamtych czasów) to już powyżej średniej burmistrzów miejscowości z 5000 obywateli 😉

57118475489aa_o_large2222.jpg

prezes_daniel_obajtek_podpisuje_kartki_dla_powstancow3.jpg

daniel_obajtek2 (1)2.jpg

Prezes-PKN-Orlen-Daniel-Obajtek (2.jpg

000B513D1EXHOYT8-C466-F4222.jpg

Edytowane przez ghostdog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. to nie jest czasem Longin  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5. to nie jest czasem Longin  
Masz racje, to jest chyba czarny Longines Conquest L3.659.4.58.3

Mnie zmylił brak indeksu arabskiego na godz 9tej, ale ja miałem wersję L2.785.4 która miała typowo - 6,9 i 12

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ghostdog napisał(-a):

Nikt nie brał chyba jeszcze na warsztat "bohatera" ostatnich dni - od wójta Pcimia do CEO PKN Orlen - Daniel Obajtek

 

Sikorski go wziął twittujac  ze nie zna sie na zegarkach ale o ile to prawda to Obajtek ma francka mullera za +180k pln :) a tweet ma załączone zdjęcia jak w Twoim poście. Tak sie rodzą mity


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2021 o 23:50, ghostdog napisał(-a):

3 - może to być Adriatica

 

Jest potwierdzenie

IMG_20210313_092151.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy bogaty musi się interesować zegarkami - jedni noszą cokolwiek ( często prezenty ) bo im wszystko jedno, inni cokolwiek byle drogie a tylko garstka wybiera świadomie. Tak jak w pozostałej części społeczeństwa, tylko nieliczni są tu na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemna kostka to Pierre Ricaud P91015.5214Q. Zegarek zidentyfikował chłopak z fb.

 

p91015-5214q.jpg

Edytowane przez tomek.wzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury mały deszcz... Większość z nas ma lepsze zegarki u siebie a nie jest prezesm PKN... Były minister SZ kolejny raz się ośmiesza. Bez żadnych podtekstów politycznych, od lat nie głosuję na nikogo. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.