Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Fenomenalny francuski aktor Michel Piccoli często nosił ten zegarek - co to może być? Bo wygląda mi znajomo, ale nie mogę wpaść na właściwy trop.

 

gettyimages-115507233-2048x2048.thumb.jpg.9a4544dae3592e1b2c4c4693fd3223e9.jpg

 

crop.jpg.c700e89ad98f7c6f1cd3ebe06a3b18df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fenomenalny francuski aktor Michel Piccoli często nosił ten zegarek - co to może być? Bo wygląda mi znajomo, ale nie mogę wpaść na właściwy trop.
 
gettyimages-115507233-2048x2048.thumb.jpg.9a4544dae3592e1b2c4c4693fd3223e9.jpg
 
crop.jpg.c700e89ad98f7c6f1cd3ebe06a3b18df.jpg
Ksztaltem przypomina troche Cartiera Tanka Cintrée lub Americaine, ale indeksy i koronka nie pasuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Cartier. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
6 godzin temu, sanik napisał(-a):

Daniił Miedwiediew i Bovet.

Trudno aby nosił coś innego jak bierze pieniądze aby nosić Boveta.

 

A96FFB08-F247-4331-8BFB-BE6A7C4F4E85.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi Michał Kubiak (siatkarz)? Nowy SUB czy może coś innego w podobnym stylu?

 

 

20.09.jpg

 

Na zbliżeniu nie widać osłony koronki...

 

 

21.09.jpg

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowego Bonda w Londynie.
Daniel Craig z Omegą Aqua Terra.

Przy okazji zwrócilem uwagę oglądajac foto w pełnej rozdzielczości ( https://hypebeast.com/2021/9/wrist-check-james-bond-no-time-to-die-premiere-london ), że środkowe "links" w bransolecie wyglądają na lekko "sfatygowane" więc jest szansa, że noszony przez niego nie tylko na okazje promocji filmu.660a4ac94da0189f217a9899764cf506.jpg0350bffa6e7a6565e7e42296fa9d5fad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jakoś średnio mi podchodzi, ale marynarka... jakby to napisać, by nie zostać posądzonym o dziwne rzeczy... hmmm, odrzuca? 🤔

 

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Walter_87 napisał(-a):

Zegarek jakoś średnio mi podchodzi, ale marynarka... jakby to napisać, by nie zostać posądzonym o dziwne rzeczy... hmmm, odrzuca? 🤔

 

 

I nawet - w moim odczuciu - nie sam kolor. Kolor może być OK, ale w połączeniu z tym materiałem jest to dziwne i jakieś takie na siłę udziwnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wyglada jakby sie przebral za kanape / fotel a wy sie po prostu na modzie nie znacie :P

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam… W „towarzystwie” pewnie wszyscy wiedzą od jakiego projektanta i za ile. 😛


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem o jego epizodzie w Marsylii. A dziś czytałem wpis o tym, że jako prezydent Liberii jest mocno krytykowany niestety. 

 

Viv Anderson, pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii i dwukrotny zdobywca Pucharu Europy z Forest, nosi Panerai (fani na pewno podadzą dokładny numer):

 

0_JS215090019.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

 A dziś czytałem wpis o tym, że jako prezydent Liberii jest mocno krytykowany niestety.

 

A co ja mam powiedzieć? Codziennie jestem krytykowany przez moich kumpli z pracy za to, że nie jestem prezydentem Liberii.   ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.