Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek nosi Panerai....jaki to model dokladnie, tego nie wiem..:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sylwek nosi Panerai....jaki to model dokladnie, tego nie wiem..:lol:

Chyba Panerai PAM 202 Slytech Submersible 47mm Chronograph...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Sylwek nosi Panerai....jaki to model dokladnie, tego nie wiem..:lol:

 

Sylwek chyba zawsze nosił PAMy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do nicolasa cage'a to chyba kiedyś reklamował mont blanca.

 

nadal reklamuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SphinX napisał/a:

Sylwek nosi Panerai....jaki to model dokladnie, tego nie wiem..:(

Sylwek chyba zawsze nosił PAMy

 

chciałbym obalić mit o tym ,że Sly tylko nosi Pam'y , tu na zdjęciu w towazystwie Big Pilot'a IWC , tylko jakaś badziewno-wieśniacka branzoleta mu się przyczepiła do nadgarstka :twisted:

post-22779-0-48099700-1330872702.jpg

post-22779-0-06083800-1330872703.png


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WooWoo
SphinX napisał/a:

Sylwek nosi Panerai....jaki to model dokladnie, tego nie wiem..:lol:

Sylwek chyba zawsze nosił PAMy

 

chciałbym obalić mit o tym ,że Sly tylko nosi Pam'y , tu na zdjęciu w towazystwie Big Pilot'a IWC , tylko jakaś badziewno-wieśniacka branzoleta mu się przyczepiła do nadgarstka :twisted:

 

Szkoda zegarka, przecież takie badziewie porysuje kopertę :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
chciałbym obalić mit o tym ,że Sly tylko nosi Pam'y , tu na zdjęciu w towazystwie Big Pilot'a IWC , tylko jakaś badziewno-wieśniacka branzoleta mu się przyczepiła do nadgarstka

 

Wieśniacki sikor to i bransoleta wieśniacka :mrgreen: do PAMów takich sziciarskich dodatków nie zakłada :razz:

 

PS mam nadzieję, że wielcy fanatycy IWuCa nie obrażą się z tytułu tego żartu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WooWoo
Jak widać, zbytnio się nie przejmuje konwenansami i zakłada taki zegarek na jaki ma akurat ochotę.

 

Teraz w modzie nie ma już konwenansów - zakłada się nawet sportowie obuwie do marynarek i krawatów :razz: Ja też już dawno się przestałem tym przejmować i zakładam czasami Breitlinga SO do garnituru chociż mam inne bardziej "pasujące"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philippe Dufour, jeden z największych żyjących "watchmakerów" nosi zegarek A.Lange & Sohne Datograph.

alangedatographlrggz7.jpg

Prawdopodobnie jako jedyny oprócz własnych - przez siebie wytworzonych zegarków.

Miałem jeszcze jakiś czas temu wątpliwości dot. ogromnego sukcesu A.L&S, który został osiągnięty w tak krótkim czasie po "zmartwychwstaniu" tej marki w 1990 roku.

Ale ostatnio, kiedy udawało mi się znależć trochę czasu aby poczytać o tych zegarkach, dochodziłem do przekonania, że rzeczywiście, czasomierze te absolutnie zasługują aby zaliczać je do ścisłego panteonu zegarmistrzostwa. Człowiek cały czas się uczy.

 

A co do Philippe'a Dufoura, to daje on ciekawą i bardzo konkretną odpowiedź na zadane mu pytanie, dlaczego uważa, że A. Lange & Sohne robi tak świetne zegarki. Znaleźć ją można w poniższym artykule.

 

Link do artykułu w Forbes Life

 

Pozdrawiam


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończylem oglądać " Mam talen" i rzucił mi się w oczy zegarek, który miał na ręku Marcin Prokop. Wydaje mi się że to Tag Heuer Carrera. Jeśli się nie myle to normalnie będe z siebie dumny ponieważ interesuje się zegarkami od niedawna. Jeśli ktoś oglądał to dajcie znać ponieważ jednak mogę się mylić :roll: . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.