Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo i to chyba wieki temu... :P

post-22779-0-07179800-1331131395.png

 

 

Leo nie wyglada na zadowolonego ;)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo kasę wziął, no ale teraz będzie to musiał nosić - tylko to :P

Wiesz, jak slysze takie wypowiedzi, to mi sie slabo robi - naprawde uwazasz, ze tak potrzebowal kasy, iz dal sie az tak splugawic zeby takie g.... nosic???

Jest wiele czynnikow, ktore wplywaja na to, dlaczego gwiazda zarabiajaca miliony dolarow podejmuje sie zostac ambasadorem danej marki. Malo tego - twierdze, ze gdyby Vostok zaplacil mu nawet 2 razy tyle co TAG, to Leo by tego nie zrobil - a dlaczego, to sobie juz sam odpowiedz.

żeby się upewnić pogrzebałem w sieci - w środku siedzi eta 2836-2 ;):P ta sama co w vostoku za 1000zł :)

Gratuluje dedukcji albo zdolnosci googlowych.

A wiesz jakie silniki siedza w Volvo? Patrz - samochod 2 x drozszy niz Ford a jednak ludzie kupuja ten szmelc za podwojna kase. To samo w Audii albo VW - przeciez wsadzaja tam ten sam silnik co do Skody - straszne, nie? Ech....

Moze skoro to takie latwe, to sam otworz firme i wsadzajac proste ETY sprzedawaj je za miliony :( - przeciez to takie proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak slysze takie wypowiedzi, to mi sie slabo robi - naprawde uwazasz, ze tak potrzebowal kasy, iz dal sie az tak splugawic zeby takie g.... nosic???

Jest wiele czynnikow, ktore wplywaja na to, dlaczego gwiazda zarabiajaca miliony dolarow podejmuje sie zostac ambasadorem danej marki. Malo tego - twierdze, ze gdyby Vostok zaplacil mu nawet 2 razy tyle co TAG, to Leo by tego nie zrobil - a dlaczego, to sobie juz sam odpowiedz.

 

Gratuluje dedukcji albo zdolnosci googlowych.

A wiesz jakie silniki siedza w Volvo? Patrz - samochod 2 x drozszy niz Ford a jednak ludzie kupuja ten szmelc za podwojna kase. To samo w Audii albo VW - przeciez wsadzaja tam ten sam silnik co do Skody - straszne, nie? Ech....

Moze skoro to takie latwe, to sam otworz firme i wsadzajac proste ETY sprzedawaj je za miliony :P - przeciez to takie proste :P

 

ech same łgarstwa i wykręty - słabo mi się robi że muszę odpowiadać, ale po kolei:

głównym czynnikiem jest kasa - dostał kasę i to niemałą bo dawali za nic. Nie ma w tym nic złego, że wziął.

 

Możesz sobie twierdzić - takie twierdzenia są niczym nie umotywowane poza Twoim chciejstwem

 

Wiem jakie silniki siedzą w volvo: peugeota, mazdy i volvo - zależnie od modelu - tylko co to ma do rzeczy? Volvo nie jest dwa razy droższe od forda, a tag jest 5 razy droższy od vostoka, czy tego zegarka co to go do kawy tchibo dodają ;)

 

Łatwe to jest żerowanie na znanej marce i wciskanie ludziom kitu w oparciu o gwiazdy i dawne piękne modele, które nie mają nic wspólnego z tym modelem.

 

Powtórzę jeszcze raz - taniocha do środka, ładna kopertka, zapłacić kilku gwiazdkom i heja - miszczowie marketinga rulez


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - to chyba nie ten watek zeby takie dyskusje prowadzic.

Jak swiat swiatem, zawsze kupowalismy, kupujemy i kupowac bedziemy wartosci dodane do wiekszosci rzeczy na tym swiecie.

Tag Heuer zasluzyl sobie na swoja pozycje i znajac historie marki i jej osiagniecia duzym i nieprawdziwym uproszczeniem jest pisac, ze to nic innego jak ladnie obudowana tandeta za duza kase. Oczywiscie nie pisze tu o wszystkich modelach bo i gorsze mozna znalezc. Jednak zanim tak wspaniale sie zaczeli reklamowac i zawyzac ceny zapraszajac znane twarze, musieli sobie czyms na to zasluzyc, ze ich zegarki nie byly postrzegane jak Vostok (wymieniam go tylko dlatego, iz Ty podales ta marke za przyklad).

 

Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest uproszczeniem tak pisać. To co pokazałeś w tamtym pierwszym linku nie ma po prostu nic wspólnego z zegarkiem reklamowanym przez Leosia. Taka polityka ma na szczęscie krótkie nogi, bo już od kilku osób słyszałem "Tag to tania eta za dużą kasę".


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty sobie kupisz tandetnego ruskiego VOSTOKA....a ci ceniacy historie i jakosc marki kupia TAGA.....

 

a, ze w srodku ETA...podobnie jak w dziesiatkach innych zegarkow.....rozumiem, ze skoro IWC do kilku swoich chronografow wsadza VJ7750 - to tez ladnie opakowana tandeta ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jest uproszczeniem tak pisać. To co pokazałeś w tamtym pierwszym linku nie ma po prostu nic wspólnego z zegarkiem reklamowanym przez Leosia.
Tak jak w kazdej marce sa modele lepsze i gorsze. TAG ma swoje flagowe modele, ktore bynajmniej nie sa kiepskimi zegarkami. Co do modelu reklamowanego przez Leosia, to sie nie wypowiadam - nie lezy mi on ani wizualnie ani jakosciowo, jednak nie upraszczam i nie uogolniam tego zegarka do calej kolekcji jaka dysponuje TAG a Ty to uczyniles - wot i wsio.
Taka polityka ma na szczęscie krótkie nogi, bo już od kilku osób słyszałem "Tag to tania eta za dużą kasę".
Tak - czesty slogan powtarzany przez ludzi, ktorych nie stac na TAGa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a, ze w srodku ETA...podobnie jak w dziesiatkach innych zegarkow.....rozumiem, ze skoro IWC do kilku swoich chronografow wsadza VJ7750 - to tez ladnie opakowana tandeta ????
Baaa - malo tego - a co siedzi w tak wychwalanych flagowych Omegach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zbędne nerwy.

Ostatnio mam więcej czasu, czytam większość postów w naszym klubie i co zauważyłem- w wielu wątkach Karczochrulez wywołuje tylko zamieszanie i zbędne kłótnie.

Opuśćmy mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michelle Obama, na reku stalowy Cartier Tank Francaise.

Czyzby to znaczylo ze tanie zegarki meza to tylko poza :P

 

post-4829-0-96765200-1331131503.jpg


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza jak poza za niedługo ma dostać Cricketa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak Ty to wypatrzyles z tego zdjecia :P:P

 

Znalazlem caly artykul o niej a nie mam lepszego zdjecia ;)

 

post-4829-0-25863500-1331131510.jpg


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michelle Obama, na reku stalowy Cartier Tank Francaise.

Czyzby to znaczylo ze tanie zegarki meza to tylko poza :P

Phi, moja żona też nosi zegarek droższy od mojego najdroższego ;) Nadrabiam ilością :P

Poza jak poza za niedługo ma dostać Cricketa

No właśnie, co będzie z własnej kieszeni bulił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michelle Obama, na reku stalowy Cartier Tank Francaise.

Czyzby to znaczylo ze tanie zegarki meza to tylko poza :lol:

 

Cartier Tank to jeden z podstawowych prezentów zegarkowych, jakie kupuje w USA facet kobiecie - w zasadzie tradycyjny, żeby nie powiedzieć oklepany prezent. Cartier sprzedaje naprawdę duże ilości zegarków damskich - i jest raczej często spotykany.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka tfurczość - taki zagar. Jak dla mnie doskonale pasuje jedno do drugiego :lol:


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma na łapie Roman Paszke na tej focie?

pm5292_Paszke1.jpg

vc9282_Paszke2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z Paszke? Nikt nie wie?

 

No to dodam wynik swojego "śledztwa". Krzysztof Ibisz:

Krzysztof_Ibisz_tys_Ibisz_1285227.jpg

Nosi to:

sq8618_RW.jpg

Raymond Weil Don Giovanni Cosi Grande

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.