Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się, że to Luminor w złocie. Jeśli Radiomir, to w moim odczuciu pasuje. Fakt- Radiomir jest dość uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością nie był to Radiomir a właśnie Luminor. I nie złoty a stalowy. Na tym zdjęciu światło powoduje, że wygląda na złoty.

Zaznaczam, że byłem trzeźwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radomir, Luminor - oba dwa założone do fraka czynią z niego (Ibisza) wsiowego morela :)


 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi ten Panerai kontrastuje z Ibiszem, może dlatego, że to marka raczej dla twardzieli, ludzi z dużymi nadgarstkami, a nie dla facetów, którzy robią sobie face lifting. Arnold, Nataniahu ale Ibisz ?

 

W dodatku złota koperta przy tej wielkości zegarka wyglada dość koszmarnie. Moda się oczywiście zmienia i nawet producenci luksusowych koszul zrobili ukłon w stronę Panerai i robią dziś większe mankiety. Jest to jak najbardziej zegarek do garnituru, ale nie każdy człowiek pasuje do danego zegarka i vice versa.

 

Dla mnie złoto po za może dwoma modelami jest gwałtem na Panerai-u, to nie jest zegarek biżuteryjny, w tym stylu, równie dobrze można by zamówić złotą kopertę np dla IWC Big Pilota ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to,że według mnie ten zegarek jest trochę za duży do garnituru,a do fraka to już na pewno.Do samego zegarka nie mam żadnych uwag,jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie złoto po za może dwoma modelami jest gwałtem na Panerai-u, to nie jest zegarek biżuteryjny, w tym stylu, równie dobrze można by zamówić złotą kopertę np dla IWC Big Pilota ! :)

 

Mówisz, masz.

Niestety wielcy producenci "idą w tą stronę" - patrz IWC trąbiąc na cały świat o nowościach 2009 - wszystkie zegarki Vintage ukazały się w złocie.

Lotniki w złocie to faktycznie parodia.

 

Iko

 

post-3910-0-90781000-1331331810.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to złoto - na niektórych zdjęciach widać że mimo oświetlenia kolor obrączki jest całkowicie

inny od zegarka a obrączka jest z białego złota bądź platyny. Moim zdaniem zegarek na jego ręce to:

1258125995802_3quarti.jpg

Swoją drogą ma facet ciekawą kolekcję - widziałem już na nadgarstku m.in. Rolexy, Cartier, MontBlanc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przez te posty o zlotym Panerai i bezgusciu zazdrosc przemawia - wstyd.

 

ps

domyslam sie, ze wiekszosc tych co to wypisuja takie dyrdymaly nie stac nawet na pasek do niego a ich wypowiedzi nie roznia sie wiele od tych z pudelka :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa rzecz w nowym roku - cenzus majatkowy?

Dopiero ci szczesliwcy, ktorych stac na pasek do Pama moga sie wypowiadac!

Do kogo wysylac zeznania majatkowe? :rolleyes:;)

Edytowane przez lewandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa mnie chodziło o to, że zegarek po prostu za duży na nadgarstek! i tyle

a że złoty, a że pam.. cóż, jak go stać niech se nosi. Troche zazdroszczę (sprzedałbym i kupił coś z linii Grand Seiko hie hie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja nie moge, Ibisz wersja Gangsta-Dewasta Limited Edyszyn] :rolleyes:;) ;)

 

Normalnie czlowiek renesansu:)


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pan to może fryzjer psa sprzątaczki celebrytki Dody?

No no - i już sławny.

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Pezet, jeden z bardziej znanych polskich raperów, ale jak ktoś nie ma pojecia o takiej muzyce, tylko gustuje w przebojach dody to może nie znać

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema (tak trzeba pewnie pisać)

 

O, to już gwiazda. Bo raper!

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisałem, ze jest gwiazdą, jest znany w kregach muzycznych, oczywiście nie kazdy go musi znać ale czy mam tu wklejac tylko osoby które każdy kojarzy??

wrzuciłem to foto bo chciałem sie dowiedzieć jaki nosi zegarek, a ty wyskakujesz z idiotycznymi tekścikami i myslisz, ze jesteś zabawny.

jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema (tak trzeba pewnie pisać)

 

O, to już gwiazda. Bo raper!

 

Iko

Sory Iko, ale to już nieco żenujące.

 

Proponuję zakończyć tę zupełnie niepotrzebną dyskusję. Dzisiejszy świat jest bogaty i każdy interesuje się czymś innym - dlatego też popularność i sława niejedno ma imię. Popieram propozycję, by w przypadku istniejącej obawy, że nie wszyscy jegomościa skojarzą - po prostu pisać, kto zacz.

 

Ja nie skojarzę większości sportowców (na pewno żadnych piłkarzy) co nie znaczy, że nie mogą być oni sławni. I - uwaga - nie czuję się w ten sposób lepszy, bo, dajmy na to, gardzę rozrywką dla pospólstwa, jaką jest sport.

 

Widzę, że nawet własną ignorancję można przekuć w przemycaną między wierszami wyższość. Słabe i niepotrzebne.

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-883-0-18997300-1331331953.jpg

post-883-0-77533800-1331331945.jpg

post-883-0-42340900-1331331949.jpg

post-883-0-93522900-1331331950.jpg

post-883-0-08055500-1331331952.jpg

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-883-0-29075900-1331331970.jpg

post-883-0-80652500-1331331954.jpg

post-883-0-64647800-1331331956.jpg

post-883-0-12038100-1331331959.jpg

post-883-0-25571100-1331331960.jpg

post-883-0-77762500-1331331961.jpg

post-883-0-11379200-1331331963.jpg

post-883-0-61815600-1331331964.jpg

post-883-0-76122700-1331331965.jpg

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

To jest Pezet, jeden z bardziej znanych polskich raperów, ale jak ktoś nie ma pojecia o takiej muzyce, tylko gustuje w przebojach dody to może nie znać

Najzabawniejsi są właśnie ci goście dla których alternatywą dla dennego polskiego rapu jest Doda :rolleyes:

 

Współczuję ci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.