Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzicie dokładnie co ma na łapce Slash? Jak na mnie, choć jakiś super jeśli chodzi o zegarki nie jestem, ma jakiegoś Breitlinga. Choć z jakości fotki raczej ciężko będzie odszyforwać jakiego. Ale może wy macie jakiś taki instynkt? :lol:

 

slash.jpg

 

Podobny jest do Chronomata. Może taki: http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,Breitling,105 albo inny z tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ale zakładanie dużego, sportowego zegarka do garnituru też w dobrym guście nie jest..tak po prostu nie pasuje.

 

No tak, tylko, że PAM 233 to nie jest sportowy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANERAI Luminor w każdej wersji to nie jest zegarek klasyczny, garniturowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ten Panerai pasuje do garnituru - nie wiem czemu utarlo sie przekonanie, ze do garnituru to tylko typowy garniturowiec pasuje. To tak jaby stwierdzic ze do garnituru mozna zalozyc tylko koszule a nie np polo czy koszula bez krawatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jakoś do garnituru nie pasuje

panerai_image.472706.jpg

"Obudowa" koronki jak zabezpieczenie jakiegoś zaworu technicznego.

Ale to kwestia gustu.

BTW, koszulka polo, krótki rękaw lub brak krawata, do marynarki (na luzie) może być, do garnituru (przynajmniej w pewnych kręgach), to nie pasuje.

 

EDIT:

To wygląda lepiej

vacheron_image.918676.jpg

Edytowane przez jaroslawp

-------------

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

PANERAI Luminor w każdej wersji to nie jest zegarek klasyczny, garniturowy.

 

To sprowadza do wniosku, że do garnituru pasuje tylko zegarek w stylistyce Patrimony Ref. 33155. To oczywiście błędne myślenie. Modele Panerai Luminor nierzadko zbliżone są "klimatycznie" do IWC Ingenieur Vintage. Czy mamy wobec tego uznać, że Ingenieur Vintage nie pasuje do garnituru ?. Rubbish !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czy mamy wobec tego uznać, że Ingenieur Vintage nie pasuje do garnituru ?. Rubbish !.

Na pasku pasuje.


-------------

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz...od Ingenieura Vintage do PANERAI Luminora jest tak daleko...jak od Opla Astry do BMW serii 3...zero podobieństwa jak na mój gust.

 

Moim zdaniem tak, jest tak, że do eleganckiego garnituru i krawata pasuje zegarek elegancki, jak wspomniane przez Ciebei VC PAtrimony, jak PP Calatrava, jak IWC Portofino

Elegancki strój powinien być utrzymany w jakieś spójnej, klasycznej, eleganckiej konwencji. Co innego garnitur sportowy czy marynarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Chyba masz na myśli nie Ingenieura Vintage (taki model), tylko vintage Ingenieura :lol: Stary Inżynier faktycznie średnio pasuje do garnituru, to typowe EDC.

 

A co do Rubika, to kiedyś skacząc po kanałach natrafiłem na jakiejś śmieciowej stacji na moment w którym Rubik pokazywał swój rotomat, więc raczej zna się na rzeczy.

Edytowane przez mathu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rubik nawet prowadził kiedyś program o tematyce komputerowej w PRL tv. Człowiek orkiestra :lol:


-------------

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dla mnie,Panerai,no może poza Submersible pasuje do garnituru,chociaż to też jest kwestia gustu.Generalnie,to ja mam się dobrze czuć z danym zegarkiem na nadgarstku i nie bardzo mnie to interesuje czy komuś się to podoba czy nie.Każdy ma prawo ubierać się tak jak uważa za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz...od Ingenieura Vintage do PANERAI Luminora jest tak daleko...jak od Opla Astry do BMW serii 3...zero podobieństwa jak na mój gust.

 

Łukasz, pisałem o podobieństwie klimatycznym. Nie wiem jak to inaczej określić, ale to są zegarki z tej samej bajki. Nie miałem natomiast na myśli podobieństwa dosłownego, bo Panerai jest w tym względzie firmą niepowtarzalną. Nikt inny nie może poszczycić się tak odmienną i nieprzekombinowaną stylistyką. Pomijam oczywiście wszelkie chińskie klony, bo o podróbach nie mówimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wątku: Co noszą sławni ludzie, a nie jaki zegarek nosimy do garnituru :lol:


 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Rubik nawet prowadził kiedyś program o tematyce komputerowej w PRL tv. Człowiek orkiestra :lol:

Rubik prowadził program Multimedialny Odlot na Polsacie i dużo wtedy pisał na grupach dyskusyjnych o grach.

 

Łukasz, pisałem o podobieństwie klimatycznym. Nie wiem jak to inaczej określić, ale to są zegarki z tej samej bajki. Nie miałem natomiast na myśli podobieństwa dosłownego, bo Panerai jest w tym względzie firmą niepowtarzalną. Nikt inny nie może poszczycić się tak odmienną i nieprzekombinowaną stylistyką. Pomijam oczywiście wszelkie chińskie klony, bo o podróbach nie mówimy.

Czy ty w ogóle wiesz jak wygląda zegarek o którym piszesz?

 

iw3233-01_main.jpg

 

Chyba raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie może jednak ktoś wie, co to za zegarek? Ja nie potrafię tak jak wy rozpoznać zegarka ze zdjęcia więc ... Pomożecie? s235187.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czy ty w ogóle wiesz jak wygląda zegarek o którym piszesz?

 

Nie tylko wiem jak wygląda, ale ja ten zegarek nosiłem, więc...

 

Chyba raczej nie.

 

...przestań się wygłupiać. Nie wiem ile trzeba mieć w sobie złej woli żeby nie chcieć zrozumieć tego, co chciałem przekazać.

 

Z mojej strony EOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Doskonale rozumiem że miałeś na myśli zwykłego Inżyniera który istotnie ma wiele wspólnego z ekstrawagancją Panerai.

 

Inżynier Vintage to 100% garniturowiec i nie jest ani trochę podobny do Pama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Doskonale rozumiem że miałeś na myśli zwykłego Inżyniera który istotnie ma wiele wspólnego z ekstrawagancją Panerai.

 

No właśnie nie. Jeszcze raz szybko napiszę o co mi chodziło i zamykamy ten temat. Miałem na myśli Inge Vintage. Jeżeli przyjmujemy, że klasyczne Patrimony o grubości koperty 4 mm to typowy garniturowiec, to na zasadzie logiki Ingenieura Vintage należałoby uznać za zegarek typu casual. Spora część modeli Panerai również wpisuje się w typ zegarka "casual", a więc jest z tej samej bajki co Inge Vintage, który ma średnicę koperty ponad 42 mm i słuszną grubość 14,5 mm. Pisz co chcesz, ale w kontekście rozmiarów koperty, IWC Ingenieur Vintage na pewno nie jest dyskretnym zegarkiem, a tego należałoby oczekiwać od typowego klasycznego garniturowca. Historyczne nawiązania wspomnianego modelu IWC oraz zegarków Panerai sprawiają, że to w sumie czasomierze z tej samej bajki choć oczywiście Panerai znacząco odróżnia się wyglądem. I właśnie to miałem na myśli. Uff.

 

PS. A jeżeli Panerai 233 to typowy sportowy zegarek, to czym jest w takim razie np. chronograf TAG Heuer Carrera Caliper ???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani która jest całowana ma zegarek Michaela Kors'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-357-0-88369700-1331339793.jpg

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czy zgadujesz?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję? Hmm... Ja bym raczej powiedział, że się domyślam. Przecież nawet nie wiem, kto na zdjęciu jest przedstawiony, w dodatku fotka nie jest najlepszej jakości, ale już po samym spojrzeniu na tarczę pierwsza myśl jaka przychodzi to oczywiście Breitling. Mogę się oczywiście mylić, podałem tylko własną teorię...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.