Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że to był najlepszy minister edukacji od czasów po 90tym. Oczywiście dla mnie także jego poglądy na niektóre sprawy są zbyt konserwatywne ale akurat w edukacji się one przydają, miał plan...pomysły była szansa że to nie młodzież będzie rządziła nauczycielami tak jak to jest obecnie tylko będą jakieś realne środki dyscyplinujące....no ale nagonka medialna była silniejsza. Obecnie to nawet nie wiem kto jest ministrem edukacji...prawdopodobnie siedzi cicho i nic nie robi. Łybackie z SLD itd rozwaliły totalnie system edukacji w Polsce za co moim zdaniem powinna stanąć przed sądem ds. zbrodni na Narodzie Polskim. Bo niestety ale jak ktoś bezmyślnie manipuluje w systemie edukacji to wyrządza ogromną szkodę. Żaden Polonista ani Polonistka nigdy nie powinna być ministrem edukacji bo to ludzie oderwani od rzeczywistości. Nasz system edukacji ciągle stacza się w otchłań...a wystarczyło nic nie gmerać w nim bo co jak co ale za komuny edukacja była porządna.

Pomysły z likwidacją techników to już w ogóle wołają o pomstę do nieba..na efekty długo czekać nie trzeba było produkujemy armie ludzi bez żadnej wiedzy praktycznej....sami teoretycy.

Koniec offtopa :)

 

Ten Longines także mi się podoba....bardzo wyważony zegarek.

 

No to jeszcze raz Putin :) Ten co spotkanie to chyba inny zegarek :)

Putin_ostatni_raz_2326781.jpg

 

Tym razem nie wiem co to jest...wygląda na jakiegoś pilota.

 

Edit: Jeśli mnie wzrok nie myli to IWC Pilot <_<

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taniosc tego longinesa jest slusznym powodem do drwin ?


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Edit: Jeśli mnie wzrok nie myli to IWC Pilot :unsure:

 

Wzrok Cię nie myli. Wygląda mi to na IWC Mark XV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taniosc tego longinesa jest slusznym powodem do drwin ?

 

A kto drwi z tego Longinesa?Bo ja widzę same pozytywne opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papież używał też Eberharda ( nie wiem jaki model )

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2077736.html

Widzę że jest problem z otwieranie dlatego dodam treść.

 

 

Zegarek od papieża najdroższy

2004-05-17 13:26

Należący do Ojca Świętego Jana Pawła II szwajcarski zegarek marki Eberhard sprzedano za 50 tys. zł podczas specjalnej charytatywnej "Aukcji zegarków" sławnych ludzi.

Zegarek Papieża Jana Pawła II jest z limitowanej serii i ma wygrawerowany napis "DM 88-98". Koperta zegarka wykonana została ze złota i stali szlachetnej. Zegarek jest wodoszczelny.

Edytowane przez calmdabtuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łybackie z SLD itd rozwaliły totalnie system edukacji w Polsce za co moim zdaniem powinna stanąć przed sądem ds. zbrodni na Narodzie Polskim. ...........Nasz system edukacji ciągle stacza się w otchłań...a wystarczyło nic nie gmerać w nim bo co jak co ale za komuny edukacja była porządna.

Pomysły z likwidacją techników to już w ogóle wołają o pomstę do nieba..na efekty długo czekać nie trzeba było produkujemy armie ludzi bez żadnej wiedzy praktycznej....sami teoretycy.

 

 

brawo za ten OT ! :unsure:

Łybacka do tej pory uważana jest za autorytet w materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: Jeśli mnie wzrok nie myli to IWC Pilot :unsure:

 

Co jak co ale PUTIN zawsze ma fajne zegarki ale w Rosji nie ma demokracji, naszych za takie zmienianie drogich zegarków zjadłaby opinia publiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-5736-0-85340200-1331558398.jpg

post-5736-0-71412300-1331558395.jpg

post-5736-0-85864200-1331558397.jpg

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Uważam że to był najlepszy minister edukacji od czasów po 90tym. Oczywiście dla mnie także jego poglądy na niektóre sprawy są zbyt konserwatywne ale akurat w edukacji się one przydają, miał plan...

O jego "konserwatyzmie" najlepiej świadczy fakt, że sprawowanie urzędu rozpoczął od przyznania matury tępakom którzy nie potrafili uzyskać nawet tych kilkunastu procent wymaganych do zdania po reformie Łybackiej. Ten człowiek całkowicie się skompromitował po zaledwie kilku tygodniach sprawowania władzy.

 

Nawet eseldowcy (!!!) nie wpadli na pomysł praktycznie całkowitego zlikwidowania wymagań na egzaminach maturalnych. Dobrze że pomysł z amnestią został potem uwalony w TK.

Edytowane przez mathu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gents bez polityki proszę :unsure: Każdy ma swoje przekonania i opinie i drugiej osoby nie przekona a szkoda zaśmiecać wątek takim OT.

Ewentualnie jak ktoś sobie lubi podyskutować to może założyć polityczny wątek i tam polemizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brosnan juz w kolejnym filmie jest z tym PAMem na bransie... Prywatny może?;-)

 

 

No właśnie w kwestii Brosnana i Autora Widmo (swoją drogą dobry film nakręcony w starym stylu bez zbędnych fajerwerków) oprócz PAMa w innych scenach do garnituru nosił jakąś klasyczną "kostkę", z Jeeves obstawialiśmy Zenitha lub JLC ale tak naprawdę to sporo jest takich modeli, kojarzycie może co był za model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putin czesto nosi ciekawe czasomierze. Widzialem go kilka razy z Patkami, a ten na zdjeciu to chyba IWC XV lub XVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Tyszkiewicz :D To chyba jednak Cartier, nawet kamyk w koronce widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Brosnana i Autora-Widmo to kwadratowy zegarek wyglada mi na GP z serii Heritage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w Rosji nie ma demokracji

 

I bardzo dobrze.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Putin czesto nosi ciekawe czasomierze. Widzialem go kilka razy z Patkami, a ten na zdjeciu to chyba IWC XV lub XVI.

 

Pisałem o tym wcześniej. To Mark XV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gwiazdy NBA noszą nie tylko wysadzane brylantami Audemarsy - oto Juwan Howard i jego Pam276 Tourbillion. Juwan Howard jest miłośnikiem zegarków i ma ich sporą kolekcję.

 

Ngmk0.jpg

 

Xauz2.jpg

 

foto: Victor Nguyen @ Paneristi.com


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gwiazdy NBA noszą nie tylko wysadzane brylantami Audemarsy - oto Juwan Howard i jego Pam276 Tourbillion. Juwan Howard jest miłośnikiem zegarków i ma ich sporą kolekcję.

 

Ngmk0.jpg

 

Xauz2.jpg

 

foto: Victor Nguyen @ Paneristi.com

 

Tiaaaaaaaaaa...tylko pozazdrościc takich PAMów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nosi Miedwiediew??

Strzelę, że to Breguet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Strzelę, że to Breguet.

 

I możesz mieć rację. Prezydent Rosji nosi też zegarki Ulysse Nardin i Blancpain. Widać ma dobry gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba było

 

d509567dd476bb9a.jpg


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.