Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Colliny-w młodości był chory więc wygląda tak a nie inaczej.Z nieszczęścia drugiego człowieka nieładnie jest się śmiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Dzień Dobry TVN, Ryszard Kalisz prezentował swoją garderobę tj. garnitury szyte na miarę, koszule.

Na nadgarstku złoty zegarek.

Może za jakiś czas podwieszą ten materiał na stronie tego programu.

 

Trochę udało mi się dostrzec ale to za mało na identyfikację, nic do głowy mi też nie przychodzi.

Elegancki, okrągły, na pasku.

Na godz. 12 mała tarcza w złotej obwódce ala Ulysse Nardin Maxi Marine.

Na godz. pomiędzy godz 4 a godz 5 "wycieraczka" ze złotym paskiem "zakresu" jak w Tag Heuer Link Calibre S.

 

Jest i Filmik

 

3:37, 3:23

Modny Ryszard i jego zegarek

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma na ręku Kalisz, natomiast Jacyków ma na reku HUBLOTa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Colliny-w młodości był chory więc wygląda tak a nie inaczej.Z nieszczęścia drugiego człowieka nieładnie jest się śmiać...

 

Myślę, że marcomartin tego nie wiedział (ja też nie wiedziałem) i nie śmiał się z nieszczęścia drugiego człowieka. Co do urody itd. to kwestia indywidualna. Dla jednego lub jednej ktoś może wyglądać jak bazyliszek, a dla kogoś innego może być najpiękniejszy na świecie :lol:

Marcomartin żartobliwie wyraził swoją opinię i chyba nie ma sensu się o to kłócić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że marcomartin tego nie wiedział (ja też nie wiedziałem) i nie śmiał się z nieszczęścia drugiego człowieka. Co do urody itd. to kwestia indywidualna. Dla jednego lub jednej ktoś może wyglądać jak bazyliszek, a dla kogoś innego może być najpiękniejszy na świecie :lol:

Marcomartin żartobliwie wyraził swoją opinię i chyba nie ma sensu się o to kłócić :P

Chodziło mi o jego przenikliwy wzrok a nie łysinę. Też nie wiedziałem o chorobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie napisałem bo właśnie nie wszyscy o tym wiedzą,absolutnie nie miałem na celu żadnej kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nei wiem jaki zegarek ,ale dzieki za film . <_<:lol::)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.Lange?


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlwp64cwahy0vru3f0ko.jpg

 

 

 

 

A może to jakiś najnowszy przedpremierowy model Polpory ...

 

 

<_<

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą zdumiewające, że w dziale "ZAGADKI" zgadujecie zegarki po szwie na pasku,a tu macie cały, i nikt nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą zdumiewające, że w dziale "ZAGADKI" zgadujecie zegarki po szwie na pasku,a tu macie cały, i nikt nie wie.

 

Chyba do działu "Zagadki" to trzeba przenieść...

Znawcy do tego działu nie zaglądają...

Nie spodziewają się jakiś dużych wyzwań.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno i nieprawda. ;)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takiego zdjęcia to niestety nic nie da się powiedzieć. Może jakiś Longines. Ale koperta wygląda na 40mm - raczej duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na pierwszy rzut oka - Stowa pomyślałem, ale to niemozliwe :rolleyes: możliwe że to Longines. Wcześniej nosił reklamówkę Żywca i to jeszcze źle zakładał

z4092254X.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że Na jednym ze zdjęć z konferencji widać zegarek Granta i ma on dokladnie taki sam zegarek z jakiego słynął Adamek taki duuuuży z kolorową tarczą. Dotychczas Adamek właśnie taki nosił.....a tutaj zmiana zegarka...czyżby Panowie się wymienili ? :) PS. Na ważeniu Grant miał zaś jakiegoś g-shocka ale ja się nei znaju na modelach G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.