Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

post-22779-0-96595800-1331591196.jpg Edytowane przez maciato

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Carrera,dostal za darmo w jednym z salonow jubilerskich w Szczecinie(chcial zaplacic,ale wlasciciel salonu wypowiedziam magiczne...od firmy...;)

Edytowane przez Adi
Kopiowanie zdjęć z tej samej strony nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd znasz alex74 tą historię?

Tak myślałem, że Tag, ale coś mi nie pasowała tarcza na 3ciej.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd znasz alex74 tą historię?

Tak myślałem, że Tag, ale coś mi nie pasowała tarcza na 3ciej.

Opowiedzial mi spzedawca z tego salonu...jak sie napocil wyliczajc dobry rabat...a szef jednym zdaniem zalatwil sprawe:););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timbalandowi ukradli zegarek za 2mln i chciał się ''ponoć'' powiesić ;) ...mam nadzieje że nikomu z forumowiczów to nie przyjdzie do głowy nigdy ;)

 

ARTYKUŁ

Edytowane przez Jappaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brad mu ukradł? :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi pan Calvin Klein??

 

Link do stronki z fotką:

 

http://www.pudelek.p...lopaka_zdjecia/

 

Fajnie, że nas uroczyłeś takimi zdjęciami. Ty pracuj lepiej a nie pudelka czytasz :D

Czy to ważne jaki zegarek ma Klein...ważne jakie ma pośladki jego chłopak!!!!!B):rolleyes:

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calvin nie ma jakiegoś Rolka?A co do tego chlopaczka to obslugujacy PS trochę przesadził z dorysowywaniem mięśni :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że nie tylko zegarek może się spodoba więc nie mogłem się powstrzymać : )

 

 

 

Fajnie, że nas uroczyłeś takimi zdjęciami. Ty pracuj lepiej a nie pudelka czytasz :D

Czy to ważne jaki zegarek ma Klein...ważne jakie ma pośladki jego chłopak!!!!!B):rolleyes:


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie pytam kto to, ale co to?

 

Strzelam, że niemiecki UTS.....ale to tylko strzał. Nie wiem czy generał pozwolił by sobie na taką rozrzutność :rolleyes: No chyba, że dostał od komando z Niemiec. Albo niemcy uznali go za celebrytę....i dostaje od nich gażę za reklamowanie zegarka....pozwoliłem sobie na takie wnioskowanie bo na zdjęciu Pan Jenerał prezentuje zegarek profesjonalnie....tak jak to robią celebryci powiązani z markami w sesjach zdjęciowych.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że niemiecki UTS.....ale to tylko strzał. Nie wiem czy generał pozwolił by sobie na taką rozrzutność :rolleyes: No chyba, że dostał od komando z Niemiec. Albo niemcy uznali go za celebrytę....i dostaje od nich gażę za reklamowanie zegarka....pozwoliłem sobie na takie wnioskowanie bo na zdjęciu Pan Jenerał prezentuje zegarek profesjonalnie....tak jak to robią celebryci powiązani z markami w sesjach zdjęciowych.

 

Każda firma ma pewną grupę docelową..., ale dalej nie wiem, co to za zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma ma pewną grupę docelową..., ale dalej nie wiem, co to za zegarek?

 

Wszystkie modele UTS są podobne....chyba nie sądzisz że ktoś na podstawie tak marnego zdjęcia wskaże konkretny model. Aż tak bardzo Cię to inteesuje jaki konkretnie to model UTS? bo mnie jakoś nie szczególnie. Warto zaznaczyć że ten Pan według zegarkowego ''sawułarwiwu'' popełnił ''fopa'' bo ten zegarek ( diver) nie pasuje kompletnie do stroju wizytowego. Pod koszulę to go raczej nie wciśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele UTS są podobne....chyba nie sądzisz że ktoś na podstawie tak marnego zdjęcia wskaże konkretny model. Aż tak bardzo Cię to inteesuje jaki konkretnie to model UTS? bo mnie jakoś nie szczególnie. Warto zaznaczyć że ten Pan według zegarkowego ''sawułarwiwu'' popełnił ''fopa'' bo ten zegarek ( diver) nie pasuje kompletnie do stroju wizytowego. Pod koszulę to go raczej nie wciśnie.

 

Pan ma taki życiorys, że to raczej nie fopa, tylko nawiązanie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.