Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy już nie było wcześniej,ale:

 

Fidel-Castro-Rolex-GMT-Master-.jpg

 

C1.jpg

 

 

1.jpg

 

Ozzie-Osbourne-Rolex-Daytona.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie nam zrobilo rolexowo. Nie kumam jak mozna nosic dwa zegarki i to jeszcze na jednym nadgarstku :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam jak mozna nosic dwa zegarki i to jeszcze na jednym nadgarstku :)

 

Bo to burżuj był... :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to burżuj był... :):)

 

Szedł na łatwiznę. Nie musiał się zastanawiać, który założyć danego dnia bo zakładał obydwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze jeszcze ma nogi sobie nie załozyl :) chociaż, wiadomo to?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 zegarki założył i zaraz jakie obruszenie pfi. Poniżej Św. P. Prezes Swatch Group Mr. Hayek ...dobrego gustu to on nie miał...i już nawet nie chodzi o zegarki jakie nosił ale ten krawat!!! :) .....na biznesie się znał :)

 

cap_1202_e.jpg

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Fidel czasu moskiewskiego lub kongijskiego potrzebował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Co ma na ręce Rysiek (bynajmniej nie z Klanu)?

 

984738,205268,9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasunęła mi się myśl: nosi coś co nie pasuje do stroju i Jego stanowiska. Ale co kto lubi.

 

Może jakiś Timex?


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Kuźwa i to do garnituru xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mało to razy widzieliscie u tych "znanych" np giszoka do gajerka? np dzisiaj Maciej Skorża przed meczem na szczycie z Wisłą Kraków i jego protrek :

 

post-27475-0-02504300-1331635056.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Osobiście dla mnie to brak gustu czyt. tragedia :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet pracuje w innej branży...prócz tego może jest związany sponsoringiem; tutaj akurat dokładność kearca jest zrozumiała- im prostszy tym lepiej.

p.s. carlito spójrz na jego oczy....zmęczenie- można się nie czepiać :)

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale do marynarki ? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakimś poscie była już dyskusja dot. "ile dać za zegarek", stosownie do stroju.... itp (stanowisko, typ pracy etc.). niektórzy przywiązują do tego wagę inni nie; dla jednych jest to element życia ( bez którego nie mogą się obyć) a dla innych poprostu ...zegarek. facet poprostu patrzy na zegarek jako narzędzie do odmierzania czasu i nic więcej. ja mam tak samo np. z telefonem komórkowym: ma dzwonić!!! a nie robić zdjęcia ( od tego jest aparat); odtwarzać muzykę ( od tego jest zestaw)itd.itd.tym torem myślenia można niedługo dojść do wniosku że inny telefon na spacer; inny do pracy; inny na wieczór. gdyby miał podróbę- to co innego- można się czepiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu facet wiekszosc czasu pracuje w dresie i generalnie chce miec jeden zegarek. A pala sie sportem wiec sportowy zegarek jest mu na reke :)

Daje glowe ze by sie zle czul z np. z portugalczykiem...

 

A tak poza tym to fakt, ze z marynarka to glupio wyglada...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pawel007. Równie dobrze ludzie z inną pasją (fotografia, audio, informatyka, moda itp) mogą się czepiać naszych rzeczy, upodobań (że nie robimy zdjęć lustrzanką itp). Osobiście nie założyłbym takiego zegarka do stroju formalnego, ale nie ma co tego wytykać, bo wiem że znajdą się hobbyści z innych dziedzin, którzy wytkną mi moje błędy. Nie można się znać na wszystkim. Zatem gdyby mnie zapytał o radę, to bym mu powiedział, że taki zegarek nie pasuje do tego stroju. Ale na pewno nie zamierzam się temu dziwić, czy wyśmiewać.

 

Zresztą temat był wałkowany. Nie ma sensu się nad nim rozwodzić :)

Edytowane przez yanek

Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo podczas meczu potrzebuje rozbudowanego stopera?

No przestan. Zobacz na innych ludzi z klasa z tej branzy jakich uzywaja stoperow.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - popatrzcie na to z tej strony. Założę się, że większość z Was (i ja też, żeby nie było), popełnia podstawowe błędy w doborze ubrania - koloru kroju, itd. Przecież kolor dobiera się m.in. do karnacji, a krój do sylwetki. Są pewne zasady, których trzeba się trzymać, by uchodzić za "dobrze ubranego" (i nie dotyczy to tylko stroju oficjalnego, wręcz przeciwnie). Myślicie o tym na co dzień? Sądzę, że nie wink.gif Większość z nas stosuje do ubioru zasadę "ok, jakoś to wygląda, więc jest ok". Ten pan ma to samo w stosunku do zegarków - czarny jest, więc się nie rzuca w gały i pasuje kolorem do marynary.

 

Dress-kod zegarkowy jest po prostu elementem dress-kodu w ogóle.

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to porównał do tego...:D;):)

skarpety_i_snadaly.jpg

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A jakie macie zdanie odnośnie zakładania do garnituru zegarka na bransolecie ?. Royal Oak pasuje czy nie powinno się go nosić do stroju formalnego ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie zdanie odnośnie zakładania do garnituru zegarka na bransolecie ?. Royal Oak pasuje czy nie powinno się go nosić do stroju formalnego ?.

 

Jak to już bylo wiele razy mówione o gustach się nie dyskutuje ;) - każdy może chodzić jak chce i w czym chce i nic mi do tego

 

a nawiązując do tematu - było już ale przypomnę

 

houseseason5episode24s0.jpg

housepathfinder2.jpg

post-22153-0-27621500-1331635136.jpg

post-22153-0-59748100-1331635137.jpg


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.