Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem niewolnikiem tych sztywnych reguł i ubieram się tak jak uważam za słuszne. Oczywiście nie zakłam sandałów i skarpet itp. anomaliów, ale gdybym nie miał pod ręką zegarka garniturowego na pasku pewnie bez żadnego problemu założyłbym zegarek na bransolecie (nie miałem jeszcze takiej sytuacji). Mam swoje wymogi co do ubioru i tyle. Pewnie na co dzień łamię wiele z zasad tzw. dobrego ubierania się, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie zdanie odnośnie zakładania do garnituru zegarka na bransolecie ?. Royal Oak pasuje czy nie powinno się go nosić do stroju formalnego ?.

Do garnituru taki zegarek jak AP Royal Oak czy Rolex Submariner, czy OMEGA PO mała jak najbardziej. Oprócz bardzo formalnego stroju na wystawny bankiet, moim zdaniem pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie zdanie odnośnie zakładania do garnituru zegarka na bransolecie ?. Royal Oak pasuje czy nie powinno się go nosić do stroju formalnego ?.

 

 

 

 

IMO podział

pasek=>garnitur

bransoleta=>casual

jest idiotyczny.

 

Omega Hour Vision na bransolecie pasuje moim zdaniem tylko do formalnego stroju. A Certina DS Action Chrono na pasku tylko casual. Ten RO, który planujesz kupić moim zdaniem ujdzie do garnituru, ale bardziej do stroju koszula bez krawata+spodnie (niekoniecznie w kant). Tak samo PO czy Rolek Sub.

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do eleganckiego garnituru musi być zegar na pasku. Do bardziej sportowej marynarki oczywiście bransoleta jest ok.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem niewolnikiem tych sztywnych reguł i ubieram się tak jak uważam za słuszne. Oczywiście nie zakłam sandałów i skarpet itp. anomaliów, ale gdybym nie miał pod ręką zegarka garniturowego na pasku pewnie bez żadnego problemu założyłbym zegarek na bransolecie (nie miałem jeszcze takiej sytuacji). Mam swoje wymogi co do ubioru i tyle. Pewnie na co dzień łamię wiele z zasad tzw. dobrego ubierania się, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś ;)

i ostatnie zdanie jest podumowaniem dyskuji- zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie tylko elektroniki na gumowym pasku (szczegolnie) nie pasuja do garnituru i sa odbierane jak brak smaku/gustu. Cala reszta, czy na bransolecie czy nie, z chronografem czy bez, nie ma znaczenia. "Dobra" marka i porzadny zegarek (mechanizm) broni sie sam i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie tylko elektroniki na gumowym pasku (szczegolnie) nie pasuja do garnituru i sa odbierane jak brak smaku/gustu. Cala reszta, czy na bransolecie czy nie, z chronografem czy bez, nie ma znaczenia. "Dobra" marka i porzadny zegarek (mechanizm) broni sie sam i tyle :)

Zmiany, jakie nastąpiły odnośnie tego, co nosi się do garnituru, można zauważyć na bardzo wysokim szczeblu.

Popatrzcie na to zdjęcie (a także na poprzednie i następne):

http://fakty.interia.pl/galerie/styl-zycia/zareczyny-ksiecia-williama/zdjecie/duze,1367744,18,274

Ojciec, książę Karol, miał przed 30 laty zegarek na pasku. Jego syn ma dzisiaj do garnituru, przy bardzo uroczystej okazji, zegarek na metalowej bransolecie. Rzecz kiedyś zupełnie nie do pomyślenia, a dzisiaj normalna. Przynajmniej na królewskim dworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, jakie nastąpiły odnośnie tego, co nosi się do garnituru, można zauważyć na bardzo wysokim szczeblu.

Popatrzcie na to zdjęcie (a także na poprzednie i następne):

http://fakty.interia...,1367744,18,274

Ojciec, książę Karol, miał przed 30 laty zegarek na pasku. Jego syn ma dzisiaj do garnituru, przy bardzo uroczystej okazji, zegarek na metalowej bransolecie. Rzecz kiedyś zupełnie nie do pomyślenia, a dzisiaj normalna. Przynajmniej na królewskim dworze.

 

 

Też zwróciłem na to uwagę,

 

czyżby książę William to "agent jej królewskiej mości" :) :)

 

4d36fa8b3454d62c.jpg

 

troche się tym martwię, taka fajna d..a a ja na zegar patrzę:)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-28051-0-07354400-1331636187.jpg<

post-28051-0-12057700-1331636182.jpg

post-28051-0-33436400-1331636183.jpg

post-28051-0-49264600-1331636184.jpg

post-28051-0-30511900-1331636185.jpg

post-28051-0-28744300-1331636186.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, o co chodzi z dwoma zegarkami u Maradony.

Ma to związek z jego dwiema córkami i miejscami (a więc i strefami czasowymi) w których aktualnie przebywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, o co chodzi z dwoma zegarkami u Maradony.

Ma to związek z jego dwiema córkami i miejscami (a więc i strefami czasowymi) w których aktualnie przebywają.

 

Pomyślałem o tym, że może chodzić o różna strefy ale po to są zegarki z GMT.

No ale jak się ma tyle kasy :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają Andres Iniesta i Joan Laporta?

 

Pierwszy Hublot Big Bang, drugi - na początku wyglądał mi na Cartiera Pashę Seatimer - ale coś brejslet nie pasuje.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lato nosi brzemię dobijania polskiej piłki..

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lato nosi brzemię dobijania polskiej piłki..

 

Sądząc po zegarku i samochodzie to całkiem nieźle na tym wychodzi.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lato nosi brzemię dobijania polskiej piłki..

 

Gołym okiem widać jak mu ciężko :) normalnie żal mi go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na początku nie widziałem :)

post-29868-0-36548800-1331636533.jpg

post-29868-0-53131000-1331636534.jpg

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopard flying diamonds

Happy Diamonds


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) no , to się Czarnecki wystukał :)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.