Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Podpadasz fanowi starych samochodów. Chociaż wiem, że masz raczej na myśli te z szybami pomalowanymi olejną na czarno, wielkim spoilerem i "złotymi" felgami wystającymi poza obrys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

złote felgi widziałem tylko w subaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do młodego pokolenia do dzisiaj widzimy 18-to -25 latków jeżdżących albo raczej leżących pod swoimi czarnymi 20-LETNIMI BMW :shock: ...no ale zadają szyku :? ...więcej naprawiasz niż jeździsz ale...no masz go.

 

Akurat wybrales troche kiepskie argumenty - albo niedopowienio ich uzywasz. Zamiast uzywac stwierdzenia "20-letnie BMW" mogles uzyc BMW z czarnymi szybami, niebieskimi zarowkami, itd, ktore bardziej byloby adekwatne do tego co piszesz.

Znam wiele majetnych osob, ktore z wyboru jezdza 15-20 letnimi autami, skoro alternatywa to: http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=728405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja napewno nie będę jeździl takim starociem bo nowe auto może się i psują ale są o niebo bezpieczniejsze. A to dla mnie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja napewno nie będę jeździl takim starociem bo nowe auto może się i psują ale są o niebo bezpieczniejsze. A to dla mnie ważne.

 

Po pierwsze moze przeniesiemy sie do "samochodowego" watku.

Po drugie natomiast - widzialem kilka razy konfrontacje samochodow kostruowanych w latach 70 - na przyklad starej S-klasy Mercedesa (W126), z nowoczesnymi (w/g Ciebie bezpiecznymi) autami pokroju Opla Corsy, Astry, Peugeota 206, 307. Itd... Zgadnij, z ktorego samochodu mieli szanse wysiasc ludzie, a z ktorego trzeba bylo ich wycinac? Poduszka powietrzna nie zastapi Ci metra trwalej, niemieckiej stali, ktora musi sie zgniesc, zanim zaczna sie gniesc Twoje nogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpadasz fanowi starych samochodów. Chociaż wiem, że masz raczej na myśli te z szybami pomalowanymi olejną na czarno, wielkim spoilerem i "złotymi" felgami wystającymi poza obrys.

 

Tak dokładnie mam na myśli to co tu napisałeś. Natomiast jak napisałem nie dziwię się specjalnie takim zachowaniom i raczej mnie nie denerwują bo mniej więcej domyślam się o co chodzi tym ludziom.Jedno jest pewne: wielu młodych Polaków nie różni się w tym wypadku od rapera bo gdyby nagle dostali kilka milionów $ za płytę to pewnie kupiliby sobie nowe BMW z silnikiem od promu kosmicznego. Co innego ludzie wychowani w normalnych warunkach, gdzie będąc dziećmi mieli wszystko w normie i pod dostatkiem w zdrowych proporcjach i bez przesady..wtedy zwykle nie dochodzi do takich przerysowań w przyszłości.Ale jak już zaznaczyłem mi to nie przeszkadza.


JURECZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze współczuję temu człowiekowi, który pisał na temat problemów z Peugeot 307. Powinni mu wymienić samochód na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Jak ktoś ma znajomych mechaników(tylko porządnych a nie serwisantów co bez ksiązki nz procedurami ani rusz)to mu powiedzą jaka jest trwałość dzisiejszych wozów w porównaniu ze starymi.

Dziś rządzi konsumcja i auto ma mieć tysiące bajerow a że bezawaryjnie jeżdzi 2 lata(oby) to nic.Po 3-4 latach wchodzi nowy model a stary idzie do żyda(czytaj Polaka,Ukraińca i.t.d.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...'reklamówki' typu: bond, kusznierewicz itp zupelnie mnie nie przekonują do danej marki...dskoro widzę ich prywatnie z zegarkami innych firm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie trafia umieszczenie zegarka w filmie. Może niekoniecznie zachęca do kupna, ale ładnie pokazany zegarek zapada mi w pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie Ligę Mistrzów?

Trener Olimpicu ma Omegę PO z pomarańczowym bezelem na pomarańczowym pasku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie 8) Ale zegarka nie przyuważyłem :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek i bezel rzucają się w oczy, więc od razu z tym skojarzyłem.

Nie pij tylko oglądaj. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukass, druga bramka Milanu :shock: :D

 

EDIT

 

Wielki Milan, dwie bramki w 3 minuty :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzecia :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukass, druga bramka Milanu :shock: :D

 

EDIT

 

Wielki Milan, dwie bramki w 3 minuty :twisted:

 

Fuksiarze Włosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział tak - szczęście sprzyja lepszym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedział tak - szczęście sprzyja lepszym :D

 

Tak właśnie to sobie tłumaczą fuksiarze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie Ligę Mistrzów?

Trener Olimpicu ma Omegę PO z pomarańczowym bezelem na pomarańczowym pasku. :D

 

Też to zauważyłem ale wolałem obejrzeć mecz do końca zanim tu wpadłem ( a właściwie cały czas czekałem na nadgarstek Houliera :wink: )

 

Za to kiedyś na jakimś zdjęciu wydawało mi się, że trener Chelsea Murhino (czy jak to się tam pisze) miał UN Michelangelo Gigante - ale mogę się mylić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że ta Omeaga do kurtki skórzanej pasuje, ale do garnituru czarnego zresztą to trochę nie bardzo, no chyba że był noszony "po włosku" - brązowe buty i pasek. Niestety nie widziałem tych dodatków u trenera Huliera.

Na początku chciałem żeby wygrał Lion ale widzę że on poza jednym geniuszem Juninio to nawet za dobrze w polu karnym przeciwnika nie byli za bardzo kreatywni... w konsekwencji gdyby przeszli do kolejnej rundy na ciekawy mecz nie można by było z ich strony liczyć...

Milan pokazał że jest bardzo błyskotliwy. Może nie przepadam za nimi ale wygrali zasłużenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.