Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi sie wydaje czy Martyna Wojciechowska nosi meskie zegarki? Ktoś wie co dokładnie ma na ręku?

Kolega corten pisal kiedys, ze nosi Fossila... Nie znam dokladnej oferty tej firmy. Prawda to?

 

IMG_4393.JPG

IMG_9843.JPG


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając zdjęcia wyżej to u pani Wojciechowskiej na nadgarstku ostatnio można dostrzec Paneraia.


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tej baby.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ją lubie. choc nie rozumiem chwilami tego co robi, ale to dotyczy raczej jej prywatnych spraw i nic mi do tego. a ma pasje, jest nietuzinkowa, inteligentna i znalazla super pomysl na zycie zawodowe. bezapelacyjną jej zaleta jest to, ze lubi zegarki.. wiec nie wolno wam o niej zle pisac bo kto wie czy to nie nasza siostra-forumowiczka :P

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu, ty nie lubisz nikogo oprócz plastikowych silikonów, których zdjęcia wklejasz w wiadomym wątku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu, ty nie lubisz nikogo oprócz plastikowych silikonów, których zdjęcia wklejasz w wiadomym wątku....

 

i Korwina Mikke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątku "Co nosili znani i sławni" wiec wklejam tu. Mam nadzieję, że w Polsce nie zaczną wpadać na podobne pomysły.

 

http://www.tvn24.pl/0,1684265,0,1,szef-f1-pokazal-skutki-pobicia,wiadomosc.html

Edytowane przez Góral

"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem fanem tego serialu i ciesze sie z Twojego wpisu bo mnie meczylo, ze nie moge rozszyfrowac tego zegarka-stawialem na omege :P dzieki

 

ps. przy okazji gratulacje bo fajny zegarek, no i z tego co widzialem- ladnie prezentuje sie na nadgarstku :)

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu, ty nie lubisz nikogo oprócz plastikowych silikonów, których zdjęcia wklejasz w wiadomym wątku....

Oj tam, oj tam   :P i to jest taka odpowiedź kurtuazyjna, bo gdybym odpowiedział tak, jak chcę to pewnie bym bana dostał.

 

Co do Korwina, to nie mogę powiedzieć, że go lubię, bo wcale człowieka nie znam. Mogę jedynie zgadzać się z jego niektórymi (prawie wszystkimi) poglądami. Wojciechowskiej nie lubię, bo mnie denerwuje sam jej wygląd i zachowanie.

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w Polsce nie zaczną wpadać na podobne pomysły.

 

http://www.tvn24.pl/0,1684265,0,1,szef-f1-pokazal-skutki-pobicia,wiadomosc.html

 

Masz na myśli noszenie biżuterii za 220 tys. funtów?

 

Bo jeśli chodzi o patologię, to tej nie brakuje..


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :) i to jest taka odpowiedź kurtuazyjna, bo gdybym odpowiedział tak, jak chcę to pewnie bym bana dostał.

 

Co do Korwina, to nie mogę powiedzieć, że go lubię, bo wcale człowieka nie znam. Mogę jedynie zgadzać się z jego niektórymi (prawie wszystkimi) poglądami. Wojciechowskiej nie lubię, bo mnie denerwuje sam jej wygląd i zachowanie.

 

Czekaj, czekaj bo się gubię :)

Korwina nie znasz i przez to nie możesz powiedzieć, czy go lubisz ,czy nie.

Wojciechowskiej nie znasz, ale możesz powiedzieć, czy ją lubisz, czy nie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli noszenie biżuterii za 220 tys. funtów?

 

Bo jeśli chodzi o patologię, to tej nie brakuje..

 

Z informacji nie wynika, ile przedmiotów skradziono i jakiej były wartości. Można śmiało założyć, że Bernie miał na ręku dość drogi zegarek, jego koleżanka zapewne też. Mam więc nadzieję, że pewna grupa naszych rodaków nie potraktuje tego newsa jako świetnego pomysłu na dorobienie do pensji złomiarza/drobnego handlarza koki.

Edytowane przez Góral

"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji nie wynika, ile przedmiotów skradziono i jakiej były wartości.

 

W news'ie napisali, że zegarki + inne przedmioty o łącznej wartości 220 tys. funtów.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj bo się gubię :)

Korwina nie znasz i przez to nie możesz powiedzieć, czy go lubisz ,czy nie.

Wojciechowskiej nie znasz, ale możesz powiedzieć, czy ją lubisz, czy nie? :P

Zgadza się, ponieważ u Wojciechowskiej w przeciwieństwie do Korwina denerwuje mnie sam wygląd i sposób bycia. Dlatego też nie muszę jej znać, aby jej nie lubić.  Teraz rozumisz? :)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ponieważ u Wojciechowskiej w przeciwieństwie do Korwina denerwuje mnie sam wygląd i sposób bycia. Dlatego też nie muszę jej znać, aby jej nie lubić. Teraz rozumisz? :)

 

post-22904-0-56460100-1331639250.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie :P

 

:)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W news'ie napisali, że zegarki + inne przedmioty o łącznej wartości 220 tys. funtów.

 

No właśnie. Czyli nie wiemy ile warte były te przedmioty. Teoretycznie mogły to być kolczyki za 1 tys. zł a reszta to zegarki.


"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czyli nie wiemy ile warte były te przedmioty. Teoretycznie mogły to być kolczyki za 1 tys. zł a reszta to zegarki.

 

 

A co to zmienia??!!

Czy ja mówiłem coś o proporcjach?

...

 

 

Aaaa.. Już się domyślam.

FYI: zegarek też jest elementem biżuterii, zwłaszcza jak pełni głównie funkcję ozdobną.

 

:)

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało założyć, że Bernie miał na ręku dość drogi zegarek,(...)

Hublota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega michu to dziwny typ czlowieka - ocenia ludzi wogóle ich nie znając. Tak samo jak ocenił moją osobe, wrzucając mnie do wora z typami od czarnego BMW :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpoznajecie zegarek Pique?

 

 

 

a Pep? :D

Edytowane przez Adi
monstrualne fotki - sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.