Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już kiedyś rozszyfrowałem jego "różowe cacko" :unsure:

 

Zapewne mówisz o Tym.. co mu ledwo wystaje spod mankietu koszuli? :lol:

 

palikot_wibrator.jpeg


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten jest czerwony a nie różowy... :unsure:

 

:lol:


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten jest czerwony a nie różowy... :lol:

 

;)

spoko, nie jestem daltonistą, ale pomyślałem sobie, że kolega skius miał na myśli raczej ten czerwony niż ten co Ty przedstawiłeś a którego tak naprawdę nie widać, no chyba, że chodziło o to co trzyma Palikot w prawej ręce... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zdziwiła Pani Katarzyna Zielińska... :unsure: zobaczcie co nosi na nadgarstku :lol:

 

post-34502-0-09465900-1331821992.jpg

 

post-34502-0-26343400-1331821993.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniemam, że to jakiś kucharz?

stawiam na oris/certina

 

To jednak nie jest chyba Certina...

 

mam jakieś nowe zdjęcia:

 

cztsz30ohg4flbbovr_thumb.png

cztsz30ohg4flbbovr.png

 

czy ktoś z Was wie co to za zegarek?

 

Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia ma klase, ale mogłaby sobie zmniejszyć bransolete :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia ma klase, ale mogłaby sobie zmniejszyć bransolete :)

Owszem, fajna, ładna, dobrze ubrana babka z klasą ale ta bransoleta to faktycznie kicha :lol:

Michał, to taka damska stajla, żeby zegar można było kręcić wokół nadgarstka :) coś na wzór zwykłej bransoletki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielina lubi nosić duże zegarki oversized, ale przeważnie jakieś modniarskie nosi.. A Rolka to pewnie od tego swojego narzeczonego zakosiła... tzn pożyczyła na chwilę :lol: On jakiś dyrektor, finansista czy coś.. więc Rolex to pewnie wyposażenie standardowe..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pasuje jej jak khm... do niczego. Do tego wisi jak... :lol:

Porównując do Viki poniżej (klasa), to wyszła na tym... :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielina lubi nosić duże zegarki oversized, ale przeważnie jakieś modniarskie nosi.. A Rolka to pewnie od tego swojego narzeczonego zakosiła... tzn pożyczyła na chwilę :lol: On jakiś dyrektor, finansista czy coś.. więc Rolex to pewnie wyposażenie standardowe..

cytat:

"Żeby zaistnieć wśród gwiazd, oprócz świetnego gustu trzeba niekiedy zabłysnąć drogim gadżetem.

Pewnie dlatego Katarzyna Zielińska na wczorajszej konferencji prasowej TVP zaprezentowała swój nowy zegarek marki rolex.

Ubrana w elegancką acz skromną sukienkę z długim rękawem, aktorka nie rzucała się za bardzo w oczy. Ale wystarczyło znaleźć się bliżej gwiazdy "Barw szczęścia", by stwierdzić, że to tylko pozory.

Zegarek, którym Kasia zastąpiła na przegubie dłoni świecące bransoletki, warty jest bowiem ponad 50 tysięcy złotych! Ciekawe czy Zielińska sama postanowiła go kupić, czy może dostała go od tajemniczego wielbiciela?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że to nasza piosenkarka :lol: a to jakaś aktorka serialowa, ok EOT, już sprawdziłem w Wiki :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat:

Ale Ty mi z cytatami z Faktu, koktajlu24 czy innych ploteczek.pl nie wyjeżdżaj :lol: .. bo tak jak mówię, kobita mogła na chwilę założyć zegarek swojego faceta (bo on akurat ma takiego rolka), a pismaki z bożej łaski, momentalnie zrobią z tego całą aferę lub inną fantastyczną teorię.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty mi z cytatami z Faktu, koktajlu24 czy innych ploteczek.pl nie wyjeżdżaj :) .. bo tak jak mówię, kobita mogła na chwilę założyć zegarek swojego faceta (bo on akurat ma takiego rolka), a pismaki z bożej łaski, momentalnie zrobią z tego całą aferę lub inną fantastyczną teorię.

Zgadza się, pismaki, nie mają pojęcia i uwielbiają tworzyć mity :lol:

Ale nomen omen Fakt pozostaje Faktem, że ładna kobitka ma na rączce konkretnego sikora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę oglądalność liczoną w mln i stosunek ludzi do prawdziwych zegarków, takie info o cenie to musi być prawdziwy shock dla kilku setek tysięcy (?) ludu :lol: Miała po prostu pomysł (albo menadżerka) żeby błysnąć, nawet za cenę klasy :)

 

Edit: Kurant faktycznie, nie widziałem tego tematu wcześniej, nie wciągnął bym się sam teraz w ploty :)

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....no chyba, że chodziło o to co trzyma Palikot w prawej ręce... :)

 

Bravo :)

Bo palykota z plastykiem sam wklejałem kilka stron wcześniej :lol:


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a przypadkiem nie o ten chodziło Koledze?

 

 

No to mnie zastrzeliłeś. :lol: Ten jest tak jakby większy i bardziej czerwony oraz wyraźnie grubszy :) .Zegarek ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym ,że ,,celebryci'' noszą namiętnie ohydne podróby jw wym Zielińska, mam pytanie , czy to jest zgodne z prawem tzn ,czy jest jakiś organ prawny ,który powinien się tego typu chłamem zająć? Czytałem ,że na lotnisku celnicy to chyba byli, złapali pewną kobietę, która miała ordynarną podróbę drogiej torebki i miała w związku z tym przechlapane

sory za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie chyba nie jest przestępstwem (chyba, że dobrego smaku :) ). Handel jest karalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-25812-0-39474700-1331822422.jpg

życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Konior jest taki zegarkowy a w sumie kolega po fachu:)

W środowisku architektów można zobaczyć fajne okazy, ale albo to są designerskie modele albo sztywna klasyka :) takie przynajmniej moje odczucia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Charlize Theron - Rolex Deepsea

Gościu obok - chyba Patek Philippe Aquanaut ref.5156A?

 

Charlize-Theron-Rolex-DEEP-SEA-Lakers-Game-Clapping.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.