Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

post-27913-0-27100700-1331833594.jpg

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie do wiary, obciach tak kompletny, jak ... no brak mi słów - raperzy w towarzystwie pięknych panienek chętnie się fotografują przy luksusowych lub sportowych samochodach - gdzieś po necie są oferty na ferari "budowane" z dostępnych w kraju materiałów i z użyciem "najnowocześniejszej dostępnej obecnie technologii" - może trzeba człowiekowi adres podrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi Ruchu Peja?

post-29832-0-83886300-1331833619.jpg

 

 

 

 

 

Panowie, ten wątek schodzi na psy laugh.gif, ten Pan jest owszem znany, ale z niczego dobrego ;). Pomijał bym takie "sławy" :)

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten wątek schodzi na psy laugh.gif, ten Pan jest owszem znany, ale z niczego dobrego ;). Pomijał bym takie "sławy" :)

 

A czy w srodku to jest ten co dostal lomot na koncercie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w srodku to jest ten co dostal lomot na koncercie ? ;)

 

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w srodku to jest ten co dostal lomot na koncercie ? ;)

 

Nie w lumpexie... :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr Peja, Może on się po prostu nie zna na zegarkach ?

A mógł się zalogować u Nas na forum i nie było by teraz obciachu ...

 

PS. DLACZEGO ... nie mamy na forum emotikona pt. Facepalm ?!?!?! a tak to się człowiek upisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie Rychu ma podróbę na 100%? Przyznam, że na tym zdjęciu mało co widzę, oprócz tego, że wygląda to jak jakiś brajtek, jest złote i wielkie, a branzol za luźny wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mało wyraźne, ale mi to wygląda na złotą Daytonę. Znaczy - Rychowi się powodzi, albo - jeśli to podróbka - jest jeszcze większym baranem, niż do tej pory sądziłem biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Rycha to Daytony nie nosi.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są to podróbki, to Rysiek przez pewne względy wiele stracił w moich oczach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Ryszard jest na tyle nieokrzesany, że ktoś mu wciska podróby jako niebywałe okazje zegarkowe po bardzo korzystnych cenach :)


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nawinę, że mam lipę gdy na koncie będzie bańka

bo każdy bękart z getta szuka prawdy w moich rapsach

ja mam życie jak w Madrycie mimo wcześniejszych kłopotów

wiodę żywot będący obiektem zazdrości milionów

 

dziś melina jutro salon bo prawdziwość siedzi we mnie

 

 

wyrządzam ludziom krzywde jeśli mam prawdziwy powód

bo przemoc nie jest rozrywką jedynie narzędziem ziomuś

ten zielonogórski proces to była zwyczajna farsa

żadna * nie pokaże mi juz środkowego palca

 

ludzie żyjący w luksusie od tych dźwięków są w szoku

 

http://www.youtube.com/watch?v=vKOkq70AbY0

 

 

Peja zarobił bardzo duzo (500000zł?) na premierze Reedukacji. Juz przed premiera osiągnęła status złotej, a w pierwszych dnich po premierze platyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko też mi się wydaje, że taki znany facet nie założył by podróby ostentacyjnie wręcz luksusowego i bijącego po gałach zegarka. Przecież gdyby się to wydało, to była by maksymalna wiocha. No, ale różne przypadki chodzą po świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko też mi się wydaje, że taki znany facet nie założył by podróby ostentacyjnie wręcz luksusowego i bijącego po gałach zegarka. Przecież gdyby się to wydało, to była by maksymalna wiocha. No, ale różne przypadki chodzą po świecie.

O Daytonie trudno coś powiedzieć, ale w Breitlingu małe tarczki są podejrzanie blisko środka, jak w typowej podróbce. No ale cóż, zdjęcia nie są wyraźne. Jeśli znajdziesz jakieś wyraźniejsze, to pokaż.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już w tych klimatach jesteśmy, to Tede i jego Vestal Destroyer.

 

Źródło Plotek.pl :)

Cytat:

Tede lubi drogie gadżety czy wypasione auta. I wcale mu się nie dziwimy. Jak sprzedaje się takie ilości płyt i jest się czołowym raperem to ma się kasę na luksus. A luksusowy na pewno jest jego zegarek, w którym raper pokazał się wczoraj na prezentacji ramówki Tvn Turbo.

 

:) luksus jak widać może być różnie rozumiany.

 

post-33863-0-82139600-1331833875.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:) luksus jak widać może być różnie rozumiany.

To fakt wink.gif

Zegarek Vestal

Jego nazwa Destroyer (Niszczyciel) mówi wszystko - metalowy, elegancki, twardy. Model ten szczególnie upodobały sobie gwiazdy muzyki wszelkiego gatunku!

CENA:779 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ... jak oni mają się znać na zegarkach ? Przecież "Raperzy" w Polsce to naród uciemiężony, biedny, wiecznie ścigany przez "psiarnie"(i dobrze, bo za nawoływanie do pobicia na koncercie to czysty bandytyzm), to ledwo ich stać na przeżycie w Ghettcie, a gdzie tam im tam w głowie do rozpoznawanie czy to czasomierz z pussy magnetem ?! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahaha na taki luksus o dziwo stać nas wszystkich pomimo, że nie jesteśmy gwiazdami rapu :) patrzyłem z ciekawości w sklepach internetowych- ten model można kupić nawet jeszcze taniej, bo widziałem za ok 450zł :)


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - podając te info nie nabijam się z TeDego - kupił zegarek, jaki mu się podobał i cena nie ma nic do tego. Śmieszne są, jak zwykle, produkty tych biednych dziennikarzyn z takich portali.

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - podając te info nie nabijam się z TeDego - kupił zegarek, jaki mu się podobał i cena nie ma nic do tego. Śmieszne są, jak zwykle, produkty tych biednych dziennikarzyn z takich portali.

 

Dokładnie.

Śmieszne są też wątki a także artykuły tychże biednych dziennikarzy w których opisują i pokazują oni, co jedzą, piją, noszą, czym jeżdżą bądź jak mieszkają tzw. sławni ludzie.

Śmieszne może nie z punktu widzenia tychże dziennikarzy bo te właśnie "niusy" mają największe powodzenie wśród reszty "szaraczków" i dobrze się na nich zarabia ale z punktu widzenia innego "szaraczka", który zastanawia się, co w tym takiego interesującego?

A niech noszą, piją i jedzą co im pasuje...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.