Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek Tomka Adamka - totalne bezguście... gejowskie kolorki i bling factor :/ Dobrze, że jego boks jest dużo lepszy niż gust zegarkowy.

O tym było już kilka stron wcześniej.

Zacytuję samego siebie:

 

...generalnie nie łączyłbym tego z osobą Adamka, że ma taki, czy inny gust... W przypadku sportowca, osoby publicznej, to jest bardziej kwestia sponsoringu. W dzisiejszych czasach, jeśli pretendent na mistrza świata w wadze ciężkiej demonstracyjnie pokazuje zegarek podczas oficjalnej ceremonii, to nie dlatego że tak mu się podoba, tylko dlatego że dostaje za to kasę, i to dużą kasę :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi powiedzieć jaki zegarek ma Johnny Depp w filmie "Fear and Loathing in Las Vegas" ?

 

Może kto oglądał?

Na youtube są urywki... Wygląda na fajny zegarek. Dość widoczny...

 

kilka stron wcześniej wrzuciłem zdjecia tego zegarka, ale chyba nikt nie rozpoznał :/

 

jednak inny temat, ale chodzi chyba o ten zegarek

Co nosi Johnny w Las Vegas Parano?

1765721.jpg

Edytowane przez thekenias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wcześniej wrzuciłem zdjecia tego zegarka, ale chyba nikt nie rozpoznał :/

 

jednak inny temat, ale chodzi chyba o ten zegarek

Też się zastanawiałem...

A Benicio del Toro nosi tam chyba Burena (wygląda na intra-matica cushion shape) na rozciągalnej bransolecie...

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sidney Crosby (gwiazda hokejowej ligi NHL) i jego Daytona...

 

SidtheKid.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid the Kid ....świetny player....ale nie ma to jak Mario Lemieux :)....pamiętam te zarwane noce w oczekiwaniu na wyniki spotkań NHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tę całą niszowość diabli wezmą. Dzisiaj nie można już kupić RO. Nie można, bo któregoś dnia pójdziesz na imprezę, zobaczysz tam kogoś z RO na ręku, poczujesz się beznadziejnie i będziesz musiał się zabić.

 

:)

 

A tak poważnie... nie można mieć pretensji do firmy o to, że chce zarabiać kasę. Tak długo jak mechanizmy będą na najwyższym poziomie, wielkich komplikacji bez liku, a ponadto zachowają równowagę pomiędzy ofertą klasyczną i sportową, wszystko będzie okay.

 

 

Przecież firma sama o to się prosi żeby brylować na salonach, wśród grupy 30-40, pięknych i bogatych :) Dlatego celują w ambasadorów sportowców. Ja to wszystko rozumiem i nie widzę w tym nic złego, bez kasy nie można się rozwijać. Gorzej będzie jak na 'salonikach' zaczną pojawiać się 'gwiazdki' z podróbami w stylu AP, do tego o zgrozo publicznie, będzie trochę niesmacznie. Może być powtórka z Rolka.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze nie widzę, ale to chyba IWC Portuguese Yacht Club

 

To nie jest na pewno yachtclub.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w lokalnym hipermarkecie gdzie czasem robię zakupy hałturzył Jacykow. Niestety na nadgarstku tani świecący pkastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gorzej będzie jak na 'salonikach' zaczną pojawiać się 'gwiazdki' z podróbami w stylu AP, do tego o zgrozo publicznie, będzie trochę niesmacznie. Może być powtórka z Rolka.

 

To będzie tylko źle świadczyło o tych "gwiazdkach". Porównanie do sytuacji z Roleksem może też być o tyle chybione, że skala produkcji AP jest drastycznie mniejsza. Rolex produkuje gdzieś w granicach miliona zegarków rocznie. U AP nie wiem czy wartość ta przekracza 10.000 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie tylko źle świadczyło o tych "gwiazdkach". Porównanie do sytuacji z Roleksem może też być o tyle chybione, że skala produkcji AP jest drastycznie mniejsza. Rolex produkuje gdzieś w granicach miliona zegarków rocznie. U AP nie wiem czy wartość ta przekracza 10.000 sztuk.

Jak na takiego fana AP to się słabo orientujesz. w 2007 roku 27.000 egzemplarzy...teraz pewnie rzędu 50k, jak nie więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jak na takiego fana AP to się słabo orientujesz. w 2007 roku 27.000 egzemplarzy...teraz pewnie rzędu 50k, jak nie więcej...

 

Możesz wskazać źródło danych ?. Poza tym, nie sądzę aby znajomość skali produkcji była kluczowa w ocenie wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ty Łukasz z tymi 50.000 sztuk też przesadziłeś. Znalazłem informację, że skala produkcji rocznie zwiększa się mniej więcej o 2000 - 2500 zegarków. Jeżeli w 2006 wyprodukowali 25400 zegarków, to obecnie skala produkcji raczej nie powinna przekroczyć 40.000 zegarków. Co w porównaniu do Roleksa to jest i tak niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Renner - aktor

JLC ??

Raczej tak.

 

jeremy-renner-jaeger-party-venice-09082010-09-430x646.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie jaki zegarek ma trener słowackiej siatkówki : Emanuele Zanini. Oglądałem urywki meczu i mnie bardzo zaciekawił ten niebieski czasomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to jakiś wymóg dla ludzi z tvn -u :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale TVN ma uklad z APARTEM chyba?


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floyd Mayweather Jr. - amerykański bokser, aktualny mistrz świata federacji WBC w wadze półśredniej

AP Royal Oak Offshore Baguette

4112443949008811236386518311250374375780544n.jpg

 

FM Jr. i Jamie Foxx (amerykański aktor i wokalista) - U-Boat?

180502101501078565931133638651831126373351333302n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.