Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Sacha Baron Cohen

Na początku myślałem, że to jakiś Patek, ale chyba jednak nie. Więc co?

Beztytuu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sacha Baron Cohen

Na początku myślałem, że to jakiś Patek, ale chyba jednak nie. Więc co?

 

Po tym człowieku spodziewałbym się czegoś równie autentycznego jak urna Kima Dzong Ila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom tak na oko może być to Pasha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buran może być.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzymając się oskarowej poetyki - Jean Dujardin, Oskar za pierwszoplanową rolę męską, smoking i zegarek, który według mnie nie miał prawa się w wieczorowym zestawieniu pojawić - Jaeger-LeCoultre Memovox Tribute to Deep Sea. Zegarek przepiękny, tyle, że nie do smokingu... no nijak mu do klasy Gosslinga i jego starego Memovoxa.

RTEmagicC_12_0227_JL_Dujardin2_01.jpg.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kolejny dowód, że wszystkie sztywne zasady dotyczące doboru zegarka do ubrania, można włożyć między bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kolejny dowód, że wszystkie sztywne zasady dotyczące doboru zegarka do ubrania, można włożyć między bajki.

Ja tam nikomu zasad nie zabraniam łamać, ale to zwyczajnie kiepsko wygląda. Duży sportowy zegarek, który wychodzi spod mankietu koszuli, i nie może się z powrotem pod ten mankiet dostać. To po prostu w tej smokingowej konwencji nijak nie pasuje.

Inna sprawa, i nie ma w tym żadnej tajemnicy, że Jean nie założył go sobie, bo tak mu się spodobało, tylko dlatego, że mu za to zapłacili :)

.

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

odbiegając nieco od tematu tandetnej i pustej "uroczystości" jaka miała miejsce w L.A. mam do Was zapytanie - czy wiecie, jaki zegarek miał na nadgarstku pan Piotr Fronczewski podczas dzisiejszej premiery teatru telewizji "Skarpetki, opus 124"? Zawsze nosił złoty lub pozłacany prostokątny (Seiko??), a dziś srebrny - stalowy, okrągły z czarnym cyferblatem i małą sekundą na godzinie 6 w srebrnej obwódce.

Wiem, że temat pierwszego zegarka był poruszany - niestety bez 100% identyfikacji - cholerka, 2 lata temu miałem okazję poznać pana Piotra, jednak było mi niezręcznie zadać pytanie dotyczące jego czasomierza :) Był mu wierny przez ponad 10 lat i dlatego zainteresowała mnie ta zmiana. Dodam, że p. Wojciech Pszoniak również miał ciekawy egzemplarz na ręce.

post-35535-0-51246500-1330385488_thumb.jpg

post-35535-0-35540600-1330385574_thumb.jpg

post-35535-0-49357400-1330386240_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr miał jakiś skromny zegarek. Stosunkwo mały, bardzo płaski, i o ile zauważyłem, to bez koronki. Być może jakiś kwarcyk.

Natomiast zegarek pana Wojtka wyglądał dość imponująco. Masywny chrono z fazami księżyca (może ktoś na tym zdjęciu rozpozna). Pewnie jakiś drogi... więc nie za bardzo pasował do roli. W końcu bohater ledwo wiąże koniec z końcem i zastanawia się czy nie zjeść kota :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko takie zdjęcie z daleka, ale po powiększeniu widać cechy charakterystyczne zegarka.

 

P.S. Spektakl bardzo dobry, dużo lepszy niż "Boska" z wrzeszczącą i irytującą Krystyną Jandą :)

post-35535-0-54542800-1330438584_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kolejny dowód, że wszystkie sztywne zasady dotyczące doboru zegarka do ubrania, można włożyć między bajki.

 

W mojej opinii to tylko dowód na to, że nie każdy aktor jest wzorem do naśladowania. To zwykli ludzie, którzy popełniają mnóstwo błędów (także w dziedzinie mody). To, że znani profesorowie chodzą w kwarcówkach, często elektronikach, a już niewielu dobiera zegarek do stroju nie może zniechęcać do przestrzegania kanonów. Wystarczy zwrócić uwagę na autorytety naukowe, polityków, ludzi sztuki aby stwierdzić, że mało kto dba o szczegóły. Tutaj chyba najlepiej wypadają dziennikarze telewizyjni. Nad ich wyglądem pracuje sztab ludzi i to widać. Natomiast patrząc na polityków mam wrażenie, że mają żony z konkurencyjnych partii, bo ich modowe eksperymenty są niemal zawsze porażkami. Odstępstwa od reguł w przypadku zegarków wg mnie są dopuszczalne jedynie w bardzo konkretnych sytuacjach. Przykładem może tu być książę William, którego Omega ma się nijak do oficjalnych strojów. Natomiast fakt, że to zegarek podarowany mu przez tragicznie zmarłą matkę, także osobę medialną czyni go wyjątkowym. Mi osobiście zawsze będzie przypominać, że był ktoś taki jak Diana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taką oto karykaturkę łamania zasad :(

 

11310JHack11888Web.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr miał jakiś skromny zegarek. Stosunkwo mały, bardzo płaski, i o ile zauważyłem, to bez koronki. Być może jakiś kwarcyk.

Natomiast zegarek pana Wojtka wyglądał dość imponująco. Masywny chrono z fazami księżyca (może ktoś na tym zdjęciu rozpozna). Pewnie jakiś drogi... więc nie za bardzo pasował do roli. W końcu bohater ledwo wiąże koniec z końcem i zastanawia się czy nie zjeść kota ;)

U Pszoniaka wygląda mi to na jakiegoś Lonżina. Chyba to:

longines-master-collection-moon-phase-black_200806.jpg

Wypas, ale fakt, że słabo dobrany do roli ;)

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, nie posądzałbym Kliczki, że nosi taki zegarek....

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja właśnie znalazłem to na Fejsie pewnego znanego sportowca: AP Vegas Edition

 

Fatalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja właśnie znalazłem to na Fejsie pewnego znanego sportowca: AP Vegas Edition

;) tragedia!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa drozsze i o niebo ladniejsze, tylko gust i towarzystwo trzeba zmienic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.