Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

B.R.M. ale jaki model to trzeba poszukać na stronie, możliwe że skonfigurowany indywidualnie lub limitka jakaś.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To jest B.R.M. samodzielnie skonfigurowany. Na stronie jest configurator i można samemu stworzyć identyczny zegarek (nie znalazłem tylko paska z żółtą nicią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakżeby nie? A dziewczynka miała na imie Newt :lol:

Klasyka gatunku...

 

Zegarek to oczywiście Seiko, to z lewej

 

rr8eoy.jpg

 

33vbtcx.jpg

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski Jose nie nosi juz MONACO 69 :lol: a to co? AP? Chyba nie?

z11189416X.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narain Karthikeyan (kierowca F1 HRT) IWC Big Pilot.

18ypnk.jpg

Heikki Kovalainen (kierowca F1 Caterham) Bell & Ross BR 01 albo 03.

24ywv7o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie, tyle że z innym zdj. Pierwsza odpowiedź mi niestety nie pomogła. Znajdzie się ktoś kto wie? Bardzo proosze :lol:

post-48136-0-62082000-1332868231_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nosi robert lewandowski ?

 

555823_356175731094488_159093717469358_1017796_860799668_n.jpg

 

a o kogo chodzi ?

Chyba jasno było mówione, żeby opsiywać persone !

Ja znam Zbigniewa Lewandowskiego, perkusiste jazzowego wterena scen, a to jego syn ? też gra na perskusji ?

 

 

post-48136-0-62082000-1332868231_thumb.jpg

Ponowie pytanie, tyle że z innym zdj. Pierwsza odpowiedź mi niestety nie pomogła. Znajdzie się ktoś kto wie? Bardzo proosze :lol:

Jak wyżej ?

Kto to ma być ? przypomina człowieka ode mnie z osiedla co jeździ brzydkim Saabem :lol:

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o kogo chodzi ?

Chyba jasno było mówione, żeby opsiywać persone !

Ja znam Zbigniewa Lewandowskiego, perkusiste jazzowego wterena scen, a to jego syn ? też gra na perskusji ?

 

przecież jest napisane Robert Lewandowski (zawsze można wpisać w wyszukiwarkę, trwa to 10 sekund) i chociaż ja nie jestem pasjonatem tej dziedziny, to wiem, że jest to wielka gwiazda polskiego futbolu :lol:

 

Jak wyżej ?

Kto to ma być ? przypomina człowieka ode mnie z osiedla co jeździ brzydkim Saabem :lol:

 

tu także nie wiem kto to jest, ale 3 posty wyżej jest jego nazwisko podane i Wikipedia odpowiada na to zapytanie tak:

Maciej Balcar (ur. 1 września 1971 w Ostrowie Wielkopolskim) – polski muzyk; wokalista, kompozytor, autor tekstów, aktor teatralny i filmowy.

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fotkę, gdzie trochę lepiej widać tarczę.

A tak poza tym, to całkowicie rozumiem, że ktoś kompletnie nie interesuje się bundesligą i nie zna logo Borussii, trochę mniej rozumiem, że ktoś nie ogląda naszej reprezentacji, za to nie rozumiem, jak ktoś nigdy nie słyszał o Lewandowskim, czy to w wiadomościach, czy to w prasie, przecież pełno go wszędzie, tym bardziej że zbliża się EURO.

Ale jasne, że jeśli jest zasada, to też chciałbym krótki opis o tym, kim jest osoba na zdjęciu, bo fajnie by było przeglądać ten wątek, bez używania Google...

 

beztytuutj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można oglądać kogoś "kto ma taki poziom", ale to taka mała dygresja,jetem cięty na piłkę i szczególnie "naszą"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 strzelonych bramek przez Lewandowskiego w tym sezonie w samej tylko Bundeslidze nie liczą LM i pucharu niemiec, to chyba nie jest taki niski poziom... Ten piłkarz gra w 1 składzie mistrza niemiec i aktualnego lidera bundesligi ( według UEFA 3 liga w europie po angielskiej i hiszpańskiej ) Można być "ciętym" ale bez przesady w tym przypadku.

Edytowane przez corse999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem tu o piłce, a nie o konkretnych zawodnikach, którzy grają za granicą.

Nie ważne.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tego co nosi Lewandowski to mi się wydaje że to raczej coś od TW Steel niż U-boat.

 

Edit:

Ten chyba

 

tw128.jpg

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.