Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

W artykule z linka jest napisane:

 

Zastraszające są też wyniki badań dotyczące łamania przepisów. W Wielkiej Brytanii 58% kierowców jeździ "na zderzaku", 40% wymusza pierwszeństwo podczas zmiany pasa ruchu, a 38% przekracza prędkość.

 

Jeżdze już ładnych pare lat w UK i powiem ci nie wiem gdzie oni te badania robili.

Ja do dzisiaj jestem często zaskoczony ich kulturą jazdy oczywiście w pozytywnym sensie.

Przykład - Jak jest 40mph to wszyscy tak właśnie jadą bez względu czym jadą. Czasem jest to wręcz irytujące :)

I powiedziałbym że oni się wręcz boją jeździć "na zderzaku". Zdarzyło mi się raz na autostradzie ale zjechałem to zauważyłem że autko było na blachach z PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem....może zaskocze że POlacy zaczeli jezdzic dużo bezpieczniej. Grom ludzi trzyma się prędkości ze znaków...a jak przekracza predkosc to max 10km/h . Jeszcze pare lat temu wyglądało to dużo gorzej. Byc moze radary się sprawdzają ??? swiadomosc zaczyna dosięgac cywilizowanych standardow ??. Sam nieraz się łapię że jadą mi za wolno.....i bym ich ''machnął'' ale jak przedemna jedzie kilka aut i wszystkie o dziwo przepisowo to co się będę wygłupiał....

 

Każdy ma swoje spostrzeżenia.... dla jednego piękna jest Shakira a dla innego Krycha z warzywniaka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje spostrzeżenia.... dla jednego piękna jest Shakira a dla innego Krycha z warzywniaka :P

 

Absolutnie :)

Trochę się offtop zrobił z tego :D ale temat dobry na dłuższą rozmowę

 

Wracając do tematu

 

David Beckham - obecnie piłkarz LA Galaxy

 

49976150.jpg

 

Jacob & Co. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie napisał, że to Koby, to bym go nie poznał :)

 

EDIT : to napewno on??? Cholera, odkładam tą szklaneczke i idę spać, coś mi chyba nie służy :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie napisał, że to Koby, to bym go nie poznał :)

za cholerę na zdjęciu nie jest bryant :huh:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu wyżej to Lamar Odom rownież koszykarz i nawet grał z Kobe Bryantem w LA Lakers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Icelink ....:D ale tandeta...

Tandeta ale jaka droga. W środku jest 6 kwarcowych mechanizmów ETA, a zegarki IceLink osiągają dość pokaźne sumki...to się nazywa robienie klienta w butelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petr Čech super. Uwielbiam tego gościa :)

 

Merkel ma dobry gust i wyczucie. Damskie Reverso, z jednej strony klasowy zegarek, a z drugiej strony stosunkowo niedrogi, więc skromnie jak na dobrego polityka przystało, w przeciwieństwie do innych niektórych możnowładców tego świata.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś co nosi nasz umiłowany przywódca Tusk ?

 

Żagera, którego dostał od dziadka... :P

 

 

jlc+12.jpg

 

 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziadek jednak z Abwehry - patrz "Stawka " :)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez @rtur

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roy Hodgson na Euro z Hublot King Power

post-37321-0-72897700-1340602686_thumb.jpg

 

Kawał zegara :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się wczoraj ten zegar prezentował do takiego stroju, w ogóle mu nie pasował.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się wczoraj ten zegar prezentował do takiego stroju, w ogóle mu nie pasował.

Co racja, to racja, strasznie rzucał się w oczy, a pasował jak rybie uszy.

Mam teorię, że przez to zestawienie Angole przegrali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Ja nie wiem co to jest za moda, żeby takie zegarki, które są typowo sportowe zakładać do marynarki. Fatalnie to wygląda, jak dla mnie totalne bezguście. No ale, co kto lubi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.