Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien że Komorowski nie ma najmniejszego pojęcia o zegarkach, Atlantic pewnie jest własnością kancelarii, i niestety wpisuje się to w całokształt tego dziwnego bajdurzącego jegomościa.

Wybaczcie, ale są pewne dress cody towarzyskie które rozpoznają adwersaże Komorwskiego, i tu wyłazi przaśna pierdołowatość tego faceta, zegarek mający pewne poważniejsze konotacje jest w dobrym tonie. Ja niestety uważam że to brak ogłady na pewnym poziomie u tego człowieka, co pokazał już kilkoma incydentami....

Sikorski jakoś może nosić Eterne garniturowca...

Na pewnym poziomie decyzyjności, możecie być pewni, ludzie na świecie mają na nadgarstkach dość porządne zegarki i na to zwraca się uwage, tak jak i na inne elementy ubioru, bycia, kultury....

Jak bym mial pojecie o zegarkach to byl by zegarmistrzem nie Prezydentem,fajnie ze znasz prezydenta prywatnie i wiesz ze jest "pier**la",no i nie wiedzialem ze jestem na poziomie kupujac drogi zegarek...myslalem glupi ze wystarczy kultura osobista....a Sikorski moze nosic sobie co chce,zona zarabia w Amwryce....Chyba ze nie mowimy o tak zwanym "radku zdradku"?co to w kazdej partii byl by byla kasa?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ludzi na pewnym poziomie oczekuje się pewnych pokładów erudycji, Komorowski przez swój całokształt jest traktowany jak staruszek z demencją którego się puszcza mimo uszu,

Ciuchy mu dali, bo protokół, najbardziej osobista rzecz dla faceta, zegarek, kancelaria kupiła pod dyktando żony.... kwarc, (to może być zaleta jak się coś świadomie, z wiedzą, promuje, ale w tym wypadku nie jest na 1000%) nieznanej marki...

 

Przepraszam ze zapytam,jestes pod wplywem lekow?Erudycja to wiedza wszechstronna nabyta np z ksiazek....Co Ty bredzisz? Atlantic nie znany?nie lubisz goscia ,ok,ale daj spokoj....i moze ,polecam do picia Cisowianke" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Komorowski z pewnością ma świadomość tego co nosi na ręce. Atlantic był bardzo popularną marką "ekskluzywnych" zegarków za czasu PRL-u. Zresztą to był też mój pierwszy poważny zegarek :) . Nosi kwarca bo jest praktyczny - bezobsługowy i dokładny. Ponadto obecnie ta firma jest w polskich rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne, polskie piekiełko. A zegarek?

Elegancki, skromny a co najważniejsze, oryginalny!

 

Jak już wspomniano, niezależnie od modelu, marki i wartości zegarka, zawsze znajdą się malkontenci.

Każda okazja jest dla nich szansą na chwilowe zaistnienie, potem słoma się wypala...

 

Ciekaw jestem reakcji forumowiczów na zegarek Prezydenta lub innej "wysoko notowanej" osoby w naszym kraju o wartości 50-100 tys. zł.

To dopiero byłaby jazda ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... jakby miał zegarek za 100 tysięcy, to zapewne byłby złodziejem. Jak ma za tysiąc, to dziad :blink:

 

Bardzo trafne podsumowanie tej "dyskusji".

Na zakończenie pasuje tylko cytat z Laskowika (z pamięci): ludzie, wy tu siedzicie a tam łopaty rdzewieją...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktokolwiek ocenia (wycenia) czlowieka na podstawie zegarka na jego nadgarstku...

...To pozostaje tylko wspolczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Komorowski z pewnością ma świadomość tego co nosi na ręce. Atlantic był bardzo popularną marką "ekskluzywnych" zegarków za czasu PRL-u. Zresztą to był też mój pierwszy poważny zegarek :) . Nosi kwarca bo jest praktyczny - bezobsługowy i dokładny. Ponadto obecnie ta firma jest w polskich rękach.

[/quote

Pełna zgoda, mój teść (były prezydent miasta około 50-tys. mieszkańców) od lat nosi Atlantica i dla niego ten zegarek = marka jest symbolem luksusu. A inne wynalazki tak szeroko chwalone na forum i podawane jako wzór, po prostu nie są mu znane.

Niestety znowu zapachniało snobizmem na forum.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uznać że Atlantic jest w jakimś stopniu marką Polską to ten zegarek broni się sam.

 

 

 

Z drugiej strony prezydent Kwaśniewski:

http://www.gala.pl/gwiazdy/aktualnosci/zobacz/artykul/aleksander-kwasniewski-prezydencki-czas.html?tx_ttnews[klikklik]=1

Najbardziej znanym koneserem luksusowych zegarków w polskim świecie polityki jest były prezydent Aleksander Kwaśniewski. W jego imponującej kolekcji są takie ekskluzywne cacka jak Daniel Roth Chronograph, Patek Philippe Ellipse, Franc Muller czy Jaeger LeCoultre.

 

dc3b3b67a3.jpg

0d0877075e.jpg

a14ac4fcc2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hrabia bul Komorowski " Przepowiadający przeszłość" widać nie zasłużył na to aby jakaś firma wyposażyła go w dobry zegarek w ramach reklamy.

Putin na 99% dostaje zegarki za free...to mega reklama dla manufaktury . Z resztą stać go na każdy jaki tylko sobie wyśni...

Nie wiem jak w Rosji, podejrzewam że tamtejszy prezydent może przyjąć prezent dowolnej wartości, ale w Polsce przyjmowanie prezentów przez prezydenta, premiera jest prawnie ograniczone (bodajże do kilkuset złotych)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepszy niż syfiasty limitowany złom Strojnego.

Powiem szczerze, że ja tu nie widzę żadnego nietaktu.

Nosi oryginalny zegarek? Nosi

Nosi zegarek dobrze dobrany do stroju? Nosi

Więc w czym problem?

Czy ładny zegarek musi być drogi?

Polska to jednak kraj oszołomów, którym nic nie pasuje, ale sami nic nie robią żeby było dobrze. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepszy niż syfiasty limitowany złom Strojnego.

Powiem szczerze, że ja tu nie widzę żadnego nietaktu.

Nosi oryginalny zegarek? Nosi

Nosi zegarek dobrze dobrany do stroju? Nosi

Więc w czym problem?

Czy ładny zegarek musi być drogi?

Polska to jednak kraj oszołomów, którym nic nie pasuje, ale sami nic nie robią żeby było dobrze. Przykre, ale prawdziwe.

Zgadza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z tych, który krytykowali naszego prezydenta nie zwrócił uwagi, że wcześniej na Ukrainie gościł premier Turcji i też miał na ręku przeciętny, niedrogi zegarek, więc nie wiem z czego tu robić aferę.

Byłoby miło gdyby Komorowski nosił fajniejszy (celowo nie piszę droższy/bardziej prestiżowy) zegarek, ale nie ma się go o co czepiać za tego Atlantica, tym bardziej, że być może był to celowy zabieg biorąc pod uwagę jak komentowały to ukraińskie media. Niestety wielu oceniło to zerojedynkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy się cieszyć że nie ubrał czerwonego plastikowego Swatcha jak Palikot :D .

 

Zegarek dopasowany...oryginalny. Jest OK. Poza tym czasami zdarza się że osoby noszą nie pasujące zegarki dobrze zdając sobie sprawę z tego ze nie pasuje bo np. dostały go od bliskiej osoby, jest pamiątką rodzinną itd.

 

A Ukraincy podobnie jak Polacy narzekają narzekają narzekają...a jak są wybory to i tak wybieraja tych samych wielokrotnych kłamców...i potem dalej narzekają narzekają narzekają.... Tak naprawdę akceptując i dajac przyzwolenie biernością na ten cały syfek.

Poszczekają trochę o drogim zegarku...ale co z tego ?? O czymś pisać trzeba...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w SUPERSTACJI był materiał na ten temat m.in. z komentarzem naszego Pana Prezesa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ludzi na pewnym poziomie oczekuje się pewnych pokładów erudycji, Komorowski przez swój całokształt jest traktowany jak staruszek z demencją którego się puszcza mimo uszu,

Ciuchy mu dali, bo protokół, najbardziej osobista rzecz dla faceta, zegarek, kancelaria kupiła pod dyktando żony.... kwarc, (to może być zaleta jak się coś świadomie, z wiedzą, promuje, ale w tym wypadku nie jest na 1000%) nieznanej marki...

Dokładnie od ludzi na stanowiskach wymaga się pewnych rzeczy. Swoją drogą jak taki zegarek miałby na ręce w czasie wizyty poprzednik......oczami wyobraźni już widzę te kpiące tytuły w GW i innych mediach. Ewidentna wpadka wizerunkowa tuszowana przez media. Klasyczne odwracanie kota ogonem

Edytowane przez ARNOLD-LAYNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hrabia bul Komorowski " Przepowiadający przeszłość" widać nie zasłużył na to aby jakaś firma wyposażyła go w dobry zegarek w ramach reklamy.

 

Putin na 99% dostaje zegarki za free...to mega reklama dla manufaktury . Z resztą stać go na każdy jaki tylko sobie wyśni...

 

Z resztą, kolego Ravenna , z resztą :D. Ból....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od ludzi na stanowiskach wymaga się pewnych rzeczy. Swoją drogą jak taki zegarek miałby na ręce w czasie wizyty poprzednik......oczami wyobraźni już widzę te kpiące tytuły w GW i innych mediach. Ewidentna wpadka wizerunkowa tuszowana przez media. Klasyczne odwracanie kota ogonem

Jesteście w stanie podać jakiekolwiek inne kryterium tego, że ten zegarek jest nieodpowiedni, oprócz kryterium ceny? Tylko nie odnoście tego do zegarka, który nosił drugi uczestnik spotkania, bo próby rozpaczliwego dorównywania drugiej osobie statusem są żałosne, więc to po prostu nie może być argumentem.

 

Mam wrażenie, że niektórym się tu do reszty w d*pach poprzewracało, jeśli uważają, że zegarek za 1000 zł to jest jakiś powód do wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A Ukraincy (...) jak są wybory to i tak wybieraja tych samych wielokrotnych kłamców...i potem dalej narzekają narzekają narzekają.... Tak naprawdę akceptując i dajac przyzwolenie biernością na ten cały syfek.

:lol:

Wybierają??? Ty wierzysz w to, że oni naprawdę wybierają??

Im się tylko tak wydaje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórym się tu do reszty w d*pach poprzewracało, jeśli uważają, że zegarek za 1000 zł to jest jakiś powód do wstydu.

 

To jest tak zwane wrażenie graniczące z pewnością ;)

Pozwolisz, że wykorzystam ten cytat w swoim podpisie B)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwane wrażenie graniczące z pewnością ;)

Pozwolisz, że wykorzystam ten cytat w swoim podpisie B)

proszę bardzo, licencja freeware :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w stanie podać jakiekolwiek inne kryterium tego, że ten zegarek jest nieodpowiedni, oprócz kryterium ceny? Tylko nie odnoście tego do zegarka, który nosił drugi uczestnik spotkania, bo próby rozpaczliwego dorównywania drugiej osobie statusem są żałosne, więc to po prostu nie może być argumentem.

 

Mam wrażenie, że niektórym się tu do reszty w d*pach poprzewracało, jeśli uważają, że zegarek za 1000 zł to jest jakiś powód do wstydu.

zegarek za 1000 zł to nie jest powód do wstydu, wręcz przeciwnie dla zdecydowanej większości naszych rodaków to powód do dumy. Dla większości ludzi w naszym kraju wydanie 1000 zł na zegarek to luksus i to duży. Sęk w tym, że Prezydent to nie większość ludzi i od I obywatela który "jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej" wymagałbym czegoś innego na ręce, skromnie ale odpowiednio do poziomu piastowanego stanowiska. Na tym poziomie (szczyty władzy) ten Atlantic po prostu nie pasuje i sprawia wrażenie że jego właściciel jest "kosmitą" z III świata który na siłę chce się upodobnić do innych światowych przywódców(np. zamiast butów ze skóry ubiera taki same na wygląd ze skaju - i te i te na pierwszy rzut oka są takie same) a nie wie za bardzo jak, a ja nie chcę żeby mój kraj był tak postrzegany na świecie. Nikt mi też nie wmówi, że to bez znaczenia i nie zwraca się na takie rzeczy uwagi. Powoływanie się na Prezydentów USA też do mnie nie przemawia - oni sobie mogą na takie rzeczy pozwolić, ich kraj ma taką pozycję na świecie i oni mogą pozwolić sobie na wszystko, na każdą ekstrawagancję. W ich przypadku to będzie odebrane jako coś oryginalnego, w przypadku naszego prezydenta już nie bardzo.

Edytowane przez ARNOLD-LAYNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantic po prostu nie pasuje i sprawia wrażenie że jego właściciel jest "kosmitą" z III świata który na siłę chce się upodobnić do innych światowych przywódców

Bzdura! Jest wręcz odwrotnie. Im biedniejszy kraj, tym większe zamiłowanie do luksusu ma jego władza.

 

Cena zegarka praktycznie nie ma znaczenia bo prawie nikt nie zwraca nie niego uwagi (jeżeli jest dopasowany). Jaki byłby realny efekt gdyby Bronek założył Vacherona za 100 tys. który wygląda identycznie jak ten atlantic? Wiadomo, my jesteśmy hobbystami, inaczej to widzimy, ale dla reszty jesteśmy tylko marginalną grupką dziwaków.

 

PS Prezydent Francji nosi Swatcha za 150$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za konkluzję z tej dyskusji (przypominam, prowadzonej na Forum Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków, którego jednym z celów jest budowanie świadomości zegarkowej Polaków, a nie na przykład na Forum onetu) możemy uznać stwierdzenie, iż zegarek marki Atlantic na nadgarstku Głowy RP jest przejawem szyku i elegancji, no i oczywiście dobrze pojętej skromności.

 

Żeby nie było, nie twierdzę, że BK powinien codziennie nosić innego Patka, jak jeden z b. prezydentów, natomiast stwierdzenie o spotkaniu ze stoczniowcami było bardzo nie na miejscu i absolutnie się z nim nie zgadzam, no ale na Boga, nie twierdźmy na siłę, że jest bardzo OK. Nie tutaj.

 

 

A to, że FH nosi swatcha za 150 zielonych, to tylko przejaw ordynarnego podlizywania się wyborcom, związany z "wpadką" Sarkozy'ego.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.