Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Darku a wiesz jaki mdel?

Wiem,że zegarek ma białą tarczę i chyba fazy księżyca. Ja Mana kojarzę,z żółto-złotym kwadraciakiem,a ten był okrągły.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Michał,nie znamsz grupy "Łowcy Kropka B"? :)

Znam, znam :) Nie poznałem na pierwszy rzut oka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bill Clinton i Diverek JLC do garnituru....nie pasuje...ale kto mu zabroni ;)

 

ClintonJLCNavySealAlarm12Sept05.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi diverkami do garniaka, to optycznie i kolorystycznie pasuje. Gdy byłem kiedyś na konsultacji u stylisty, to babka zwracała uwagę jedynie na to, czy zegarek jest srebrny, czy złoty ;) Myślę, że jako zegarkomaniacy jesteśmy nieco przeczuleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi diverkami do garniaka, to optycznie i kolorystycznie pasuje. Gdy byłem kiedyś na konsultacji u stylisty, to babka zwracała uwagę jedynie na to, czy zegarek jest srebrny, czy złoty ;) Myślę, że jako zegarkomaniacy jesteśmy nieco przeczuleni.

 

Ten zegarek nie ma szansy mu się schować pod mankiet...i to najbardziej razi. Ale fakt faktem, że w ostatnich latach pewne kanony zostały mocno poluźnione.

Pewnie go wybrał bo jest znacznie czytelniejszy niż typowo garniturowe propozycje JLC :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda z tym mankietem, jeśli mu koszula "haczy" to jednak trochę kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek nie ma szansy mu się schować pod mankiet...i to najbardziej razi. Ale fakt faktem, że w ostatnich latach pewne kanony zostały mocno poluźnione.

Pewnie go wybrał bo jest znacznie czytelniejszy niż typowo garniturowe propozycje JLC :D

Gdzieś tu było na forum, że Amerykanie nie przykładają do tego specjalnej wagi i nawet wyżsi menadżerowie do garniturów zakładają G-Shocki. Okrutnie się postarzał Bill.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi diverkami do garniaka, to optycznie i kolorystycznie pasuje. Gdy byłem kiedyś na konsultacji u stylisty, to babka zwracała uwagę jedynie na to, czy zegarek jest srebrny, czy złoty ;) Myślę, że jako zegarkomaniacy jesteśmy nieco przeczuleni.

 

Stylistka mogła nie być świadoma mnogości typów zegarków czy stricte zegarkowego savoir-vivru :) To już mocno wyspecjalizowane zagadnienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi diverkami do garniaka, to optycznie i kolorystycznie pasuje. Gdy byłem kiedyś na konsultacji u stylisty, to babka zwracała uwagę jedynie na to, czy zegarek jest srebrny, czy złoty ;) Myślę, że jako zegarkomaniacy jesteśmy nieco przeczuleni.

 

Zmień stylistkę bo jak w kwestiach ubrania doradza tak jak z zegarkiem to wyrzucona kasa.Ale jakoś mnie to nie dziwi biorać pod uwagę fakt,że naczelnym stylistą kraju jest Pajacyków.Stylistą tak jak analitykiem w ttym kraju przeważnie zostają ci którzy nie mają pojęcia o czym mowią.

 

Kupiony z resztą na tym forum :)

 

Czuję się zaszczycony :)

 

P.S. Nie chce ktoś Orisa Artelier Compliction? :) jest na bazarku :)

 

Kolega Łowca.B? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zaszczycony :)

 

Jak prześledzisz temat i zobaczysz kto był tu wklejany to możesz już nie być :P

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek nie ma szansy mu się schować pod mankiet...

Ten zegarek spokojnie chowa się pod mankiet...

Chyba, że mówimy o wersji mankietów slim fit :P

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek spokojnie chowa się pod mankiet...

Chyba, że mówimy o wersji mankietów slim fit :P

 

 

Marcin

 

Noszę slim fit i też podobne się mieszczą :)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwota, kto by się spodziewał :o

 

 

I jaokoś dziwnie się STRATOS nazywa ten Zenith :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.