Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

905973-prezes-pzpn-grzegorz-lato-przed.jpg

 

Chyba Corum :)

Czy tylko mi sié zdaje, że pokazuje fukca używając tylko innego palca? Co za ...pan


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Maria Szarapowa jest ambasadorem Tag Heuer ale nie wiedziałem, że nosi też takie modele :)

 

31293shapi16122657lo.jpg

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nonszalancja godna Gianniego Agnelli. :rolleyes:

 

O właśnie! :D

Nie mogłem sobie przypomnieć kto tak nosił zegarki - dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedmaster Professional Apollo 11 40th Anniversary

 

864460d1351765290-daniel-craig-skyfall-premier-berlin-skyfall_1.jpg

 

 

 

Oraz Omega Seamaster 300 Cal 565.

 

ScreenShot2012-04-05at75227PM.png

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do garnituru nie pasuje ten speedmaster, podobnie jak każdy inny zegarek na bransolecie.

Kiedyś myślałem, że mógłbym niektóre zegarki na bransolecie nosić do garnituru, ale po przymiarkach stwierdziłem, że tylko klasyczne i nieprzeładowane zegarki na pasku dobrze się komponują z takim strojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do garnituru nie pasuje ten speedmaster, podobnie jak każdy inny zegarek na bransolecie.

Kiedyś myślałem, że mógłbym niektóre zegarki na bransolecie nosić do garnituru, ale po przymiarkach stwierdziłem, że tylko klasyczne i nieprzeładowane zegarki na pasku dobrze się komponują z takim strojem.

 

zasadniczo masz słuszność i się z tym zgadzam, niemniej uważam że w przypadku niepełnego garnituru tzn bez krawata, zegarek typu Speedmaster czy Aqua Terra jak najbardziej pasuje i nie łamie kanonu nieskazitelnej elegancji.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo masz słuszność i się z tym zgadzam, niemniej uważam że w przypadku niepełnego garnituru tzn bez krawata, zegarek typu Speedmaster czy Aqua Terra jak najbardziej pasuje i nie łamie kanonu nieskazitelnej elegancji.

Raczej powinieneś użyć sformułowania : "w przypadku stroju pół formalnego", garnitur może być co najwyżej dwu lub trzy częściowy i krawat nie ma tu nic do rzeczy :-). Niemniej jednak zgadzam się, że do stroju formalnego tylko zegarek na pasku, natomiast do stroju półformalnego lub casulowego może być bransoleta.

 

 

 


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marynarka i jeansy - AT na bransolecie jak najbardziej pasuje. Do garnituru dla mnie nie pasują zegarki ze stalowym ubrankiem. AT pasuje do garnituru, ale na pasku. Podobnie HV.

Ostatnio chciałem założyć Rolka na bransolecie do garnituru i tak jak go założyłem tak szybko zmieniłem na Omegę z paskiem.

Jedną z największych karykatur dla mnie jest zakładanie Submarinera i innych diverów do garnituru.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garnitur z krawatem - pasek.

Garnitur bez krawata - bransoleta, pasek.

Strój półformaly - zegarek w zasadzie dowolny, byle gustownie dobrany.

Tak to widzę i tak zakładam zegarki.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Boniek ma rolexa submarinera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Jedną z największych karykatur dla mnie jest zakładanie Submarinera i innych diverów do garnituru.

 

Jeden lubi bułki drugi córkę piekarza :lol: .

Nie wrzucałbym wszystkich diverów do jednego worka. O ile Omega Ploprof nie pasuje do garnituru... I wiele, wiele innych diverów rówineż nie, to akurat Submariner świetne mi się komponuje. Seamaster też daje radę ale tylko na bransolecie. Na pasku, tym kauczoklwym już nie :P .

 

Swoją drogą to dobrze, że dress code nie jest tylko hasłem. Ale nie popadajmy w skrajności. Ciekaw jestem jak z pozostałymi zasadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boniek ma rolexa submarinera ?

Tak, było już o tym w tym temacie ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to Boniek pół życia spędził we Włoszech a tam sub to podstawowy watch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wzrok u mnie już nie ten ale...

Jeżeli to Sub to bez daty, jeżeli bez daty to vintage...

Dlaczego? Uwagę moją zwracają napisy na tarczy a w zasadzie ich brak. Chodzi mi oczywiście o linie w dolnej części tarczy. Pierwsze wersje no date miały dwie późniejsze cztery linie testu. Na zdjciu ja widzę jedną. Chyba, że jakość zdjęcia nie oddaje wszystkich szczególów. To samo z górnym napisem. Jest odrobinę za wysoko.

Znalazłem w sieci zdjęcia nadgarstkowe z bransoletą. Jakość też nie powala (zdjęcia) ale...

 

A co sądzicie o teorii, że ne jest to Rolex tylko Tudor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUB Bońka nie ma lupki zatem jest bez daty. W dolnej części tarczy ma 2 linie tekstu czyli jest to wersja bez certyfikatu chronometru - ref.14060M:

 

sub1am4i.jpg

 

Żaden tam wintydż. Do niedawna był w seryjnej produkcji.

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do braku daty chyba się zgadzamy, o braku certyfikatu też pisałem. Co do ref. 14060M produkowany był od 2001, z COSC od 2007 r. Wcześniej był 14060 produkowany od 1989 (niektóre źródła podają rok 1990) z mechanizmem 3000 i też bez COSC. Na upartego może to być vintage :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Raczej powinieneś użyć sformułowania : "w przypadku  stroju pół formalnego", garnitur może być co najwyżej dwu lub trzy częściowy i krawat nie ma tu nic do rzeczy :-). Niemniej jednak zgadzam się, że do stroju formalnego tylko zegarek na pasku, natomiast do stroju półformalnego lub casulowego może być bransoleta.<br /><br /><br /><br />
<br /><br /><br />

 

Wy tu tak na poważnie? Jakiż ja jestem szczęśliwy, że nie mam takich dylematów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu tak na poważnie?

Jak najbardziej poważnie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<br /><br /><br />

 

Wy tu tak na poważnie? Jakiż ja jestem szczęśliwy, że nie mam takich dylematów ;)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUB albo inny na tyle dyskretny zegarek w stali jak najbardziej nadaje się do garnituru - nawet bardziej formalnego. TO kwestia pewnego wyczucia style, a nie konwenansów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że nawet trampki się nadają do garnituru - też nie chcą ulegać konwenansom.

 

Ale jak ktoś lubi, to niech nosi, nie moja sprawa. Ja do garnituru wieczorowego żadnej bransolety bym nie założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.