Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość surovy77

Niektórzy twierdzą, że nawet trampki się nadają do garnituru - też nie chcą ulegać konwenansom.

 

Ale jak ktoś lubi, to niech nosi, nie moja sprawa. Ja do garnituru wieczorowego żadnej bransolety bym nie założył.

 

To styl Wojewódzkiego właśnie tanie-sówki oraz Tag na bronsolecie do garnituru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUB albo inny na tyle dyskretny zegarek w stali jak najbardziej nadaje się do garnituru - nawet bardziej formalnego. TO kwestia pewnego wyczucia style, a nie konwenansów.

 

Dla mnie nie pasuje, ale co kto nosi to nie moja sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ze jednemu pasuje a drugiemu nie, niech każdy nosi co lubi... większość i tak woli ubierać się "poprawnie" i w przerwie na lunch wszyscy w takich samych garniturach, butach, zegarkach - jak te klony... mało kto odróżnia się stylem od reszty matrixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Wystarczy włączyć Polsat na "Must Be The Music" i tam prowadzący są oderwani od Matrixa, ale szczerze mówiąc wolę być w Matrixie niż wyglądać jak idiota.

Ja nie trzymam się sztywno zasad ubioru, po prostu moim zdaniem klasyczny zegarek na pasku pasuje do garnituru idealnie i głupio bym się czuł zakładając zegarek z bransoletą do tego stroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym matrixie zegarkowym, gdzie ludzie znają się na zegarkach i takich konwenansach jak skórzany pasek do garnituru, w Polsce jest zapewne mniej niż 1% społeczeństwa w Polsce. Moim zdaniem nie można popadać w przesadyzm, bo takie sztywne i konserwatywne trzymanie się reguł też nie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko zależy od kontekstu. Gdyby Gary Jackson (Blackwater) założył G-Shock'a do garnituru, a Edwin Buzz Aldrin (kosmonauta) Speedmaster'a, Jacques Mayol (nurek) Deepsea, byłoby ok.

Jednak przeciętny zjadacz chleba powinien kierować się uznanymi kanonami.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ze jednemu pasuje a drugiemu nie, niech każdy nosi co lubi... większość i tak woli ubierać się "poprawnie" i w przerwie na lunch wszyscy w takich samych garniturach, butach, zegarkach - jak te klony... mało kto odróżnia się stylem od reszty matrixa.

Zdaje się że większość szczurów w garniturach z matrixa, to właśnie dzisiaj nosi cósik podobnego do Rolexa na branzolecie.

Ktoś kto stosuje stare zasady "poprawności" wydaje się być ekscentrycznym indywidualistą. A nie daj Boże jak się trafi gość z kieszonkowcem w kamizelce, to już jak osobnik z innej planety :D

No i taki facet nie pasuje do tematu "Co noszą sławni ludzie"

No bo jak tu na przykład zadać pytanie: Co nosi brytyjski aktor Matt Lewis?

 

118400457-Matt-Lewis-Dreamy-419x628.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko zależy od kontekstu. Gdyby Gary Jackson (Blackwater) założył G-Shock'a do garnituru, a Edwin Buzz Aldrin (kosmonauta) Speedmaster'a, Jacques Mayol (nurek) Deepsea, byłoby ok.

Jednak przeciętny zjadacz chleba powinien kierować się uznanymi kanonami.

 

 

...poza tematem ale Twój post sprowokował mnie do zadania pytania dlaczego wg Ciebie przeciętny zjadacz chleba powinien się przejmować kanonami... ? Czyż nie bardziej interesujący byłby kreatywny przeciętny zjadacz chleba ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzorowanie się na fikcyjnej postaci z filmu i zakładanie 300M czy PO do garnituru nie jest kreatywnością, tylko naśladownictwem i chodzeniem na sznurku marketingowców. Kreatywność polega na inteligentnym odstępstwie od przyjętego kanonu i stwarza szansę na jego ewolucję. Reszta (trampki itp.) to tylko zwykłe wygłupy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas forum się zapętliło.

1. Czy ten Rolex co go byłem znalazłem na strychu to jest originalny i ile jest wart?

2. Czy nurek / zegarek na bransolecie do garnituru jest ok, czy nie?

3. GoTo 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Wystarczy włączyć Polsat na "Must Be The Music" i tam prowadzący są oderwani od Matrixa, ale szczerze mówiąc wolę być w Matrixie niż wyglądać jak idiota.

 

W tym wypadku też wolałbym wyglądać jak idiota. Myśalełem o mniej skrajnych przykładach. Nie drążę dalej tematu bo nie na temat i wszystko kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku też wolałbym wyglądać jak idiota. Myśalełem o mniej skrajnych przykładach. Nie drążę dalej tematu bo nie na temat i wszystko kwestia gustu.

 

Zawsze uwazałem, że do garnituru tylko zegarek na pasku, i to zdecydowanie prosty. Zasady tej trzymałem się do czasu zakupu Omegi 300.

Mój zegarek "do garniaka" jest w złotym kolorze, więc specjalnie ubieram spinki srebrne i ... wtedy nie pasuje zegarek w złotym kolorze, więc muszę założyć Omcię... :-)) Ale pewnie wkrótce wrocą mi zmysły (choć od zakupu omci minęło już ponad 6 miesiecy) i wrócę do standardu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerzy_stuhr_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

 

 

Jerzy Stuhr zakłada Eposa 3391 ;)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bovet Fleurier Pininfarina Cambiano 45


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie jestem pewien na 100% ale chyba Bovet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na kort nikt nie wchodzi z zegarkiem na ręce. Ferrer jest ambasadorem marki Bovet.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. :)

Nadal w czasie gry nosi swojego Richard Mille.

 

Richard-Mille-RM027-Rafael-Nadal-Watch-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nadal jest tu wyjątkiem :) , tylko mu współczuć :P

Nadal też publicznie pojawia się KIA Sorento... czego się nie robi dla kasy :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahhhaahttp://www.ablogtowatch.com/richard-mille-watch-doesnt-slow-rafael-nadal-down/

Biedactwo:)


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.