Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jeszcze jedno zdjęcie

 

yma7urym.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

blog_em_4609700_7589346_sz_maly_glod.jpg


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zegarek z możliwością podsłuchu...Swoją drogą straszna menda z gościa..

Delikatnie powiedziane. Zachowuje się jak Święta Inkwizycja a gnida jakich mało... Jak dużo w tej partii. Ale nie miało być politycznie. Sorry, ale czasami nie wytrzymuję! Im starszy jestem tym mniej tolerancji dla takich palantów. Bo dla zwykłych ludzi ze słabościami to mi nie brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie powiedziane. Zachowuje się jak Święta Inkwizycja a gnida jakich mało... Jak dużo w tej partii. Ale nie miało być politycznie. Sorry, ale czasami nie wytrzymuję! Im starszy jestem tym mniej tolerancji dla takich palantów. Bo dla zwykłych ludzi ze słabościami to mi nie brakuje...

Fakt, i te jego ofiary - choćby taka Pani Beata, nie dość, że się tyle przez tego inkwizytora wycierpiała, to jeszcze musiała całą kasę z łapówki oddać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju 99% społeczeństwa jest do kupienia i wywołanie afery łapówkarskiej to żaden kłopot.Bierzesz kopertę lub walizę pakujesz kasę i kupujesz każdego łapserdaka z tego czy innego rządu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Twój pogląd, masz do niego prawo. Więcej, jestem pewny, że przeżyłeś i widziałeś znacznie więcej ode mnie. Mimo to uważam, że tym postem obraziłeś znaczny odsetek społeczeństwa.

 

Edyta: Pomijając już fakt, że od osób publicznych powinniśmy wymagać więcej, niż od pozostałych, bo jak my nie będziemy od nich wymagać...

Jeden z moich wykładowców mawiał (sparafrazuję) : nie toleruję dziadostwa, bo tolerując je, skazuję się na życie w dziadowskim kraju.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju 99% społeczeństwa jest do kupienia... kupujesz każdego łapserdaka z tego czy innego rządu..

 

Korupcja była, jest i pewnie będzie. Ale skala zjawiska (99%) to gruba i to bardzo gruba przesada. Prawda jest taka, że rzeczywista skala korupcji jest w Polsce dużo mniejsza niż wskazywałyby na to odczucia opinii publicznej. Mechanizm kształtowania się opinii publicznej jest prosty: wystarczą 1-2 głośne medialnie przypadki korupcji wśród urzędników (sędziów, prokutatorów, itp.), żeby opinia publiczna uznała, że skorumpowani są wszyscy urzędnicy (sędziowie, prokuratorzy, itp.). Byłbym ostrożny ze stwierdzeniami, że wszystkich można kupić, bo to nieprawda :)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest w stanie określić procentowo jaka część społeczeństwa "jest do kupienia",twierdzę jednak,że każdy ma swoją cenę .Żyłem w komunie i żyję teraz i pod tym względem niewiele się zmieniło(jedynie kwoty podskoczyły..).Wystarczy zrobić sondaż pod tytułem :czy dawałeś lub brałeś łapówkę w jakiejkolwiek formie"Podejrzewam,że wynik byłby porażający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasujący do reszty opakowania :) Pewnie hublocik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze twierdzi ze jedyny cenny zegarek jaki ma to Ulysse Nardine, a pozostale sa ponizej 3 tys. - to skad ten Hublot? :) Na co ma zreszta rachunki i opinie rzeczoznawcow. Polecam dzisiejszy wywiad w GW :)

 

Ale dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi z tymi nowymi użytkownikami ;). Może chcecie wiedzieć gdzie kupić można w Warszawie takiego Hublota? Albo inne zegarki które ma Nowak? ...

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz,że to kryptoreklama? Dla mnie to antyreklama tej zresztą przezemnie nielubianej marki.

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że niektórzy z nich mogą pracować dla jakichś gazet :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zegarek miał Marcin Tyszka(fotograf) u Kuby Wojewódzkiego??

1tpjyc.jpg

Cartier Pasha Chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co nosi Tomasz Lis?

Właśnie leci program na TVP2

Było już - Baume & Mercier

 

Chyba, że Lis ma już coć nowego, bo nie oglądam :-)

Edytowane przez chronofil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nowa jakaś marka? Belvedere? :) Model Patriot :):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.